رفتن به مطلب

مشکل جدید کرش شد فارکرای ۶

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام فار کرای ۶ نصب شدش اولش عالی بود مراحل بعدی کرش میکنه 

در هر تنظیماتی کمترینه کمترین تا بالای بالا جند ثانیه مه از بازی میگزره کرش میکنه و بعدش مشکل دیگه

یه جاهایی مثلایه جعبه بزرگ روش چسب نواری و... موجوده چسب دیده میشه جعبه دیده نمیشه 

یه جاهایی به یه چیزی برخورد میکنی که هست ولی دیده نمیشه خخخخخ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز احتمالا احساس نمیکنی از طرف سیستم شما مشکلی هست؟؟؟ چون تا اونجایی که من عنوان های تاپیک های شمارو نگاه میکنم شما کلا با بازی ها مشکل داری 😐

لینک به دیدگاه

فارکزای ۶ که نیومده.

حتما منظورت فارکرای ۵ است..

از یک کرک دیگه استفاده کن.

لینک به دیدگاه

نه منظورم همون ۶ هستش اخرین فارکرای far cry new dawn

در 30 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

عزیز احتمالا احساس نمیکنی از طرف سیستم شما مشکلی هست؟؟؟ چون تا اونجایی که من عنوان های تاپیک های شمارو نگاه میکنم شما کلا با بازی ها مشکل داری 1f610.png

نه چون ۴۴ تا بازی نصب شده فقط همین دوتاش مشکل دارن اونم همین یدونه کرش میشه نه بقیه اون یکی ینی مترو الان میاد بالا افت فریم میده تو ۲۳ ٪ مواقع 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

نه منظورم همون ۶ هستش اخرین فارکرای far cry new dawn

نه چون ۴۴ تا بازی نصب شده فقط همین دوتاش مشکل دارن اونم همین یدونه کرش میشه نه بقیه اون یکی ینی مترو الان میاد بالا افت فریم میده تو ۲۳ ٪ مواقع 

سلام آرش جان ، این بازی (far cry new dawn) جز نسخه های  شماره دار  سری فارکرای نیست و مثل far cry primal(که بین فارکرای 4 و فارکرای 5 عرضه شد)  در واقع بین دو تا نسخه ی شماره دار هست و در کدهای عددی بازی های فارکرای تاثیری نداره ، بازی فارکرای بعدی میشه فارکرای 6 

مشکلی که منم با این بازی داشتم و مدام کردش میکرد کمبود virtual memory بود در شرایطی که تکسچرهای HD فعال باشن از داخل بازی ، موقتا این میزان رو بالا بردم و مشکل حل شد و دیگه کرش نکرد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام آرش جان ، این بازی (far cry new dawn) جز نسخه های  شماره دار  سری فارکرای نیست و مثل far cry primal(که بین فارکرای 4 و فارکرای 5 عرضه شد)  در واقع بین دو تا نسخه ی شماره دار هست و در کدهای عددی بازی های فارکرای تاثیری نداره ، بازی فارکرای بعدی میشه فارکرای 6 

مشکلی که منم با این بازی داشتم و مدام کردش میکرد کمبود virtual memory بود در شرایطی که تکسچرهای HD فعال باشن از داخل بازی ، موقتا این میزان رو بالا بردم و مشکل حل شد و دیگه کرش نکرد

سلام خوب ممنون چی رو باید ببرم بالا الان؟؟

بعدشم مشکل نبود موجودیتم داشتی؟؟؟ یه چیزی مثلا جعبه موجودیتی نیست ولی بهش میخوری یا دیده نمیشه تومحیط بازی و روش کلی چیزه ولی رو هوا ولو هستن و زیرشون چیزی نیست ولی هست ودیده نمیشه 

تکسچرهای hd هم فعال نیستن تو بازی باید اون افزونه دانلود کنم ینی؟

بله فارکرای ۶ نیست متوجه هستم که بعدیه ۵ نیو داوون 

الان باید حافظه مجازی رو افزایش داد یا میزان تکسچر رو؟؟

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

سلام خوب ممنون چی رو باید ببرم بالا الان؟؟

بعدشم مشکل نبود موجودیتم داشتی؟؟؟ یه چیزی مثلا جعبه موجودیتی نیست ولی بهش میخوری یا دیده نمیشه تومحیط بازی و روش کلی چیزه ولی رو هوا ولو هستن و زیرشون چیزی نیست ولی هست ودیده نمیشه 

تکسچرهای hd هم فعال نیستن تو بازی باید اون افزونه دانلود کنم ینی؟

بله فارکرای ۶ نیست متوجه هستم که بعدیه ۵ نیو داوون 

الان باید حافظه مجازی رو افزایش داد یا میزان تکسچر رو؟؟

حافظه مجازی رو بالا ببرید، مال من دیفالت 16 گیگابایت بود که متوجه شدم هروقت میزان استفاده از حافظه مجازی به سقف اون 16 گیگابایت میرسه بازی کرش میکنه (که معمولا هم کمتر از 10 دقیقه که میرفتم توی بازی رخ میداد) از وقتی گذاشتمش روی 24 گیگابایت دیگه یکبار هم کرش نداشتم طی حدود 30 ساعتی که بازیش کردم. به نظرم بد نیست شما هم این کار رو امتحان کنید ، شاید مثل من مشکل شما هم همین بوده باشه

نه اون مشکل غیب شدن جعبه ها و... رو بیشتر از یکی دو بار نداشتم در کل 

نه تکسچرهای اچ دی رو نیاز نیست دانلود کنید 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

با افزایش فیلتر تکسچر به اولترا مشکل مرتفع شدش و اون چیزایی که دیده نمیشدن ماشین بودن و دیده میشن خخخخخ مممنون ازت خیلی ممنون عزیزی عزیز

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

حافظه مجازی رو بالا ببرید، مال من دیفالت 16 گیگابایت بود که متوجه شدم هروقت میزان استفاده از حافظه مجازی به سقف اون 16 گیگابایت میرسه بازی کرش میکنه (که معمولا هم کمتر از 10 دقیقه که میرفتم توی بازی رخ میداد) از وقتی گذاشتمش روی 24 گیگابایت دیگه یکبار هم کرش نداشتم طی حدود 30 ساعتی که بازیش کردم. به نظرم بد نیست شما هم این کار رو امتحان کنید ، شاید مثل من مشکل شما هم همین بوده باشه

نه اون مشکل غیب شدن جعبه ها و... رو بیشتر از یکی دو بار نداشتم در کل 

نه تکسچرهای اچ دی رو نیاز نیست دانلود کنید 

بر خلاف اون افتضاحه مترو این بازی عالیه هم گرافیک قوی هم بازی عالیه فریم ریتش و بهینه شدن رو از یوبی سافت یاد بگیرن رد پراجکت و استودیوهای دوریالی سازنده بتمن راک استدی و... خخخ

لینک به دیدگاه

در در 9 فروردین 1398 در 10:34، sajad-tnt گفته است :

سیستمتون مشکل داره

اولا مشکل رفع شدش دوست عزیز دوما از ۴۴ تا بازی بزرگ فقط یه مترو مشکل افت فریم داره متاسفانه که مشکل اکثر افراد مثل منه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...