رفتن به مطلب

مباحث ، مشکلات ، باگها ، عکسها ، گیم پلی و ... بازی Sekiro Shadows Die Twice

اشتراک گذاری

Recommended Posts

1 ساعت قبل، PowerElectron گفته است:

سلام سیو بازی به چه صورت هست ؟ من احساس می کنم نسخه codex که دانلود کردم مشکل سیو داره یعنی مثلا همون تو مراحل ابتدایی تا جنگ باژنرالی که اندازه چیز شمشیر داره سیو نمیشه

سیو بازی دقیقا عین دارک سولز هست ،باید برین بغل یه محل راز و نیاز،نمیدونم فارسیش دقیقا چیه به انگلیسی میشه shrine اونجا سیو میشه ،اول بازی چون نداره برا همین باید کل اون راهو برید تا برسید به اون یارو

بعدش برادر شما توی این باس اولی گیر کردید ،اون پیرمرد پدسگ (باس آخر) رو میخاید چیکار کنید :8_laughing:

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام ببخشید بعد از شکست گنچیرو در بالای قلعه آشینا زمانی که خواستم با ایشین آشینا صحبت کنم او در اتاق نبود

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام خسته نباشید من بازی رو اجرا کردم فقط دسته کار نمیکنه و دوربین به دور خودش میچرخه دسته ps4 است اگه کمک کنید ممنون میشم

در ۱۳۹۸/۱/۸ در 12:01، Hassan.SK گفته است:

سلام

دوستان سعی میکنیم هر بازی جدیدی اومد یه تاپیک جدا براش بزنیم که هم پیدا کردن مطلب مربوط راحتر باشه و هم تاپیکهای دیگه شلوغ نشه

هر مطلبی راجب بازی مورد نظر ، بحث راجب گرافیک گیم پلی و ... مشکلات باگها ، گیم پلی (نمرتون به بازی) نقد بازی ، عکسها و اسکرینهاتون و هر چیزی که مربوط به این بازی باشه اینجا قرار بدید ، 

فقط از توهین به دیگران و بحث های سی اسی جدا خودداری کنید

http://images.pushsquare.com/fd77151d890fb/sekiro-shadows-die-twice-faq-guide-ps4-playstation-4-1.original.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
53 دقیقه قبل، soren گفته است:

سلام خسته نباشید من بازی رو اجرا کردم فقط دسته کار نمیکنه و دوربین به دور خودش میچرخه دسته ps4 است اگه کمک کنید ممنون میشم

من خودم بازیش نکردم

تجربه استفاده از دسته ps4 هم ندارم

باقی دوستان کمک کنن

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، soren گفته است:

اول قسمت اول رو برو نشد قسمت 2

1///////////////////////

1. From steam desktop library (not big pic) -> right click Sekiro -> Properties -> Steam input per-game = Forced on
2. Removed all controller dongles/recievers
3. Disabled NVIDIA Overlay via GeForce Experience app
4. Steam Menu -> Settings -> Controller -> General Controller Settings:
A. Only the steam button focusing (top check) is checked
B. No controllers detected at the bottom
5. Restart game app
6. Not using big picture

2////////////////////////////

https://www.youtube.com/watch?v=jbh5wHArBgw

https://www.mediafire.com/file/12pwmq9g8dpfgwh/x360ce_x64_by_gamingtrix.rar/file

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...