رفتن به مطلب

سوال درمورد کیفیتvoice در بازی

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید

یه سوالی هست در این مورد داشتم.

من اکثر مواقع cs:s بازی میکنم(کانتر سورس)

بعد چند وقت پیش رفتم نسخه جدیدش (cs:go) رو گرفتم رفتم تو این سرورای هندی واینا،وقتی وویس میدن کیفیتش اینقد خوبه که انگاری طرف جفت ادم نشسته داره حرف میزنه،البته همشون اینجور نیستن،ولی اکثرا اینجوره

حالا وقتی میرم تو سرورا داخلی سورس دوستان که وویس میدن انگاری با بیسیم یا پشت تلفنن،و یه نویز و حالت خش تو صدا هست

میخاستم بدونم مسئله بخاطر هدفونای بهتر هندیاست،یا بخاطر خوده بازی هم هست؟

یعنی مثلا برای کانتر سورس کلا کیفیت وویس بد باشه و مثلا با یه میکروفن گیمینگ هم خوب در نیاد؟

اینو پرسیدم چون خاستم برا همین بازی یه میکروفن بخرم گفتم اگه فرقی به حال کیفیت نمیکنه از همین ارزونا مثل تسکو و فراسو بخرم بره؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام. دوست من میتونی از نرم افزارایی مثل دیسکورد و تیم اسپیک استفاده کنی. یه گروه ایجاد کنی رفیقات عضو بشن. خیلی راحت و با کیفیت ویس بدین.رایگان هم هستن. دیسکورد بهتره.

لینک به دیدگاه

سلام mic پلیرهای هندی خوبه و شما که وضع ایران بهتر می دونید یه عالمه گیمر با سیستم های داغون و هدفون های فیک اشغال  اگه کیفیت صدا براتون مهم هست حتما یه هدفون mic دار خوب بگیرید

لینک به دیدگاه

سلام تجربه صدا رو داخل بازی موبایل بود ،بازی رولز کیفیت صدا معمولی بود و داخل. پابجی از همون اول کیفیت صدا بهتر بود و. خود سازنده هم نوشته بچد کیفیت hd ، صدا های اسلحه ها هم خیلی جذاب و گیرا بود ، صدا. زیر کردن آدم ها با ماشین به شدت طبیعی هست ، هنوز هم تک و توک بازی می کنیم با دوستان

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام تجربه صدا رو داخل بازی موبایل بود ،بازی رولز کیفیت صدا معمولی بود و داخل. پابجی از همون اول کیفیت صدا بهتر بود و. خود سازنده هم نوشته بچد کیفیت hd ، صدا های اسلحه ها هم خیلی جذاب و گیرا بود ، صدا. زیر کردن آدم ها با ماشین به شدت طبیعی هست ، هنوز هم تک و توک بازی می کنیم با دوستان

ممنون

منظورم وویس بود،یعنی وقتی تو بازی انلاین حرف میزنی با بقیه پلیرا☺️

لینک به دیدگاه

میتونین میکروفون بخرین ولی این فقط کیفیت صدای شمارو بهتر میکنه کیفیت صدای بقیه همون میمونه. برای همین نرم افزار دیسکورد رو معرفی کردم تا بدون هزینه، مکالمه ی با کیفیتی داشته باشین حین بازی. میتونین امتحان کنین بعد تصمیم به خرید بگیرین.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

میتونین میکروفون بخرین ولی این فقط کیفیت صدای شمارو بهتر میکنه کیفیت صدای بقیه همون میمونه. برای همین نرم افزار دیسکورد رو معرفی کردم تا بدون هزینه، مکالمه ی با کیفیتی داشته باشین حین بازی. میتونین امتحان کنین بعد تصمیم به خرید بگیرین.

نه خوب من کلا میکروفون یا هدست مایک دار ندارم اصلن!

نیت کردم یکی بخرم،بودجمم تقریبا حدود ۳۰۰ایناست،اگه یه دست دو سالم پیدا بشه که بهتر،دارم یواش به دست دو عادت میکنم!از روی گرونی اجناس

ولی خب خاستم بدونم اگه زیاد مهم نیست یه چیز ارزون بخرم چون من که غیر این کانتر که بازی انلاین دیگه ای بازی نمیکنم ،فقط صداش طوری باشه که خیلی خراب نباشه و بقیه حداقل واضح بفهمن،البته نه در اون حد مایک هندیا،اونا فکر کنم خیلی گرون باشن

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

ممنون

منظورم وویس بود،یعنی وقتی تو بازی انلاین حرف میزنی با بقیه پلیرا263a.png

درسته ، ولی اون زیاد داخل موبایل فرقی نداره شاید یه کوچولو پابجی بهتر بود ، ولی بیشتر همون کیفیت هدست هست احتمالاً

