رفتن به مطلب

سوال و جواب در مورد ps4

peto
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من  چند ماهی هست ps4 pro گرفتم واز وقتی که گرفتم همواره برام سوالات مختلف پیش میاد و کسی هم ندارم راهنمایی کنه.

جواب بعضی سوالات ر واز تو گوگل پیدا کردم ولی بعضی دیگه رو نمیشه.

این شد  که تصمیم گرفتم این تاپیکو بزنم که هر کی مثل من بود و سوال داشت بیاد اینجا بپرسه فقط هر کی بلد بود تنبلی نکنه بیاد جواب بده🤩

لینک به دیدگاه

سوال اولم اینه که من 2 روز پیش یه اکانت قانونی pes 2019  خریدم و میخوام باهاش انلاین بازی کنم.

ولی طرز کارش اصلا معلوم نیست تو هر قسمت میرم کی صبر میکنم اخرشم کسی نمیاد.

بعضی از قسمتاشم اصلا معلوم نیست چی به چیه مثلا مای کلوب یا لابی و....

تنها جایی که تونستم آنلاین بازی کنم کوییک  مچ بود که اونم یارو وسط بازی گذاشت رفت☹️

لینک به دیدگاه

سوال بعدم اینه که من اکانت پلاس هکی دارم با 15 تا بازی داخلش.

اومدم این فوتبالو دانلود کنم ارور داد که هارد ps4 پر شده سر همین اومدم یکی از بازیارو حذف کنم بعد یهو دیدم هر چی بازی تو هارد بود پاک شده.اخرش نفهمیدم چرا بقیه پاک شدن  چون من فقط تیک یه بازیو گذاشته بودم.

خلاصه الان اکانت پلاس سر جاش هست و انلاین میشه بازی کرد ولی  بازیای داخلش همه پاک شدن آیا میشه دوباره دانلودشون کرد؟یا اینکه چون همی بودن دیگه کارشو ن نمیشه کرد؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، peto گفته است :

سوال اولم اینه که من 2 روز پیش یه اکانت قانونی pes 2019  خریدم و میخوام باهاش انلاین بازی کنم.

تنها جایی که تونستم آنلاین بازی کنم کوییک  مچ بود که اونم یارو وسط بازی گذاشت رفت2639.png

شاید بخاطر کم شدن پلیراش باشه! فیفا تست کن.

سوال بعدم اینه که من اکانت پلاس هکی دارم با 15 تا بازی داخلش.

اومدم این فوتبالو دانلود کنم ارور داد که هارد ps4 پر شده سر همین اومدم یکی از بازیارو حذف کنم بعد یهو دیدم هر چی بازی تو هارد بود پاک شده.اخرش نفهمیدم چرا بقیه پاک شدن  چون من فقط تیک یه بازیو گذاشته بودم.

خلاصه الان اکانت پلاس سر جاش هست و انلاین میشه بازی کرد ولی  بازیای داخلش همه پاک شدن آیا میشه دوباره دانلودشون کرد؟یا اینکه چون همی بودن دیگه کارشو ن نمیشه کرد؟

اره میتونی دوباره بری به لایبراریا اضافه کنی ولی یکم ریسکیه زمانی برو که صاحب اکانت اصلی انلاین نباشه زود  اد تو لایبراری کن در بیا از اکانتش.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

شاید بخاطر کم شدن پلیراش باشه! فیفا تست کن.

اره میتونی دوباره بری به لایبراریا اضافه کنی ولی یکم ریسکیه زمانی برو که صاحب اکانت اصلی انلاین نباشه زود  اد تو لایبراری کن در بیا از اکانتش.

