رفتن به مطلب

کلاه برداری دوباره از دیوار

Game World
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گلم 

متاسفانه روز چهارشنبه بود که از دیوار یه خرگوش دیدم و سفارش دادم و پول رو واریز کردم و بهش خیلی اعتماد مردم باهاش صحبت کردم و احساس کردم که میتونم بهش اعتماد کنم و براش 270 تومن پول ریختم و طرف گفت که با پست برات فرستادم و منم بهش گفتم رسید پستی رو بذار که گفتش رسید پستی مونده خونه و منم الان بیرونم تا همین امروز هر روز بهش میگفتم که رسید رو بفرس و بهونه میاورد و گفت که امروز حدود ساعت 4 میرسه دستت به احتمال زیاد 

و منم منتظر موندم تا اینکه ساعت 6 شد و خبری نشد و منم رفتم تلگرام طرف ولی متاسفانه کلا دیلیت کرده بود اکانتش رو 

الان من چیکار میتونم بکنم لطفا راهنمایی کنید کجا باید شکایت کنم تا این شیاد رو بگیرم ممنون میشم سریع کمک کنید

در ضمن من عکس شخصی طرف و شماره موبایل و فیش واریزی و پرینت آگهیش رو دارم 

لینک به دیدگاه

به فتا مراجعه کنید ، یکم پیگیر باشید احتمالا بشه کاری کرد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قطعا برای 270 تومن و یه خرگوش هیچ مرجع قضایی کمکمتون نمیکنه مگر اینکه چندین برابر 270 دست به جیب بشید.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

دوست عزیز قطعا برای 270 تومن و یه خرگوش هیچ مرجع قضایی کمکمتون نمیکنه مگر اینکه چندین برابر 270 دست به جیب بشید.

واقعا هیچ کاری نمیشه کرد 

آخه اینا چه طور این پولا رو میخورن 

من مشکلم 270 نیست مشکلم اینه که میخوام این شیاد گیر بیفته

لینک به دیدگاه

دوست خوبم راهی جز پلیس فتا نیست، منتها واقعا خودتون کلاهتون رو قاضی کنید، 270 هزار تومن پول بی زبون واسه خرگوش؟ اون خرگوش پی پی کنه بوش کل خونه رو بر میداره.

به جای خرگوش اون 270 تومن رو نگه میداشتید،یه مبلغی جمع می کردین پاور سیستم رو ارتقا میدادین.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Game World گفته است :

واقعا هیچ کاری نمیشه کرد 

آخه اینا چه طور این پولا رو میخورن 

من مشکلم 270 نیست مشکلم اینه که میخوام این شیاد گیر بیفته

دیگه کاریه که شده خداروشکر کنید 270 بود و با همین 270 از این به بعد حواستون رو بسیار بیشتر جمع خواهید کرد.

بعد اخه انصافا 270 تومن برای خرگوش؟

اخه موجود زنده رو ادم با پست میفرسته؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوست خوبم راهی جز پلیس فتا نیست، منتها واقعا خودتون کلاهتون رو قاضی کنید، 270 هزار تومن پول بی زبون واسه خرگوش؟ اون خرگوش پی پی کنه بوش کل خونه رو بر میداره.

به جای خرگوش اون 270 تومن رو نگه میداشتید،یه مبلغی جمع می کردین پاور سیستم رو ارتقا میدادین.

سلطان با جمله حال کردم کلا منم هر چی پول پیدا میکنم خرج سیستم میکنم امروز برا خودم واتر کولر عیدی خریدم امیدم به زن و بچه فقط به زیر پوش بود

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

سلطان با جمله حال کردم کلا منم هر چی پول پیدا میکنم خرج سیستم میکنم امروز برا خودم واتر کولر عیدی خریدم امیدم به زن و بچه فقط به زیر پوش بود

والا سیستم توپی داره فقط پاور سری UK رو دیدم احساس کردم به بقیه قطعات High End نمیخوره. اون پاورو واسه i3 باید گذاشت. این سیستمش یه چیز بهتری می طلبه.

لینک به دیدگاه

داداش شما چطور حیوون خونگی رو اینترنتی میخرید؟؟؟

حتی یه لحظه فکر نکردید که مریض باشه ،پیر باشه،ارزشش کمتر باشه...

