رفتن به مطلب

کمک فوق فوری

Deadgamer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من توی مغازه دوستمان داشتم سیم هارو قطع میکردم که سیم های وای فای رو قطع کردم 

خب حالا گیج شدم اون بیچاره هم که گناهی نکرده

+عکس ندارم+

حالا با انبوهی از سیم ها رو به رو شدم دوتا سیم اومده از بیرون 

یکیش دو قسمتی هست هست dataو power+

یکی دیگه هم هست دوتاش رو که میزنم اینترنت وصل میشه ولی پوز کار نمیکنه

یکی دیگه هم هست 

یک پورتابل هم هست که سه تا سیمش به پوز ها وصل هست دوتا هم سیم اومده پایین 

باید چیکار کنم جون هرکی دوست دارید کمک کنید .دیگه دست میزنم

لینک به دیدگاه

وای فای که اسمش روشه بی سیم، چجوری سیم هاش رو قطع کردید؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

وای فای که اسمش روشه بی سیم، چجوری سیم هاش رو قطع کردید؟

علی جان ببخشید سیم های مودم رو قطع کردم

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

اول خونسردیتون رو حفظ کنید ، به هر حال یه اشتباهی شده که قابل حله و میشه درستش کرد.

لطفا واضح تر توضیح بدید تا بتونیم راهنمایی یا کمک کنیم؟

دقیقا سیم های کجا و چی رو قطع کردید؟

اگه سیم هایی که میره پشت مودم ور قطع کردید که خب یکیش مال آداپتوره که معلومه و یکی دیگه کابل شبکه هست که رشته سیم هاش بیشتره و 8 رشته سیم داره و یه کابل دیگه که معمولا 2 یا 4 رشته است که مربوطه به خط تلفن میشه؟! این از سیم های پشت مودم که کابل ها رو اگه قطع کردی باید با توجه به نوع کابل  ( کابل شبکه Straight / Cross ) و کابل تلفن رو باید کجددا سوکت بزنی و کابل آداپتور رو هم باید سوکت مشابه اش رو تهیه کنی و سیم ها رو با رعایت مثبت و منفی  بهش وصل کنی. بقیه سیم ها رو هم باید کاملا جدا کنی و ببینی کدوم سیم از کجا میاد تا مشخص بشه به کجا باید مجددا وصلشون کنی؟!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود دوست گرامی

اول خونسردیتون رو حفظ کنید ، به هر حال یه اشتباهی شده که قابل حله و میشه درستش کرد.

لطفا واضح تر توضیح بدید تا بتونیم راهنمایی یا کمک کنیم؟

دقیقا سیم های کجا و چی رو قطع کردید؟

اگه سیم هایی که میره پشت مودم ور قطع کردید که خب یکیش مال آداپتوره که معلومه و یکی دیگه کابل شبکه هست که رشته سیم هاش بیشتره و 8 رشته سیم داره و یه کابل دیگه که معمولا 2 یا 4 رشته است که مربوطه به خط تلفن میشه؟! این از سیم های پشت مودم که کابل ها رو اگه قطع کردی باید با توجه به نوع کابل  ( کابل شبکه Straight / Cross ) و کابل تلفن رو باید کجددا سوکت بزنی و کابل آداپتور رو هم باید سوکت مشابه اش رو تهیه کنی و سیم ها رو با رعایت مثبت و منفی  بهش وصل کنی. بقیه سیم ها رو هم باید کاملا جدا کنی و ببینی کدوم سیم از کجا میاد تا مشخص بشه به کجا باید مجددا وصلشون کنی؟!

سیم های مودم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...