رفتن به مطلب

ارتقا پردازنده لپ تاپ np350v5x

abbas.ir
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

من یه لپ تاپ سامسونگ np350v5xs04-ae دارم که میخوام پردازندش رو ارتقا بدم. با توجه به فیلم های یو*توب و سرچ های اینترنت فهمیدم میشه پردازنده رو ارتقا بدم و از رو مادربورد قابل جداشدنه. الان یه پردازنده 3740qm گیرم اومده ولی 45w هست که مال خودم i5 3230m و 35w هست. به نظرتون امکان تعویض هستش؟  
رم رو از 4 به 12 ارتقا دادم(یه  8 اضاف کردم) و هارد رو هم ssd 480گیگ  انداختم البته این ارتقا هم مال زمانیه که هارد و رم زیاد گرون نبود 😅 به هر حال به نظرتون برای انجام این کار دیگه باید به چه نکته ای توجه کنم؟ مثلا فرکانس cpu فعلیم با cpu که بعد میخوام بدارم باید یکی باشه؟

عکس مشخصات لپتاپ از نرم افزار cpuz رو میذارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

motherboard.PNG

3230m.PNG

لینک به دیدگاه

مشکلی پیش نمیاد فقط تو حالت فول لود نباید باشه 
خمیر سیلیکونم عوض کنید

اگه تونستین یه فن قویترم پبدا کنید که دیگه جای نگرانی نخواهد بود

لینک به دیدگاه

حاجی باید دقت کنی که این پردازنده ای که میخای با این مادربوردت سازگار باشه. احتمالا مجبور بشی یه اداپتور قویتر تهیه کنی.

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان بابت پاسخ هاتون. از اون بنده خداییکه میخواستم بخرم پرسیدم گفت این پردازنده قویتره و نمیخوره به مادربوردتون. ولی فک کنم i7 3540m صد در صد بخوره. نظرتون چیه دوستان؟ جایی سراغ دارید که بفروشن؟ من فقط تو eBay پیدا کردم

ویرایش شده توسط abbas.ir
لینک به دیدگاه

سلام

لیست سی پی برای مادر برد شما 

اما حتمی نیست بخوره  سی پی تو  لیسته به مادر برد

به سریال سی پی  یو دقت کنید بعضی سی پی چند نوع هستند درسته مثلا یک مدله اما فرقهای دارند

http://www.cpu-upgrade.com/mb-Intel_(chipsets)/HM76_Express.html

3740qm در لیست نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...