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

نیت کردم یکی بخرم،بودجمم تقریبا حدود ۳۰۰ایناست،اگه یه دست دو سالم پیدا بشه که بهتر،دارم یواش به دست دو عادت میکنم!از روی گرونی اجناس

ولی خب خاستم بدونم اگه زیاد مهم نیست یه چیز ارزون بخرم چون من که غیر این کانتر که بازی انلاین دیگه ای بازی نمیکنم ،فقط صداش طوری باشه که خیلی خراب نباشه و بقیه حداقل واضح بفهمن،البته نه در اون حد مایک هندیا،اونا فکر کنم خیلی گرون باشن

سریعتر خرید کنید سال بسیار سخت و بدی در راهه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

داداش شما از هدستای a4tech بخر زیادم روی قیمت مانور نده. من یدونه دارم 160 تومنه اکشه. بخر ازینا حالشو ببر. کار ادمو راه میندازه. مخصوصا الان که هزارتا نرم افزار جانبی برای صحبتو این چیزا مرتبط با گیمینگ اومدن کارا خیلی راحت شده. شما فقط دنبال مارک فیک نرو. مارک اصلی بخر دورو بر 300-400 هزینه کن هرچقد کمتر بهتر. من میگردم از هدست خودم برات لینک میدم اگه دوس داشتی بخر.

http://a4tech.com/product.aspx?id=48

https://www.digikala.com/product/dkp-406436/هدست-ای-فورتک-مدل-hs-800

اگه زیاد درگیر حساسیت صدای پا و این چیزا نیستی توصیه میشه ارزونترین گزینه ها رو بگیری. اگه دنبال بازی حرفه ای هستی قضیه فرق داره. البته من با همینم قشنگ صدای پای حریفو میگیرم ولی خب اگه کسی بخواد حرفه ای بازی کنه نمیدونم جوابگوش باشه یا نه.

داداش خودت تو فروشگاهای ایرانی سرچ کن مطمعنن ارزون تر هم گیر میاری.(همین هدستو- میکروفون هم داره)

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش شما از هدستای a4tech بخر زیادم روی قیمت مانور نده. من یدونه دارم 160 تومنه اکشه. بخر ازینا حالشو ببر. کار ادمو راه میندازه. مخصوصا الان که هزارتا نرم افزار جانبی برای صحبتو این چیزا مرتبط با گیمینگ اومدن کارا خیلی راحت شده. شما فقط دنبال مارک فیک نرو. مارک اصلی بخر دورو بر 300-400 هزینه کن هرچقد کمتر بهتر. من میگردم از هدست خودم برات لینک میدم اگه دوس داشتی بخر.

http://a4tech.com/product.aspx?id=48

https://www.digikala.com/product/dkp-406436/هدست-ای-فورتک-مدل-hs-800

اگه زیاد درگیر حساسیت صدای پا و این چیزا نیستی توصیه میشه ارزونترین گزینه ها رو بگیری. اگه دنبال بازی حرفه ای هستی قضیه فرق داره. البته من با همینم قشنگ صدای پای حریفو میگیرم ولی خب اگه کسی بخواد حرفه ای بازی کنه نمیدونم جوابگوش باشه یا نه.

داداش خودت تو فروشگاهای ایرانی سرچ کن مطمعنن ارزون تر هم گیر میاری.(همین هدستو- میکروفون هم داره)

دستت درد نکنه،ولا برا منم مهم نیست زیاد حتی فکرم به این رفت یه میکروفون دسکتاپ بگیرم با اون حرف بزنم ،ولی خب بعد گفتم صدا کل خونه رو میگیره خوب نیست اینجور صدا خونواده و تلویزیون رو بفهمن تو بازی

برا صدا و موزیک، خودم یه هدفون پاناسونیک دارم قدیمیه،خیلی خوبه 

فکر کنم یه اگهی بزارم بهتره،دست دو هم بگیرم خوبه،چون نمیخام فقط برا یه وویس ایقد خرج کنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

دستت درد نکنه،ولا برا منم مهم نیست زیاد حتی فکرم به این رفت یه میکروفون دسکتاپ بگیرم با اون حرف بزنم ،ولی خب بعد گفتم صدا کل خونه رو میگیره خوب نیست اینجور صدا خونواده و تلویزیون رو بفهمن تو بازی

برا صدا و موزیک، خودم یه هدفون پاناسونیک دارم قدیمیه،خیلی خوبه 

فکر کنم یه اگهی بزارم بهتره،دست دو هم بگیرم خوبه،چون نمیخام فقط برا یه وویس ایقد خرج کنم

نظر منو بخای این هدست قیمتش خوبه همینو تهیه کن بره.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

نظر منو بخای این هدست قیمتش خوبه همینو تهیه کن بره.

