رفتن به مطلب

چند تا سوال فوري و کوچک درباره اتصالات کامپيوتر و ... .

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت همه دوستاني كه در اين سايت فعاليت مي كنند.

من خيلي وقته كه دنبال پاسخ سوالات زير مي باشم لطفا دوستاني كه اطلاعات كاملي دارند

مرا راهنمايي نمايند.

1. براي تبديل نوار كاست به فرمت هاي صوتي مانند Mp3 به طور كلي و كامل به چه چيزهايي

نياز داريم؟ ( لطفا مشخصات کامل و نوع و نام کابل براي اتصال به کامپيوتر را نيز بگوييد و در ضمن

کابل بايد به کجاي کامپيوتر و ضبط پخش وصل کرد؟

2. براي تبديل نوار ويديويي Vhs به فرمت هاي تصويري مانند Vcd , Divx غيره به طور کلي و

کامل به چه چيزهايي نياز داريم؟ (لطفا مشخصات کامل و نوع و نام کابل براي اتصال به کامپيوتر

را نيز بگوييد و در کابل را ضمن بايد به کجاي کامپيوتر و دستگاه پخش Vhs ( ويديو‌ ) وصل کرد؟

3. ---- چگونه مي توان كامپيوتر را به تلويزيون Lcd وصل کرد و مثلا فيلمي که در کامپيوتر

نمايش داده مي شود را در تلويزيون ببينيم؟ (لطفا مشخصات کامل و نوع و نام کابل براي اتصال

به کامپيوتر را نيز بگوييد و در ضمن کابل را بايد به کجاي کامپيوتر و تلويزيون Lcd وصل نمود؟

توضيح اينکه :

تلويزيون من Lcd سامسونگ جديد مي باشد.

در ضمن من کارت Dvb نيز دارم.

پيشا پيش با تشکر از دوستاني که به سوالات بالا پاسخ خواهند داد.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شما برای تبدیل نوار کاست به فرمت MP3 نیاز به یک پخش کننده نوار کاست یا همان ضبط دارید که خروجی صدا داشته باشد و یک کارت کپچر که ورودی صدا داشته باشد تا پس از ضبط این صدا بر روی هارد کامپیوتر یا هر جای دیگری به وسیله یک نرم افزار کانورتور تبدیل رو انجام دهید.

در مورد نوار ویدیویی VHS هم طبیعتا به یک ویدیو احتیاج دارید که خروجی ویدیو اوت داشته باشه و یک کارت کپچر تصاویر که پس از وصل سیم مربوطه از ویویو اوت ویدیو در حال پخش فیلم به ویدیو این کارت کپچر و همچنین AUDIO OUT ویدیو به AUDIO IN کارت کپچر و ضبط تصاویر روی هاردتون با یک نرم افزار کانورتور به هر فرمتی خواستید تبدیل بفرمایید.

برای اینکه تصاویری که روی مانیتورتون مشاهده میفرمایید روی تلویزیون ال سی دی تون هم مشاهده بفرمایید شما دو راه دارید.یا از خروجی S-video out کارت گرافیکتون به وسیله کابل مربوطه به S-video in تلویزیونتون وصل کنید یا برای کیفیت بالاتر از کابل مخصوص وصل کامپیوتر به تلویزون استفاده کنید که دو سر VGA هم هست و اگر از نوع نویز گیر دارش گیرتون بیاد خیلی بهتره به این ترتیب که از خروجی DVI پست کارت گرافیکتون یک سر رو وصل میکنید {مانند زمانی که میخواهید از مانیتور استفاده کنید} وسر دیگر کابل رو در پشت تلویزیونتون در قسمت pc in وصل بفرمایید.

باید ذکر کنم که نوع ضدنویز این کابلها قیمت بالاتری رو هم دارند و پنج متریش حدود 11 تومن هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلامي دوباره خدمت شما mr pc لطف كرديد كه جواب داديد.

دوست عزیزم mr pc توی سایت مادیران دیدم که یک نوع ال جی دادند که TV هم دارد و ساپورت می کند.

من می خواهم مانیتورم را عوض کنم لطفا کمک کنید و به من بگویید ایا این مانیتورها این کارهایی

( تبديل نوار ويديويي Vhs به فرمت هاي تصويري مانند Vcd , Divx ) (براي تبديل نوار كاست به فرمت هاي صوتي مانند

Mp3 ) را که گفتم انجام می دهند یا نه ؟

پيشا پيش با تشکر از دوستاني که به سوالات بالا پاسخ خواهند داد.

لینک به دیدگاه

در ضمن دوست عزیز لطفا در مورد کابلی که باید به تلویزیون وصل شود تا تصاویر مشاهده

شده بر روی کامپیوتر را در ان دید نوع کابل خوب را به طور کامل بگویید.

با سپاس.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان خواهش می کنم راهنمایی و کمک کنید نیاز شدیدا فوری دارم پس به سوالاتی که

در دو ارسال بالا پرسیده ام پاسخ کامل دهید.

سپاسگذارم از همه.

لینک به دیدگاه

در ضمن دوست عزیز لطفا در مورد کابلی که باید به تلویزیون وصل شود تا تصاویر مشاهده

شده بر روی کامپیوتر را در ان دید نوع کابل خوب را به طور کامل بگویید.

با سپاس.

درود

دوست عزیز اگر از کابل زیر پیدا کردید تهیش کنید کابل خوبی هست باید AWM باشه.من برای خودم از همین استفاده میکنم

222164920657b96415e92e6c06176d0eb9156be.jpg

222166751fdc878a21ca1906f2a27f218cae554.jpg

در مورد مانیتورهایی که TV هم هستند صرفا نمایشگر هستند و قابلیت ضبط ندارند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...