رفتن به مطلب

کلاه برداری دوباره از دیوار

Game World
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، Game World گفته است :

الان من عکس این طرف رو دارم کاری نمیتونم بکنم که پیدا بشه ؟؟؟؟

هیچ راهی نیست ؟؟؟؟

داداش راه هست اما بیشتر اینی که از دستت رفت باید خرج کنی،دردسر شکایتو دادگاهو اینور اونور ،شایدم اصلن نتونن بگیرنش،شما نمیدونی نظام برعکس تبلیغاتش چقد شل و ول تشریف داره،کافیه فقط برای یکروز به عملکردگشت کلانتری محلتون توجه کنی،،،پیشنهاد میدم بیخیال شی و بشه تجربه برات،برای خرید حیوون زنده حتما باید اینکاره باشی حتمممااااا،غیر این صورت مطمین باش سرت کلاه رفته،حالا شما که اینترنتی خریدید بماند

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Game World گفته است :

الان من عکس این طرف رو دارم کاری نمیتونم بکنم که پیدا بشه ؟؟؟؟

هیچ راهی نیست ؟؟؟؟

عزیزم ،من تلفن موبایل رو ردیابی کردم ،قانع هم شدند . سرقت شده

از 13 اسفند که تلفن ردیابی شده به خاطر خوردن به عید گفتند 15 فروردین بیا.

به دردسرش نمیارزه.تازه ثابت کردن این کلاهبرداری خیلی سخته.

برا من در اصل کلاهبرداری بوده ولی با چند تا از دوستام که وکیلند گفتند اگه بگی کلاهبرداریه،اثباتش فوق العاده سخته.

مجبور شدم دزدی مطرحش کنم.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

خوشم میاد یه عده همه جا هستن کاری ندارن موضوع بحث چی هست و و دقدقه چیه مستقیم بحث رو سیاسی میکنن چه سودی براشون داره نمیدونم

گوشت 100 تومنی رو 10 تومن میدن!

لینک به دیدگاه

حداقل عکسی که از خرگوشش! گذاشته رو میذاشتی! 

سگم رو دزدین! تو دیوار دنبال یدونه مشابهش گشتم یدونه پیدا کردم زده بود 6 ماهشه! رفتم برا دیدنه سگ دیدم بالای 8 سال سنشه! لال هم هست حیوونی

تو خرید حیوانات خونگی بهتره از مغازه یا هفته بازارها تهیه کنید 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان اون طرف که سرم رو کلاه گذاشته بود رو دوباره تو دیوار آگهیش رو دیدم که شماره تلفن جدید زده 

الان چیکار میتونم بکنم خواهشا کمک کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم لینکش یه کاری بکنید این شیاد رو گیر بندازیم 

https://divar.ir/v/خرگوش-های-لوپ_موش-و-خرگوش_تهران_شهرک-قدس_دیوار/i-p9CChQi

لینک به دیدگاه

درود

خداوکیلی با دیدن عکس خرگوش فهمیدم چرا شما فریب خوردید مرتیکه چی عکسی هم گذاشته بهترین کار برای اینجور شیادان داشتن اشنایی در مخابرات هست که بتوان از طریق تلفن مکان یابی کرد

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

این بی شرف رو بگیرم برام کافیه یه 100 تا هم شلاق بخوره تا نتونه راست راست راه بره و پول مردم رو که براش زحمت کشیدن رو بخوره

به نظرم بهتره برم پیش پلیس فتا

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ali2424 گفته است :

درود

خداوکیلی با دیدن عکس خرگوش فهمیدم چرا شما فریب خوردید مرتیکه چی عکسی هم گذاشته بهترین کار برای اینجور شیادان داشتن اشنایی در مخابرات هست که بتوان از طریق تلفن مکان یابی کرد

هنور هم نمیدونم چرا براش پول واریز کردم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Game World گفته است :

سلام دوستان اون طرف که سرم رو کلاه گذاشته بود رو دوباره تو دیوار آگهیش رو دیدم که شماره تلفن جدید زده 

با پشتیبانی دیوار هم در ارتباط باشین بد نیس

لینک به دیدگاه

قدیما وقتی یکی دزدی میکرد تا یه مدت افتابی نبود ،الان دیگه اینقد پلیسو کشک حساب کردن کلاه برداری میکنه،پولو میزاره بانک محلشون دوباره بساطشو پهن میکنه

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

قدیما وقتی یکی دزدی میکرد تا یه مدت افتابی نبود ،الان دیگه اینقد پلیسو کشک حساب کردن کلاه برداری میکنه،پولو میزاره بانک محلشون دوباره بساطشو پهن میکنه

🤣🤣🤣

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم بهترین راه اینه که قبل از واریز در سایت های امثال دیوار درخواست عکس کارت ملی و یه عکس از خودش همراه وسیله فروشی میگرفتین و  مهم ترین کار هم درخواست شماره تلفن ثابت هست اینطوری مقداری اطمینان برای واریز وجود خواهد داشت اما اکثر مردم تا طرف تو سایتی جنسی خوش قیمت و مناسب میزاره گول میخوریم و هزینه رو براشون واریز میکنیم .