الان رفتم تو همین دیجیکالا،گفتن که بعد یکسال بدنش خراب میشه،شما چه مدته خریدید

بعد این میکروفونش با گیره وصل میشه به یقه؟چطوریه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

الان رفتم تو همین دیجیکالا،گفتن که بعد یکسال بدنش خراب میشه،شما چه مدته خریدید

بعد این میکروفونش با گیره وصل میشه به یقه؟چطوریه؟

پاییز 96 - نه والا من که راضیم فقط گیرش خراب شد با چسب قطره ای چسبوندم سر جاش. اره دو تا گیره داره یکیش برای نگه دارنده ی کنترل صداس یکیشم برای میکروفونه. میکروفون متصل به هدست نیس روی سیمشه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

پاییز 96 - نه والا من که راضیم فقط گیرش خراب شد با چسب قطره ای چسبوندم سر جاش. اره دو تا گیره داره یکیش برای نگه دارنده ی کنترل صداس یکیشم برای میکروفونه. میکروفون متصل به هدست نیس روی سیمشه.

خوبه پس،یا همینو میگیرم یا مدلا ارزون ترش،کلا a4tech چیزا خوبی داره

دست شما و بقیه دوستان درد نکنه بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم یه چند لحظه صبر کن چندتا عکس میفرستم. اره اگه باهاش کشتی نگیری چرا خراب بشه.

لینک به دیدگاه

بهتره میکروفن رو بصورت ابتکاری روی سمت چپ هدست تعبیه کنید..کمی خلاقیت بخرج بدید چیز خوبی میشه

این هدفون رو خریدم با این وضعیت

3.thumb.jpg.09bd111f97b73a20ae31d0afa0b75afb.jpg.80da17a237d6ddc2cef2a7dde057153e.jpg

قبلا چند تا هدست خراب داشتم که با استفاده از میکروفن و سیم اونها تغییرش دادم به این

IMG20190331120430.thumb.jpg.649d919ceba4aeca37f5fee4c91e5eb3.jpg

در مورد نگهدارنده هدست هم از ابزار فروشی پایه استوانه ای گرفتم و به طاقچه اتاق وصل کردم..میتونید بزرگترش رو بگیرید و روی دیوار وصل کنید

IMG20190331120529.thumb.jpg.1692df94ba70b059930a5ed224f0f8e7.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دمت گرم داداش

خواهش میکنم. راستی خودش نگه دارنده داره میتونی وصلش کنی به کیست یا میز یا دیوار

در 37 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بهتره میکروفن رو بصورت ابتکاری روی سمت چپ هدست تعبیه کنید..کمی خلاقیت بخرج بدید چیز خوبی میشه

این هدفون رو خریدم با این وضعیت

قبلا چند تا هدست خراب داشتم که با استفاده از میکروفن و سیم اونها تغییرش دادم به این

در مورد نگهدارنده هدست هم از ابزار فروشی پایه استوانه ای گرفتم و به طاقچه اتاق وصل کردم..میتونید بزرگترش رو بگیر

ماشالا خلاقیت.

لینک به دیدگاه

سلام.

اگر مثل من از اسپیکر استفاده میکنی میتونی یه میکروفون یقه ای خیلی ارزون 20 30 تومنی بخری. کیفیت صداش کاملا قابل قبوله بدون هیچ نویزی.

من این مدل رو خریدم

https://ekharid.org/product/microphone-yinwei-001/

برای دوتا دو استفاده میکنم بسیار صدای خوب و بلند و بی نویزی داره. دوستام از هندزفری های لاجیتک و ای فور تچ استفاده میکنن هیچ کدوم صداش مثل این نیست. میخای اکانت استیمت رو بده بچتیم با هم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوستان بنده رو هم اد کنید هر ازگاهی پابجی ای کانتری چیزی بزنیم

hossein_Sa

ho3einsahihi

نمیدونم کدوم درسته.

تو اپکس هم هستم ایدیم این هست

hosseinsah

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

بهتره میکروفن رو بصورت ابتکاری...

ممنون دوست عزیز،چیز خوبی شده

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

اینم خوب چیزیه ها!خیلی ارزونه ،شما از همین جا خریدید؟

سهمیه لایکامم تموم شدن😂

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

اینم خوب چیزیه ها!خیلی ارزونه ،شما از همین جا خریدید؟

خیر از دیجی کالا خریدم.

همین قیمت ها خریدم الان موجود نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...