رفتن به مطلب

تفاوت هارد اکسترنال با هارد لب تاپ

Recommended Posts

دوستان یه سوال برای من پیش امده چون با هارد لب تاپ برخورد نداشتم هیچ اطلاعی در موردش ندارم من میخوام هارد اکسترنال بخرم میتونم باکس هارد 2.5 اینچی با هارد لب تاب بخرم ..ولی می بینم قیمت هارد لب تاپ خیلی بالاست

داخل هارهای اکسترنای همون هارد لب تاپ هست ؟ مثلا میشه هارد مای پسپورد دو ترا رو هارد داخلش رو بیاری بیرون به عنوان هارد لب تاپ استفاده کنی ؟

این دی وی دی رام لب تاپ هست کابل ساتا که سمت راستی هست میخوره ولی کابل پاور که سمت چپی هست نمیخوره! یعنی من الان نمیتونم دی وی دی رام لب تاپ رو روی کامپیوتر تست کنم ...هارد لب تاپ مثل دی وی دی رام لب تاپ پورت های ساتا و برقشون شبیه همدیگه هست؟ ..پس من هارد لب تاپ رو نمیتونم مستقیم به کامپیوتر بزنم ..پس حتما باید داخل باکس هارد باشه ؟ یعنی ssd های که روی لب تاپ هست با ssd های کامپیوتر متفاوته؟!

vsq6_img_20190325_135643.jpg

لینک به دیدگاه

تو بیشتر مدلها یکی هست فقط تو مدل های گیمینگ سرعت هارد ۷۲۰۰  ، در کل اگه هارد اکسترنال بردش ساتا باشه مستقیم وصل میشه به لب تاب به جای هارد خودش اما بعضی هارد اکسترنال های جدید دیگه پورت ساتا ندارن و فقط همون پورت یو اس بی ( اسم پورتش نمیدونم چیه ) رو بورد تعبیه شده 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کابل های هارد لپتاپ و هارد سیستم دقیقا یکی هست

من خودم بارها هارد لپتاپ رو به سیستم زدم تا دیتا انتقال بدم(بنا به شرایط خاص)

اما در مورد دی وی دی رایتر شما

این دستگاها استانداردشون با هارد فرق داره به همین خاطر برای اتصال هارد به این درگاه ها باید کدی(caddy) تهیه بفرمایید.

هارد داخل، هاردهای اکسترنال هم مشابه هارد لپتاپ هست اما در بعضی مدلها رابط یو اس بی ۳ مستقیما به برد اون لحیم شده که تو این موارد مثل هارد لپتاپ دو درگاه دیتا و پاور ندارن

دوست داشید عکس میدم خدمتتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...