مردم حضوری هم گول میخورن سر حیوون زنده

لینک به دیدگاه

جناب اخه خرگوش اینترنتی اونم دیوار اونم 270 تومن؟؟؟

شما آیا سوال نکردید چه چجوری میشه اون زبون بسته رو با پست فرستاد؟

لینک به دیدگاه

متاسفانه اتقافیه که افتاده خدا بگم تیکه پارش کنه

منم گول خوردم نمیدونم چرا

ممنون از دوستان

لینک به دیدگاه

تعجب میکنم دوستانی که عضو فروم هستند بازم گول میخورند وای به حال بقیه ...

خرگوش هم کادوپیچ میکنند میفرستند دیگه کاری نداره :|

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول اینکه مشخصات طرف را اینجا بنویس که همه ببینن و با این دزد آشنا بشن

دوم اینکه من هم در چند روز گزشته به دام این شیادان افتادم و از آنجایی که به هیچ شخصی اعتماد نمیکنم پول زیادی از دست ندادن

داستان من هم این بود که طرف خودش با من تماس گرفت و پیشنهاد همکاری داد و خواست که به من جنسی را بفروشه و مبلغی را از من خواست که من نمیخواستم بدم ولی خوب با این همه برای امتحان مقداری پول به حساب این دزد واریز کردم و تا امروز هم جواب تلفن را میده این از همه جالبتر هست و میگه جنس را فرستاده ولی بعد از گذشت 72 ساعت حماقت هست اگر فکر کنم که ایشون چیزی فرستاده و بیخیالش شدم

اینجا اگر شما توی خیابون به مقامات کشور بدو بیرا یگید 24 ساعته شما را شناسایی میکنن و جایی میبرن که کسی نتونه پیداتون کنه ولی حالا که صحبت از مال مردم هست کسی جوابگو نیست و خیلی راحت طرف پول را میبره و میخوره...آیا همین پلیسی که مردم را به این دلایل سریع پیدا میکنه و میگیره نمیتونه 2 تا دزد بی سروپا را بگیره ؟

لینک به دیدگاه

خوشم میاد یه عده همه جا هستن کاری ندارن موضوع بحث چی هست و و دقدقه چیه مستقیم بحث رو سیاسی میکنن چه سودی براشون داره نمیدونم

لینک به دیدگاه

داداشم  حضوری خرید کنید البته تنها برای خرید حضوری نرید

حداقل 3 نفر باشید 😆 باور کنید جامعه داغون هست اعتماد نکنید

تو نت معدن دزد هست یارو خوشگل حرف میزنه عکس مسجد پروفایلش

این حرفا دیگه تکراری شده من از بابام صفته میگیرم بهش پول قرض بدم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز اول اینکه مشخصات طرف را اینجا بنویس که همه ببینن و با این دزد آشنا بشن

این کار خلاف قوانین انجمنه.

لینک به دیدگاه

دوستان با چی آپلود کنم ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Game World گفته است :

نمیشه عکس طرف رو بذارم ؟؟؟؟؟؟

خیر.

لینک به دیدگاه

پس چه طوری میشه عکس آپلود کرد 

عکس آپلود نمیشه تو سایت ؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

تو دیوار و شیپور و ... فقط حضوری ،اونم با تست ،اونم تو مکان شلوغ،اونم بدون پول نقد. حتی المقدور با همراه

تو همین لیون و پرشین تولز طرف اومده با حساب کاربرهای قدیمی که خریده کلاهبرداری کرده.

خرید و فروش حتی با کاربر فوق با سابقه فقط در صورتی که مطمئن شید کاملا خودشه ،و گر نه فقط با واسطه

270 تومن به دنگ و فنگش نمیارزه ،به چند دلیل داره.

1.از این بیشتر باید خرجش کنی

2.ثابت کردن این خرید و فروش سخته و نرسیدن به دستت سختتر.اگه ثابت کنی که خرید و فروشی هم بوده ،میتونه ادعای تحویل حضوری بکنه

ویرایش شده توسط rahyarpaul
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

.

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلام چرا زودتر نگفتین

من 16 تا خرگوش دارم 1f62c.png

اول دوتا بودن شدن 6 تا بعد شدن 12 تا حالا هم شده 16 تا ... 1f643.png1f611.png

واقعا نمیدونم چیکارشون کنم دیگه ... 1f914.png

رایگان یکیشو بده دلمو شاد کنه دم عیدی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Game World گفته است :

رایگان یکیشو بده دلمو شاد کنه دم عیدی

.

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

الان من عکس این طرف رو دارم کاری نمیتونم بکنم که پیدا بشه ؟؟؟؟

هیچ راهی نیست ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...