فیفا ندارم فقط pes دارم

کسی رو نمیشناسین pes انلاین بازی کنه؟

تو اکانتش که رفتم انگار همه چی غیر فعاله.همون روز که پلاسو نصب کردم وبازیاش برام اضافه شد از همون موقع دیگه نمیشد رفت تو اکانتش

پلاسم سرجاش بود بازیای داخله اکانتم همه اضافه شدن  وبی مشکل بودن ولی نمیشد داخله اکانت اون  یارو کاری کرد.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، peto گفته است :

فیفا ندارم فقط pes دارم

تو اکانتش که رفتم انگار همه چی غیر فعاله.همون روز که پلاسو نصب کردم وبازیاش برام اضافه شد از همون موقع دیگه نمیشد رفت تو اکانتش

پلاسم سرجاش بود بازیای داخله اکانتم همه اضافه شدن  وبی مشکل بودن ولی نمیشد داخله اکانت اون  یارو کاری کرد.

حتما فهمیده رمزشو عوض کرده. این یه باگه که بازیارو میتونه غیر فعال کنه ولی پلاس نمیشه و میمونه. باید به فکر اکانت جدید باشین. والا من خودم پی سی پلیرم قبلا کنسول داشتم الان ندارم.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، peto گفته است :

تنها جایی که تونستم آنلاین بازی کنم کوییک  مچ بود که اونم یارو وسط بازی گذاشت رفت2639.png

توی youtube سرچ کن اونجا تمام جزیات و نحوه وصل شدن به سرور وبازی کردنو گفته

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Rorschach گفته است :

تو کنسول کاری لازم نیس برای وصل شدن به سرور، فقط باید پلاس بخری که داره دوستمون. وقتی نفر پیدا نمیکنه یا سرور بازی مشکل داره یا دیگه پلیراش خیلی کم شدن

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

تو کنسول کاری لازم نیس برای وصل شدن به سرور، فقط باید پلاس بخری که داره دوستمون. وقتی نفر پیدا نمیکنه یا سرور بازی مشکل داره یا دیگه پلیراش خیلی کم شدن

بله درجریانم گفتم شاید مثل خودم که اولین بار BFV رو بازی کردم برای پیدا کردن قسمت سرورها سردرگم شده باشن.بنده PES بازی نکردم نمی دونم به چ صورت هست  ولی اگر مشکلشون منوها و گزینه های بازیه که همون سرچ ولی اگر مشکلشون پیدا کردن بازیکن ها ست که بحثش جداست وطبق فرمایش شما یا پلیرش کمه یا نت تایپ و مشکل اینترنت دارن یا دلایل دیگه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، peto گفته است :

فیفا ندارم فقط pes دارم

اکانته پوکیده دیگه سمتش نرو بن میشی
من خودم اوریج بازی میکنم(میدونم همه توان خرید ندارن منم خیلی توان خرید ندارم وا میسم یکم بازیه قدیمی شه بعد میگیرم)

در 4 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

کلا PES کمتر از فیفا پلیر داره

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

سرچ زدم معلوم نیست چی میگه یارو

همش انگلیسی حرف میزنه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MojArch گفته است :

اکانته پوکیده دیگه سمتش نرو بن میشی
من خودم اوریج بازی میکنم(میدونم همه توان خرید ندارن منم خیلی توان خرید ندارم وا میسم یکم بازیه قدیمی شه بعد میگیرم)

کلا PES کمتر از فیفا پلیر داره

ظاهرا خیلی  خیلی کمه

تو جهان به این بزرگی یعنی انقد کمه پلیراش؟

یه تک بازی میخوای بکنی باید ۵ دیقه بمونی سرچ کنه

فقط من نمیدونم چتو بعضیا خودشون تیم ساختن با تیم خودشون بازی میکنن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، peto گفته است :

ظاهرا خیلی  خیلی کمه

شاید سرورهاش شیلتره

بعضی بازی های کامپیوتر هم کسی رو پیدا نمیکنه مثل وارفریم و اپکس که حتما باید فندق شکنی چیزی استفاده کرد

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، peto گفته است :

طرف رو سوراخ سوراخش کردید خب رفته دیگه!! :D

ظاهرا خیلی  خیلی کمه

کلا کراس پلی درعناوین به درد همین موقع ها می خوره که سونی  اصلا تمایلی بهش ندارد.

