رفتن به مطلب

عدم شناسایی هارد توسط سیستم

MojArch
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان
امروز داشتم تو سیستم گشت میزدم و یکی از درایوهامو(حجمشم نسبتا بالاست) رو باز کردم که یهویی سیستم بلو اسکرین داد:39_angry:
الان هر کاری میکنم یه هارد وسترن 2 ترابایت رو نمیشناسه:61_sob::61_sob::61_sob::61_sob::61_sob::61_sob::61_sob:
هیچ جوره تشخیصش نمیده:62_dizzy_face:
به نظرتون چش شده؟(نظر خودم اینه که یا فریمور پرونده یا بردش سوخته)
این هارده متاسفانه حاوی کلی عکس خانوادگی بود الانم نمیدونم چیکار کنم!
گارانتی داره ولی یکم نسبت به گارانتی ها بی اعتمادم(گارانتی سازگار هست)

راهنمایی کمکی چیزی اگه میتونید مرحمت کنید!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

سلام دوستان
امروز داشتم تو سیستم گشت میزدم و یکی از درایوهامو(حجمشم نسبتا بالاست) رو باز کردم که یهویی سیستم بلو اسکرین داد:39_angry:
الان هر کاری میکنم یه هارد وسترن 2 ترابایت رو نمیشناسه:61_sob::61_sob::61_sob::61_sob::61_sob::61_sob::61_sob:
هیچ جوره تشخیصش نمیده:62_dizzy_face:
به نظرتون چش شده؟(نظر خودم اینه که یا فریمور پرونده یا بردش سوخته)
این هارده متاسفانه حاوی کلی عکس خانوادگی بود الانم نمیدونم چیکار کنم!
گارانتی داره ولی یکم نسبت به گارانتی ها بی اعتمادم(گارانتی سازگار هست)

راهنمایی کمکی چیزی اگه میتونید مرحمت کنید!

سلام دوست عزیز ، به یه پورت ساتا دیگه وصل کنید و امتحان کنید و یا روی کامپیوتر دیگری امتحان کنید ، در نهایت اگر موفق نبودید به یدونه باکس هارد وصلش کنید به کامپیوتر ببینید دتکت میشه یا خیر ، اگه دتکت شد حتما فورمت کنید تا بیشتر مشکل ایجاد نشده ، اگه صدای وصل شدن داد ولی دتکت نشد سعی کنید با CMD فورمتش کنید ولی کلا اگر موفق نبودید متاسفانه کاری نمیشه کرد و توصیه میکنم بدین‌ گارانتی و درخواست تعویض کنید.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام دوست عزیز ، به یه پورت ساتا دیگه وصل کنید و امتحان کنید و یا روی کامپیوتر دیگری امتحان کنید ، در نهایت اگر موفق نبودید به یدونه باکس هارد وصلش کنید به کامپیوتر ببینید دتکت میشه یا خیر ، اگه دتکت شد حتما فورمت کنید تا بیشتر مشکل ایجاد نشده ، اگه صدای وصل شدن داد ولی دتکت نشد سعی کنید با CMD فورمتش کنید ولی کلا اگر موفق نبودید متاسفانه کاری نمیشه کرد و توصیه میکنم بدین‌ گارانتی و درخواست تعویض کنید.

به همه 8 تا پورت ساتای سیستم وصلش کردم تفاوتی نکرد کلا حتی تو بایوس هم شناخته نمیشه

فعلا که بردن برای گارانتی میره برای سال بعد

فرمت که اصلا حرفشو نزن!
هارد تقریبا پره

پ ن: سیستم دیگه در دسترس نیست
باکس هارد و سیستم دیگه رو تهیه میکنم و تست میکنم
ممنون از نظرتون

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

با سلام

یک هارد اکسترنال 2 ترا موجود دارم 

موقع کار و در حال استفاده بدون هیچ اروری ارتباطش قطع میشه و فقط ایکون مروبط به درایو و ایکون برخی فولدرهاش باقی میمونه ولی هیچ چیزی داخلش نشون نمیده 

البته ایکونش در قسمت device manager  موجوده و چراغ هارد هم روشن و هارد لرزش نشون دهنده روشن بودن را داره

و نهایتا حتما باید ریست کنم تا مجدد بالا بیاد و بعد دیگه بدون مشکل کار میکنه البته اگر سیستم را استنبای کنم و مجدد برگردم هم همین اتفاق میفته

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط shadow313
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...