رفتن به مطلب

اونایی که Logitech z333 دارن بیان تو

WINDOWS 8.1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  چند مدته که اسپیکر رو دارید وایا تا الان مشکلی براش پیش اومده؟

لینک به دیدگاه

سلام

3 ساله دارمش

همون اوایل 2 - 3 ماه اول یه روز بیرون بودم طوفان بدی شده و برقا بالای 5 - 6 بار پشت سر هم رفته و اومده

خلاصه اینکه روشن نمیشد از برق کشیدم بیرون فردا صبحش زدم دیدم کار میکنه بدون کوچکترین مشکلی :| اولین و اخرین مشکلم این بود

اما باید بالا خره یه کارت صدا بخرم فکر میکنم نمیتونه قدرتشو نشون بده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hosin گفته است :

سلام

3 ساله دارمش

همون اوایل 2 - 3 ماه اول یه روز بیرون بودم طوفان بدی شده و برقا بالای 5 - 6 بار پشت سر هم رفته و اومده

خلاصه اینکه روشن نمیشد از برق کشیدم بیرون فردا صبحش زدم دیدم کار میکنه بدون کوچکترین مشکلی :| اولین و اخرین مشکلم این بود

اما باید بالا خره یه کارت صدا بخرم فکر میکنم نمیتونه قدرتشو نشون بده

ممنون  من سه ماهه دارمش یکیشون از کار افتاده گفتم شاید همشون اینجوری باشن به نظر شما z533 به جز اینکه توانش بیشتره ایا کیفیت صداشم بهتره؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، WINDOWS 8.1 گفته است :

ممنون  من سه ماهه دارمش یکیشون از کار افتاده گفتم شاید همشون اینجوری باشن به نظر شما z533 به جز اینکه توانش بیشتره ایا کیفیت صداشم بهتره؟

به نظرم برید روی Z623 یا Z625

ارزش خرج کردن داره ولی در کل به نظرم همشون یه کارت صدا خوب نیاز دارن تا بتونن اون چیزی که قدرت اصلیشونه نشون بدن

اون مورد هم اگه گارانتی داره بفرستید اوکی کنن

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، hosin گفته است :

به نظرم برید روی Z623 یا Z625

ارزش خرج کردن داره ولی در کل به نظرم همشون یه کارت صدا خوب نیاز دارن تا بتونن اون چیزی که قدرت اصلیشونه نشون بدن

اون مورد هم اگه گارانتی داره بفرستید اوکی کنن

این دو اسپیکر که نام بردین کدوم فروشگاه موجود داره؟ لیون و مقدادو اریا و... که ندارند

لینک به دیدگاه

سلام من داشتم تقریبا دو سال چند ماه پیش عوض کردم و ادیفایر Edifier C2XD خریدم . مدل لاجیتک مشکل خاصی نداشت البته من خیلی کم ازش استفاده کردم  ولی کیفیت صدا اسپیکر ادیفایر بالاتره. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، WINDOWS 8.1 گفته است :

این دو اسپیکر که نام بردین کدوم فروشگاه موجود داره؟ لیون و مقدادو اریا و... که ندارند

نیست من دنبالشم

پیدا کردی من رو هم خبر کن لطفا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...