-------------

در شماره های قبلی  یک قسمت بود که میشه تیم ها رو ادیت کرد.

مثلا کریس رو برد به بارسا  و... .در این نسخه سراغش رو نگرفتم :D  چون من قبلا این کار رو کردم و تاثیر به سزایی نداشت(شاید هم من بلد نبودم) ، بخوام بهتر بگم هر بازیکن بهترین پرفرمنس رو در تیم و ارنج اصلی خودشون داشتند.

--------------------

مشکل بازی pes 2019 که خیلی ها  در سطح وب ازش گلایه می کنند(من نیز همین طور) ، نحوه حمله و به گل رسیدن یکسان  تیم حریف در درجات سختی مختلف بازی بود . این روش یکسان هم ، گل زدن تیم مقابل ( گل خوردن ما :D ) به روش low cross هست و از اونجایی که کنترل بازیکنان نسبت به نسخه های قبلی ، بیشتر از پیش به صورت  manual شده تا آتوماتیک ، در نتیجه ما هم بیشتر زجر می کشیم( مخصوصا وقتی می بینیم که فقط از یک سوراخ گزیده می شیم :D )

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

شاید سرورهاش شیلتره

بعضی بازی های کامپیوتر هم کسی رو پیدا نمیکنه مثل وارفریم و اپکس که حتما باید فندق شکنی چیزی استفاده کرد

چی بگم بعیدم نیست

موقع انتخاب کشور که کلی کشور داغون  داشت ولی ایرانو نداشت سر همین من آمریکا رو انتخاب کردم.

اگر شیلتر باشه با ps4 که نمیشه از شیلتر شکن استفاده کرد مجبوریم بیخیالش بشیم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

طرف رو سوراخ سوراخش کردید خب رفته دیگه!! :D

کلا کراس پلی درعناوین به درد همین موقع ها می خوره که سونی  اصلا تمایلی بهش ندارد.

-------------

در شماره های قبلی  یک قسمت بود که میشه تیم ها رو ادیت کرد.

مثلا کریس رو برد به بارسا  و... .در این نسخه سراغش رو نگرفتم :D  چون من قبلا این کار رو کردم و تاثیر به سزایی نداشت(شاید هم من بلد نبودم) ، بخوام بهتر بگم هر بازیکن بهترین پرفرمنس رو در تیم و ارنج اصلی خودشون داشتند.

--------------------

مشکل بازی pes 2019 که خیلی ها  در سطح وب ازش گلایه می کنند(من نیز همین طور) ، نحوه حمله و به گل رسیدن یکسان  تیم حریف در درجات سختی مختلف بازی بود . این روش یکسان هم ، گل زدن تیم مقابل ( گل خوردن ما :D ) به روش low cross هست و از اونجایی که کنترل بازیکنان نسبت به نسخه های قبلی ، بیشتر از پیش به صورت  manual شده تا آتوماتیک ، در نتیجه ما هم بیشتر زجر می کشیم( مخصوصا وقتی می بینیم که فقط از یک سوراخ گزیده می شیم :D )

😆اتفاقا تا گلو زدم  گذاشت رفت باید یه امتیازر منفی چیزی تو بازیش بذارن که هر کی هر وقت دلش خواست نذاره بره

الان شما خودت انلاین بازی میکنی؟

اون قست مای کلوب بدرد چی میخوره؟اون میشه تیم ساخت؟

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، peto گفته است :

1f606.pngاتفاقا تا گلو زدم  گذاشت رفت باید یه امتیازر منفی چیزی تو بازیش بذارن که هر کی هر وقت دلش خواست نذاره بره

