رفتن به مطلب

خریدار گرافیک VEGA 64

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان ، دنبال یه گرافیک vega 64 برند ایسوس یا سافایر فن دار هستم. موردی بود در خدمتم

ویرایش شده توسط Neltharion
لینک به دیدگاه

رفیق اینا  قیمتش از ۱۰۸۰ گرون تره قدرتش کمتره  مصرف زیاده   اکثرا هم  ماینری پیشنهاد میکنم نگیری

لینک به دیدگاه

سلام  داداش،  درسته یکم گرونتره ولی از ۱۰۸۰ یکم شاید ضعیفتر باشه،  الان گرافیک ها انویدیا هم اکثر ماین شده باهاشون. مرسی از راهنماییت

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Neltharion گفته است :

سلام  داداش،  درسته یکم گرونتره ولی از ۱۰۸۰ یکم شاید ضعیفتر باشه،  الان گرافیک ها انویدیا هم اکثر ماین شده باهاشون. مرسی از راهنماییت

سلام دوست عزیز ، اتفاقا برعکس سری وگا خیلی بیشتر واسه ماین استفاده میشه چون بازدهی بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، DOOM95 گفته است :

رفیق اینا  قیمتش از ۱۰۸۰ گرون تره قدرتش کمتره  مصرف زیاده   اکثرا هم  ماینری پیشنهاد میکنم نگیری

سلام داداش تو بازیای جدید برو ببین الان وگا از 1080 بهتر فریم میده.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، DOOM95 گفته است :

فقط مصرف بیشتری وگرنه وگا56 داره میرسه به 1080 خیلی وقته با درایور های اپتیمایز شده وگا64  این کارتو پشت سرگذاشته

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Neltharion گفته است :

دوسته عزیز شرمنده برای اپ تاپیک اما در خرید وگا شک نکنید اگر مشکل پاور نداشته باشی غولیه واس خودش 
یا هم میتونی یکم صبر کنی تا سری ناوی معرفی بشه طی هایپ هایی ک منتشر شده کارتای خوبی ب نظر میرسه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

دوسته عزیز شرمنده برای اپ تاپیک اما در خرید وگا شک نکنید اگر مشکل پاور نداشته باشی غولیه واس خودش 
یا هم میتونی یکم صبر کنی تا سری ناوی معرفی بشه طی هایپ هایی ک منتشر شده کارتای خوبی ب نظر میرسه

خواهش میکنم بله موافقم با شما از نظر پاور مشکلی ندارم ۸۵۰ وات کولر مستر هستش

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

Up

ویرایش شده توسط Neltharion
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...