رفتن به مطلب

وصل نشدن به شبکه ی فلان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید 

مودم من tp link mr200 archer هست .

وقتی با وای فای بش وصل میشم،یعنی از طریق گوشی،چیپی ان میزنم وصل هم میشه اما هیچ اپلود و دانلودی بعد وصل شدن صورت نمیگیره و یعنی نت هیچ کار نمیکنه،چیکار کنم درست شه؟،هیچ تنظیماتی هم در این رابطه تو محیط کانفیگ مودم نیست،موندم چیکارش کنم

لینک به دیدگاه

درود

وقتی شما با وایفا گوشی به مودم وایفاتون وصل میشد ..اینترنت ندارید در حالی که به وایفای مودم وصل هستید ..اول مطمئن بشید مودم به اینترنت وصل هست با کابل لن مستقیم به کامپیوتر وصل کنید اگر اینترنت مودم وصل بود با گوشی دیگه یا با تبلت دیگه به وایفای مودم وصل بشید تا مطمئن بشید وایفای مودم اینترنت رو شر میکنه ..اگر همه موارد اوکی بود و فقط گوشی شما به اینترنت وصل نمیشد به نظرم یکبار موردم رو ریست فکتوری کنید

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

درود

وقتی شما با وایفا گوشی به مودم وایفاتون وصل میشد ..اینترنت ندارید در حالی که به وایفای مودم وصل هستید ..اول مطمئن بشید مودم به اینترنت وصل هست با کابل لن مستقیم به کامپیوتر وصل کنید اگر اینترنت مودم وصل بود با گوشی دیگه یا با تبلت دیگه به وایفای مودم وصل بشید تا مطمئن بشید وایفای مودم اینترنت رو شر میکنه ..اگر همه موارد اوکی بود و فقط گوشی شما به اینترنت وصل نمیشد به نظرم یکبار موردم رو ریست فکتوری کنید

سلام 

نه ،بدون v.pn نت دارم هیچ مشکلی نیست،،فقط وقتی به اون وصل میشم دیگه هیچی رد و بدل نمیشه همون اپلود و دانلود

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

یه شبکه شخصی انتقال داده دیگه بزنید

سالمن اینا ،از دوسه تا استفاده کردم،همشون عین تیر وصل میشن،ولی خب بالا رو که نگاه کنی دانلود و اپلود صفره،،،وقتی سیمکارت تو خوده گوشیه همه کار میکنن مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

یه شبکه شخصی انتقال داده دیگه بزنید

ادمین محترم دست شما درد نکنه برای ترجمه!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

سالمن اینا ،از دوسه تا استفاده کردم،همشون عین تیر وصل میشن،ولی خب بالا رو که نگاه کنی دانلود و اپلود صفره،،،وقتی سیمکارت تو خوده گوشیه همه کار میکنن مشکلی نیست

گوشی رو عوض کنید😊

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

گوشی رو عوض کنید1f60a.png

ممنون نظر گوهر بار و راه حل بسیار ثمربخشتون

وقتی در مورد مسئله ای چیزی نمیدونید چرا نظر میدید...

لینک به دیدگاه

سلام ورژن اندرویدتون چنده بنده قبلا با نسخه کیت کت v.p.n وصل میشدم ولی کار نمیکرد ارور هم میداد بخاطر این ورژن هست حالا مطمئن نیستم واسه شما هم بدین شکل هست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sajjadgm گفته است :

سلام ورژن اندرویدتون چنده بنده قبلا با نسخه کیت کت v.p.n وصل میشدم ولی کار نمیکرد ارور هم میداد بخاطر این ورژن هست حالا مطمئن نیستم واسه شما هم بدین شکل هست

اره احتمال اینم هست،،من ورژن اندرویدم ۷.۱ هست رام کاستوم linage os

یه تست میزنم ببینم چطوره با گوشی دیگه

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان گرامی

با اجازه استارتر محترم منم یه سوالی در این زمینه داشتم که گفتم به جای زدن یه تاپیک جدید اینجا عنوان کنم البته اگه استارتر راضی نبودند حذفش میکنم!

دوستان من با سیم کارت به نت که وصل میشم و شبکه شخصی انتقال داده رو هم وصل میکنم مشکلی نداره و کار میکنه ولی موقعی که اینترنت گوشی رو با پی سی شیر میکنم و روی پی سی از چز پی ان استفاده میکنم باز هم کار میکنه ولی سایت Youtube  و دیگر سایت های اشتراک گذاری ویدیو رو باز نمیکنه و جالب اینجاست با دو سیم کارت روی این گوشی تست کردم نمیشه ولی با سیم کارت و گوشی دیگری مشکلی نداره؟! راه های زیادی رفتم ولی هیچ کدوم جواب نداد!

اگه از دوستان کسی راهی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.

با تشکر💐

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان هنوز درست نشده که نشده ما هم بدبختی داریم با این مودم ها

هر وقت چه با کامپیوتر از طریق کابل و چه از طریق وایفای گوشی ,چی پی ان وصل میشه ولی اصلن نت کار نمیکنه و هیچ کاری نمیشه کرد 

چیکار کنم پدرمو دراورد هی سیم کارتو بندازم رو گوشی برا اینکه با v.pn استفاده  کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...