الان شما خودت انلاین بازی میکنی؟

اون قست مای کلوب بدرد چی میخوره؟اون میشه تیم ساخت؟

نه ....من نه...خیلی وقت کرک بازیم و همیشه توی کوییک مچ می تابم (قاعدتا چون مای کلوبآنلاینه ، نمیشه توش تابید :D ) 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، peto گفته است :

ظاهرا خیلی  خیلی کمه

پلیرای شبکه پلی استیشنش کمه و همونطور که دوستان هم گفتن کراس پلی نداره(منم زیاد تو فاز فیفیا نیستم دوستام میزنن منم گاهی بازی میکنم و معمولا 3-4 تایی هم نوش جان میکنم) اگه اهل سبک ریسینگ باشی(اتوموبیل رانی و موتور سواری) هنوز سروراش خوبه

در 6 ساعت قبل، peto گفته است :

چی بگم بعیدم نیست

موقع انتخاب کشور که کلی کشور داغون  داشت ولی ایرانو نداشت سر همین من آمریکا رو انتخاب کردم.

اگر شیلتر باشه با ps4 که نمیشه از شیلتر شکن استفاده کرد مجبوریم بیخیالش بشیم

شدنش که میشه باید مودمتون از این قابلیت پشتیبانی کنه

با اجازه من یه لیست بازیهایی که یا خودم انجام دادم یا تعریف شنیدم هم بگم حالا که تازه کنسول گرفتی عناوین خوب رو بگیری حالشو ببری

هورایزن زیرو داون محشره، عالی یعنی واقعا عالی(اون موقع ها که یکم حال و حوصله بیشتر داشتم یه نقد خوب ازش نوشتم)

L.A Noir هم خوبه(من خیلی خوشم اومد) (من اینو رو پلی 3 زدم)

انتیل داون هم عالیه(تو همین سبک ریمستر هوی رین هم خوبه)

سری انچارتد هم که دیگه نگم

The Last of Us هم دیگه گفتن نداره
خدای جنگ هم گفتن نداره

سری Assassin's Creed  هم دیگه نیاز به تعریف ندارن
Battlefield 1 و Battlefield V هم که جای خود دارن

Resident Evil هم معرف حضوره

Titanfall 2 هم عنوانیه برا خودش

اگه اهل از این بتل رویال اینا هستی اور واچ خوبه(اینو تعریفشو شنیدم)

بعدشم کیلزون بد نیست

بعدشم ملت رینبو میزنن(من خوشم نیومد از بازیش)
اتو موبیل سواری هم که دیگه نگم سری NFS!
سبک ادونچر دوست داشته باشی AER: Memories of Old خوبه(یه حالت فانتزی داره)
Anthem هم خودم بازی نکردم ولی تعریف زیاد شنیدم ازش
Beyond: Two Souls رو روی پلی سه بازی کردم من خوب بود ظاهرا ریمستر شده برای 4

این Devil May Cry ها هم خوبن
Dishonored 2 هم خوبه
Nier: Automata هم تعریف شنیدم

Shadow of the Colossus اگه پلی 2 داشتی این بازی برات نوستالژیه(من رو پلی3 اینو بازی کردم) 

ترتیب خاصی ندارن اینا هرچی یادم اومد برات نوشتم

دیگه یکم سرچ بزن بازیها رو ببین ببین چی خوشت میاد

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

دوستان از دسته بازی ps4 میشه رو Pc هم استفاده کرد ؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Peyman_NP گفته است :

دوستان از دسته بازی ps4 میشه رو Pc هم استفاده کرد ؟

بله
هر دو دسته PS3 و PS4 روی PC قابل استفاده هستند(من خودم هم رو ویندوز(با درایور) و رو لینوکس(بی نیاز از درایور) ازشون استفاده میکنم)

البته با یکم انگولک و یه دانگل بلوتوث(لپتاپ ها هم که اکثرا بلوتوث دارن دانگل هم نمیخوان) به راحتی بدون سیم هم میتونی بازی کنی)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...