رفتن به مطلب

بحث درمورد بازی معروف APEX LEGENDS | شنایی با بازیکنان ایرانی-مشکلات بازی-آپدیت ها وغیره..

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه

دوستان تو این تاپیک هر موردی درباره بازی APEX بود مطرح کنید. همانطورکه بالا هم نوشتم:  آشنایی با بازیکنان ایرانی-مشکلات بازی-آپدیت ها و غیره..

هرکی خواست یوزشو زیر تاپیک بگه.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

حداقل یوزر هم بزارید با هم بریم بازی با خارجیها اصلا نمیشه راحت بازی کرد

manhatan1985

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

حداقل یوزر هم بزارید با هم بریم بازی با خارجیها اصلا نمیشه راحت بازی کرد

manhatan1985

آره یادم رفت. هرکی خواست اد کنه

-TheVanguard-99

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، RED گفته است :

آره یادم رفت. هرکی خواست اد کنه

-TheVanguard-99

یوزر اورجینه ؟

No results found for "-TheVanguard-99"
Hmmm... Try double checking your spelling or using some different keywords.

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بازی 3 گیگ اپدیت داده

آره من آپدیت کردم. کاراکتر جدید octane اومد

در هم اکنون، Sabertooth گفته است :

یوزر اورجینه ؟

آره.

لینک به دیدگاه

درود

من وقتی با filtershekanمیرم تو بازی حدوده ۲۰ دقیقه که بازی میکنم ۴۰۰ ، ۵۰۰ مگ می‌بره از حجمم

عادیه؟ 😕

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، nobody گفته است :

درود

من وقتی با filtershekanمیرم تو بازی حدوده ۲۰ دقیقه که بازی میکنم ۴۰۰ ، ۵۰۰ مگ می‌بره از حجمم

عادیه؟ 1f615.png

نه

لینک به دیدگاه

دوستان قبلا به سرور وصل نمیشد 
الان مشکلش حل شده یا هنوزم مثل قبله؟

لینک به دیدگاه

امضا چی شد گفتن میخوان از توی فیلتر درش بیارن

لینک به دیدگاه

درود هنوز فیلتر هست دیشب season 1 در دسترس قرار گرفت با شخصیت 9ام به اسم  octane  یه چند راند با این شخصیت بازی کردم شخصیت جالیبه

Apex Legends 3_19_2019 9_11_55 PM.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

یوزر اورجینه ؟

No results found for "-TheVanguard-99"
Hmmm... Try double checking your spelling or using some different keywords.

ادت کردم.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، o0shahin گفته است :

دوستان قبلا به سرور وصل نمیشد 
الان مشکلش حل شده یا هنوزم مثل قبله؟

نه هنوز قند شکن  میخواد

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

امضا چی شد گفتن میخوان از توی فیلتر درش بیارن

چه امضایی؟ کی گفته؟

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، RED گفته است :

چه امضایی؟ کی گفته؟

بنیاد یه کمپین تشکیل داد 25هزار نفر هم امضا کردند تا تحریم رو از این بازی بر دارند

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بنیاد یه کمپین تشکیل داد 25هزار نفر هم امضا کردند تا تحریم رو از این بازی بر دارند

فکر میکنی تو ایران جواب بده این چیزا؟ 😂

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، RED گفته است :

فکر میکنی تو ایران جواب بده این چیزا؟ 1f602.png

جناب بازی از بیرون تحریم هست ربطی به داخل نداره البته اگر منظورتون اینه اونا واسه ایران اهمیت قائل نمیشن و کاری انجام نمیدن ممکنه باشه چون تحریم های بیشرفانه دیگری از سمت اونور میبینیم و اینا دیگه براشون عادیه

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، sajjadgm گفته است :

جناب بازی از بیرون تحریم هست ربطی به داخل نداره البته اگر منظورتون اینه اونا واسه ایران اهمیت قائل نمیشن و کاری انجام نمیدن ممکنه باشه چون تحریم های بیشرفانه دیگری از سمت اونور میبینیم و اینا دیگه براشون عادیه

نه دوست عزیز مشکل از خارح نیست. EA خودش گفت ما کاری نکردیم. مشکل از سروهاییه که از مخابرات مصدود شده.

tt.jpg

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، RED گفته است :

نه دوست عزیز مشکل از خارح نیست. EA خودش گفت ما کاری نکردیم. مشکل از سروهاییه که از مخابرات مصدود شده.

tt.jpg

دقیق خبر ندارم ولی از همون اول که بازی اومد اینشکلی بود نمیشه درجا مسدود بشه بازی که یک خبر هم شنیدم این بود -->

"

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ایران که از همان ابتدای کشف مشکل به‌طور رسمی اعلام کرده بود که برای رفع آن با شرکت ارتباطات زیرساخت در حال همکاری است، پس از گذشت اندکی از این ماجرا اذعان داشت که مشکلات Apex Legends برای بازیکنان ایرانی از داخل نیست و علت دیگری دارد.