فکرشو بکنید امثال این بی شرف فروشنده خرگوش،  کافیه روزانه از فقط 10 نفر بیعانه یا هزینه رو کامل بگیره و  دیگه جواب خریدار و نده راحت روزی بالای 2 تومن کاسبن تو این کشور با این اوضاع ارز و گرانی دیگه نه شغلی میخوان نه زحمتی میکشن . کافیه یه عکس از یه جنس یه جایی بگیرن و تو دیوار بزنن با قیمت پایین در 1 ساعت چندین نفر براشون یا بیعانه یا هزینه کامل رو واریز میکنن و هیچ کاری هم از خریدار بجرء نفرین کردن طرف برنمیاد که فقط گردن شون کلفت میشه و شکمشون بزرگتر حتی نفرین هم کارساز نیست .

به نظرم نباید هیچ وقت تو سایت های امثال دیوار اول واریز کنیم چون هیچ اعتماد و اطمینانی به فروشنده که مشخص نیست کی هست و چه قصدی داره وجود نداره .

این بی شرف هم که پول شمارو خورده سعی کنید یه جوری یه کلکی با شماره دیگه تون سوار کنید و ادرسش رو گیر بیارین که احتمالش خیلی پایین رودست بخورن این بی همه چیزها چون کارشون اینه که جیب مردم رو بزنن و کثیف ترین نوع کلاهبرداری و دزدیه .

فقط امیدوارم چوبش رو شدیدا بخوره .

ویرایش شده توسط ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ گفته است :

دوست عزیزم بهترین راه اینه که قبل از واریز در سایت های امثال دیوار درخواست عکس کارت ملی و یه عکس از خودش همراه وسیله فروشی میگرفتین و  مهم ترین کار هم درخواست شماره تلفن ثابت هست اینطوری مقداری اطمینان برای واریز وجود خواهد داشت اما اکثر مردم تا طرف تو سایتی جنسی خوش قیمت و مناسب میزاره گول میخوریم و هزینه رو براشون واریز میکنیم .

فکرشو بکنید امثال این بی شرف فروشنده خرگوش،  کافیه روزانه از فقط 10 نفر بیعانه یا هزینه رو کامل بگیره و  دیگه جواب خریدار و نده راحت روزی بالای 2 تومن کاسبن تو این کشور با این اوضاع ارز و گرانی دیگه نه شغلی میخوان نه زحمتی میکشن . کافیه یه عکس از یه جنس یه جایی بگیرن و تو دیوار بزنن با قیمت پایین در 1 ساعت چندین نفر براشون یا بیعانه یا هزینه کامل رو واریز میکنن و هیچ کاری هم از خریدار بجرء نفرین کردن طرف برنمیاد که فقط گردن شون کلفت میشه و شکمشون بزرگتر حتی نفرین هم کارساز نیست .

به نظرم نباید هیچ وقت تو سایت های امثال دیوار اول واریز کنیم چون هیچ اعتماد و اطمینانی به فروشنده که مشخص نیست کی هست و چه قصدی داره وجود نداره .

این بی شرف هم که پول شمارو خورده سعی کنید یه جوری یه کلکی با شماره دیگه تون سوار کنید و ادرسش رو گیر بیارین که احتمالش خیلی پایین رودست بخورن این بی همه چیزها چون کارشون اینه که جیب مردم رو بزنن و کثیف ترین نوع کلاهبرداری و دزدیه .

فقط امیدوارم چوبش رو شدیدا بخوره .

دوست عزیز طرف اتفاقا وضع مالیش خیلی خوبه 

مطمئن هستم که اینطور آدما باید به شدت مجازات بشن

ولی فکر نکنم بتونم گیرش بندازم 

باید بیشتر دقت میکردم 

تقصیر خودم بوده

باز ممنون

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Game World گفته است :

دوست عزیز طرف اتفاقا وضع مالیش خیلی خوبه 

مطمئن هستم که اینطور آدما باید به شدت مجازات بشن

ولی فکر نکنم بتونم گیرش بندازم 

باید بیشتر دقت میکردم 

تقصیر خودم بوده

باز ممنون

دوست عزیز یه سر فتا بزن بعد اگهی رو نشون بده بهشون بگو همون شخصه و در خواست کن مطابقت اطلاعات بدن(اگه 1 درصد مشخصاتشون یکی باشه خودشون پیگیری میکنن)

لینک به دیدگاه

آقایون من تونستم آدرس این طرف رو با یه کلکی ازش بگیرم :

کرج - چهار راه طالقانی - بغل بانک پاسارگاد - کوچه عدالت - پلاک 40

الان چیکار کنم ؟؟؟

من اصلا از تبریز نمیتونم جایی برم خیلی کار دارم

نمیشه یه طوری همینجا حلش کرد ؟؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟؟؟

ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Game World گفته است :

درود

فقط باید از طریق پلیس فتا پیگیر باشید.

