رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی از دوستان ساکن تهران

RDS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

با اجازتون قصد خرید سیستم و لوازم موسیقی داشتم 

حالا سوالم از دوستانی که ساکن تهران هستن یا کسانی که رفت آمد دارن به تهران اینه که من بصورت آنلاین خرید انجام بدم از لیون یا سایت های دیگه بهتر هستش یا بیام تهران خرید کنم خودم بهتر هستش از هر لحاظ (هزینه و ..) و اینکه من هزینه بابت رفت آمد نمیدم و آشنا دارم اونجا ولی خب بندگان خدا سر رشته ای از این موضوع ندارن که بتونن برام قیمت بگیرن و فقط میتونن برای رفت و آمد کمکم کنن.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز در مورد خرید سیستم  پیشنهادم اینه که به صورت اینترنتی خرید کنید. بازار خرید قطعات کامپیوتر در تهران، بازار رضا و ایران هستش که معمولا قیمت های فروشندگان منصفشون کم و بیش همونی هست که تو سایت لیون و بقیه فروشگاه های معتبر اینترنتی هست. فقط در صورتی بهت پیشنهاد میکنم که به صورت حضوری خرید کنی که حوصله داشته باشی قبلش قیمت هر قطعه رو از سایت های فروش قطعات معتبر پیدا کنید و بعدش  واسه هر قطعه بگردی تا بتونی قیمت پایین پیدا کنی.( البته بازار فروش قطعات تو تعطیلات  عید تعطیل هست)

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت استارتر گرامی

دوست عزیز خود شما بهتر از هر کسی صلاح خودتون رو میدونید . ولی از نظر بنده خرید حضوری بسیار بهتر و به صرفه تره . بنده برای مثال زمانی که پاور گرین 580es توی سایت های فروش قطعات پایین تر از ۵۸۰ تومن  پیدا نمیشد از بازار به قیمت ۴۶۰ تهیه کردم که تفاوتش زیاده و خیلی از قطعات همینطوری بوده.

به صورت کلی بنده خرید حضوری رو به شما پیشنهاد میکنم.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

سلام ، ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون 

در 6 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

با سلام، ممنون از شما ، کجا ها رو برای خرید تو تهران پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، RDS گفته است :

سلام ، ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون 

با سلام، ممنون از شما ، کجا ها رو برای خرید تو تهران پیشنهاد میکنید؟

درود

بازار کامپیوتر ایران ، طبقات بالایی ، به هیچ وجه طبقات پایینی خرید نکنید ، تجربه ثابت کرده.

و همچنین پاساژ ایرانیان که بغل بازار کامپیوتره .

حتما برای خرید از تک تک مغازه ها قیمت کنید و بعد خرید کنید.

در ضمن اگر قطعه ای خواستید بخرید و ازتون پرسیدن : چند قیمت داری؟ بگید اولین مغازه ای که اومدم . به همین راحتی

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...