به گفته بنیاد، علت عدم امکان اتصال به سرور‌های بازی با آی‌پی ایران آن است که از سرور‌های شرکت آمریکایی آمازون برای برقراری ارتباط و ارسال داده استفاده شده؛ سرور‌هایی که به علت تحریم‌ها در کشور قابل دسترسی نیستند.

"

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، RED گفته است :

این یه موضوع دیگه است و گاهی پیش میاد که مخابرات یه چیزی رو تغییر می ده که در بازی های آنلاین اشکال ایجاد می کنه، بعدش هم خودشون درست می کنن. 

بحث بازی APEX LEGENDS و بازی های جدید دیگه مثل the division 2  کاملا فرق می کنه و خود شرکت های سازنده از امکاناتی استفاده می کنن که ایران رو تحریم کردن و اجازه نمی دن کاربر با ای پی ایران بتونه به سرور های بازی وصل بشه.

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

سلام
نحوه فعال سازی این بازی رو هم مشکلی نبود قرار بدین
چون اونطوری که میبینم فیلتره و ...
اگه برا گیم زدن این بازی کار خاصی لازمه بگین بعد ماهم دان بزنیم😁🙌

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sajjadgm گفته است :

دقیق خبر ندارم ولی از همون اول که بازی اومد اینشکلی بود نمیشه درجا مسدود بشه بازی که یک خبر هم شنیدم این بود -->

"

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ایران که از همان ابتدای کشف مشکل به‌طور رسمی اعلام کرده بود که برای رفع آن با شرکت ارتباطات زیرساخت در حال همکاری است، پس از گذشت اندکی از این ماجرا اذعان داشت که مشکلات Apex Legends برای بازیکنان ایرانی از داخل نیست و علت دیگری دارد.

به گفته بنیاد، علت عدم امکان اتصال به سرور‌های بازی با آی‌پی ایران آن است که از سرور‌های شرکت آمریکایی آمازون برای برقراری ارتباط و ارسال داده استفاده شده؛ سرور‌هایی که به علت تحریم‌ها در کشور قابل دسترسی نیستند.

"

اینو نشنیده بودم. شاید درست باشه. اگه درست باشه بدبخت شدیم مثل همیشه.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

این یه موضوع دیگه است و گاهی پیش میاد که مخابرات یه چیزی رو تغییر می ده که در بازی های آنلاین اشکال ایجاد می کنه، بعدش هم خودشون درست می کنن. 

بحث بازی APEX LEGENDS و بازی های جدید دیگه مثل the division 2  کاملا فرق می کنه و خود شرکت های سازنده از امکاناتی استفاده می کنن که ایران رو تحریم کردن و اجازه نمی دن کاربر با ای پی ایران بتونه به سرور های بازی وصل بشه.

یعنی هیچ راهی بدون قندشکن نیست بازی کنیم؟ با برنامه خیلی لگ داره.

در 30 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

سلام
نحوه فعال سازی این بازی رو هم مشکلی نبود قرار بدین
چون اونطوری که میبینم فیلتره و ...
اگه برا گیم زدن این بازی کار خاصی لازمه بگین بعد ماهم دان بزنیم1f601.png1f64c.png

کار خاصی نمیخواد. با قندشکن وصل شو  به origin و اکانت بساز بعدش دانلود کن بازی رو.فقط با برنامه لگ داره بازی متاسفانه.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، nobody گفته است :

درود

عادیه؟ 1f615.png

درود امشب تست کردم با برنامه bandwidth meter برای 70 دقیقه بازی 270 مگابایت مصرف داشتم برنامه قند شکنم هم express بود

لینک به دیدگاه

این هم id بنده oyveygoyims کسی دوست داشت می تونه add کنه خسته شدیم از بس با خارجیا سروکله زدیم البته موارد خوبم بوده یه راند با ninja بازی کردم حیف اکانت twitch نداشتم ریکورد و استریم  کنم😁😅

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...