رفتن به مطلب

چند سایت پر سرعت برای دانلود فیلم میخام ؟

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود برهمگی . دوستان چند سایت پر سرعت برای دانلود فیلم میخام . مثل Avengers وAquamen .....

سایتهاییکه سرعت دانلود بالا برای دریافت فیلم بدن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

درود. اگر سایت رایگان و جامعی می خوای یه سری به دیبامووی بزن دادا. فعلا آدرس سایتشون اینه:
http://mydiba.xyz/

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

فقط سایت film2movie
عالیه این سایت  هم ب روزه هم پولی نیست هم کیفیت فیلم ها خوبه هم ساب اختصاصی واس بعضی فیلما میدن هم ارشیو خوبی داره و ...

https://www.film2movie.ws/

لینک به دیدگاه

بین رایگان ها قطعا دیبا مووی...

بعداز اون https://www.film2movie.ws

اگرهم غیر رایگان و اشتراکی میخواید 30nama و nightmovie خوب هست. این دوتا آرشیو خوبی دارند.

لینک به دیدگاه

Film2movie و salamdl خوبن

از این سایت دیبا یه سریال دانلود کردم همش انکودر سایتای دیگه بود که به اسم خودش میده بیرون  (بعضی از قسمت هاشم مشکل کادر داشت)سرعت دانلودشم افتضاح مخصوصا ارشیو مسخرش

نمیدونم این دیبا مووی چی داره که اینقد الکی مشهور شده 

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

یه سر دانلود ها هم بزن

www.downloadha.com

اونجرز هارو داره
بعلاوه سریالهای جالب دیگه ای هم داره

سرعتشم خوبه من راحت تا 4 مگ بر ثانیه سرعت میگیرم(دقت کن تو سایتای دیگه سرعتم به زحمت تا 3 مگ میرسه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، MojArch گفته است :

یه سر دانلود ها هم بزن

www.downloadha.com

اونجرز هارو داره
بعلاوه سریالهای جالب دیگه ای هم داره

سرعتشم خوبه من راحت تا 4 مگ بر ثانیه سرعت میگیرم(دقت کن تو سایتای دیگه سرعتم به زحمت تا 3 مگ میرسه)

دانلودها مگه سانسور شده نمیزاره ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چرا عزیز بازبینی میشه فیلم ها 

دانلود ها فقط نرم افزار و بازی ب درده فیلمو سریال نمیخوره کلن البته نظره شخصیمه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

چرا عزیز بازبینی میشه فیلم ها 

دانلود ها فقط نرم افزار و بازی ب درده فیلمو سریال نمیخوره کلن البته نظره شخصیمه

بنده هم همین نظرو دارم یه زمانی که فقط از ویدئو کلوپ فیلم میگرفتم فکر میکردم این فیلمهای بدون سانسور وضعیتشون خرابه که این همه سانسور داریم بعد یه دوره ای دیدم فیلمهای ناب دوبله نمیشه یا خیلی دیر میشه تصمیم به نگاه کردن فیلم زبان اصلی کردم و بدترین چیزی که توشون اتفاق می افته بغل کردن و بوسیدنه و حدود 2 الی 5% فیلمها صحنه های ل خ ت دارن که اونم اگه طالبش نباشی همونا رو هم نگاه نمیکنی (یا از خیر کل فیلم میگذری یا اون صحنه رو رد میکنی ) و زبانم تقریبا صفر بود اما به برکت همین فیلمهای زبان اصلی الان 4 تا کلمه یاد گرفتم و قبلا میدیدی از یه صحنه به صحنه ی دیگه میپرید و آدم نمیدونست چی شد که اینجوری شد

یه جورایی به شخصیت  و شعور آدم توهین میشه ، آدم باید ذهن ها رو درست کنه نه اینکه دیوارها رو بلند ! و گرنه هر کاری بکنی آدمیزاد یه راهی واسه دور زدنش پیدا میکنه ! 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بنده هم همین نظرو دارم یه زمانی که فقط از ویدئو کلوپ فیلم میگرفتم فکر میکردم این فیلمهای بدون سانسور وضعیتشون خرابه که این همه سانسور داریم بعد یه دوره ای دیدم فیلمهای ناب دوبله نمیشه یا خیلی دیر میشه تصمیم به نگاه کردن فیلم زبان اصلی کردم و بدترین چیزی که توشون اتفاق می افته بغل کردن و بوسیدنه و حدود 2 الی 5% فیلمها صحنه های ل خ ت دارن که اونم اگه طالبش نباشی همونا رو هم نگاه نمیکنی (یا از خیر کل فیلم میگذری یا اون صحنه رو رد میکنی ) و زبانم تقریبا صفر بود اما به برکت همین فیلمهای زبان اصلی الان 4 تا کلمه یاد گرفتم و قبلا میدیدی از یه صحنه به صحنه ی دیگه میپرید و آدم نمیدونست چی شد که اینجوری شد

یه جورایی به شخصیت  و شعور آدم توهین میشه ، آدم باید ذهن ها رو درست کنه نه اینکه دیوارها رو بلند ! و گرنه هر کاری بکنی آدمیزاد یه راهی واسه دور زدنش پیدا میکنه ! 

یادش بخیر. یه بار یادمه فیلم تاکسی رو توی تلویزیون دیدم کلا شخصیت دختر توش نداشت و شخص اول فیلم زندگی مجردی داشت. بعدا که رفتم فیلم زبان اصلی رو دیدم فهمیدم بابا این داشته با دوست دخترش تو یه خونه زندگی می کرده. حالا ببین انقدر سانسور شده بود که نه از فیلم سردرآورده بودم نه متوجه شدم که این با یکی دیگه داره زندگی می کنه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

احسنت 👍🌷

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

نه همیشه!
اگه بازبینی شده باشه تو پستشون اعلام میکنن

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

نه همیشه!
اگه بازبینی شده باشه تو پستشون اعلام میکنن

درهرصورت دانلودها برای دانلود فیلم مناسب نیست

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

درهرصورت دانلودها برای دانلود فیلم مناسب نیست

نظرتون قابل احترامه ولی من اینجوری نمیبینم موضوع رو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...