تو قوانین دیوار توضیح داده شده فقط به صورت حضوری خرید کنید .

بارها دوستان تو معاملات دیوار مشکل داشتن و تاپیک زدن . حداقل از تجربه دوستان استفاده میکردید.

ضمنا اگر دقت کنید ایمیل طرف هم هست تو آگهی که داده . ممکن بتونید از طریق ایمیل پیگیری کنید.

در 12 دقیقه قبل، Game World گفته است :

الان چیکار کنم ؟؟؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟؟؟

ممنون میشم

مشخص نیست آدرسی که داده برای خود شخص باشه .

کسی که کلاه برداری بکنه معمولا آدرس درستی نمیده .

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Game World گفته است :

الان چیکار کنم ؟؟؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟؟؟

ممنون میشم

سلام دوست عزیز

اصلاً تو چهار راه طالقانی بانک پاسارگارد نیست! من الآن با این طرف تلفنی صحبت کردم گفت تهرانه بعد گفت یه مشتری ام داره تو چهارراه طالقانی کرج میتونه برای من و اونطرف باهم ارسال کنه تا هزینه ارسالش کمتر بشه... فکر کنم از کرج فقط چهارراه طالقانی رو بلده! شما مطمئن باشید این آدرس خودش نیست و سرکاری هست

لینک به دیدگاه

میتونید زنگ بزنید 110 بگید وصل کنن پلیس فتا.

بهشون توضیح بدید واقعا پیگیری میکنن.

یه بار از این پیامکا که سکه زیر خاکی پیدا کردن برای من فرستادن من زنگ زدم 110 پلیس فتا واقعا پیگیری کردن.

بعد از چند روز ( حدود 10 روز ) تماس گرفتن که اگر پولی واریز کردید براشون بیاید فلان جا شکایتتون رو ثبت کنید.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Game World گفته است :

این بی شرف رو بگیرم برام کافیه یه 100 تا هم شلاق بخوره تا نتونه راست راست راه بره و پول مردم رو که براش زحمت کشیدن رو بخوره

به نظرم بهتره برم پیش پلیس فتا

یعنی انصافا حاضری بخاطر 100تومن یه نفر شلاق بخوره؟ ...

جای این طرز فکر زمان دایناسورا باید دنبال راهی باشیم دزدی رو ریشه کن کنیم نه دزد رو

این بابا شلاق بخوره به 2ساعت نمیکشه یکی دیگه میاد جاشو میگیره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MSF_SE7EN گفته است :

یعنی انصافا حاضری بخاطر 100تومن یه نفر شلاق بخوره؟ ...

جای این طرز فکر زمان دایناسورا باید دنبال راهی باشیم دزدی رو ریشه کن کنیم نه دزد رو

این بابا شلاق بخوره به 2ساعت نمیکشه یکی دیگه میاد جاشو میگیره

شخصا راضی هستم دست دزد رو هم قطع کنن.

هیچکس پولش رو راحت به دست نیاورده که یه بی همه چیز امثال این پولش رو به راحتی بدزدن.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

هیچکس پولش رو راحت به دست نیاورده که یه بی همه چیز امثال این پولش رو به راحتی بدزدن.

رسما پس هرچی بی فرهنگی و بدبختی میکشیم رو توجیه کنین خیلی هم عالی

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

رسما پس هرچی بی فرهنگی و بدبختی میکشیم رو توجیه کنین خیلی هم عالی

دوست عزیز ما هرچی بدبختی می کشیم از همین دزد هاست.

از همین 100 تومنی ها بگیر بروووو تا 6 میلیارد یورو و...

با فرهنگی هم ما ایرانی ها فقط شعار دادنش رو بلدیم ( بلا نسبت دوستانی که با این متن جمعبسته میشن )

به نظر من ایران بی فرهنگ "ترین" کشور تو دنیاست.

اصلا ما فرهنگی نداریم!!

تو چی با فرهنگ رفتار کردیم؟ رانندگی؟ کاسبی؟ کار کردن؟ سفر رفتن؟ احترام به دیگران؟  و...؟

شمارو نمیدونم ولی من هر روز دارم تو تهران همه این بی فرهنگی هارو میبینم.

اگر فرهنگ رو میخوایم وصل کنیم به گذشتگان که اصلا معقول نیست!

مگه کسی پدرش مدرک دکتری داشته باشه پسرش فرهنگ یک دکتر رو داره؟ ( هرچند هیچ تضمینی به با فرهنگ بودن یک دکتر هم نیست...)

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

هرموقع دست خاوری ها و زنجانی ها و شیخ الاسلامی آل آقا ها رو قطع کردید دست این افتابه دزد ها هم قطع کنید !!! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...