رفتن به مطلب

کمک در خرید مانیتور led تا سقف 250 هزار تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام

من میخوام یک مانیتور led بخرم در حدود قیمت 200تا250

هیچگونه اطلاعاتی ندارم.برای دیدن کانالهای دیجیتال و ری س ی ور کارت میخوام.هرگز بازی نمیکنم وگرافیکم آنبرد هست.biostar 890gxe

1-بالای 21اینج باشه(به نظر شما با بیشتر از 21اینچ آدم راحت هست چشمو اذیت نمیکنه)

2-مادربوردم پورت dviوhdmiداره (پورت hdmiبهتره درسته)

3-برندشو نمیدونم خودتون راهنمایی کنید

4-از لحظ اندازه خیلی فرق بین 21تا23هست؟

حدود قیمت ومدل هم بگیداگه امکان داره

در مورد زمان پاسخگویی 2mیا3mهم توضیح بدید لازمه حتما 2 باشه و اینکه فرق lgوaocچیه هردورا مادیران میزنه؟

هرچیز دیگه ای که لازم هست ومن نگفتم ونمیدونم لطف کنید بگید

با تشکر

ویرایش شده توسط adelanteh79
لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

با بودجه ی شما بنده دو مانیتور رو پیشنهاد میکنم!

LG 2261 vp

و AOC V22+ که LED هم هست!

هر دو بدلیل اینکه بالای 21 اینچ هستند Full HD میباشند!

1- بنده هم مثل شما قبل از اینکه یه مانیتور 22 یا 23 بگیرم همینطور فکر میکردم تا موقعی که گذاشتمش و روشنش کردم کاملا نظرم عوض شد و گفتم کاش بزرگتر میگرفتم! :D

2- هر دو مانیتور دارای پورت HDMI هستند و درسته HDMI بهتر هست ولی نه برای سیستم چون تنها فرق HDMI با DVI در انتقال صدا بهمراه تصویر هست که HDMi داراست ولی خوب آیا گرافیک سیستم شما کارت صدا دارد؟ ;) خیر پس برای شما فرقی نمیکند!

3- عرض کردم دو مدل بالا رو بهترین های این قیمت هستند!

lg-w2261vp-pf-21.5-full-hd-monitor-tft_0_640.jpg

157362839_2119143027_o.jpg

البته در نگاه اول ممکنه AOC بخاطر ظاهرش نتونه شما رو جذب خودش کنه ولی در واقع یکی از بهترین مانیتور های بازار هست و بهترین کیفیت رو در این رنج قیمت داراست همچنین کسانی که این مانیتور رو تهیه کردند

کاملا راضی بودند از همه ی مواردش!

2 میلی بودن یعنی 2 میلی ثانیه طول میکیشه که از رنگ خاکستری و دوباره به به خاکستری برگرده یعنی طیف کامل رنگ ها!

تئوریش این هست که هرچی زمان تاخیر کمتر باشه سریعتر عمل میکنه ولی باید بگم که

1-چشم انسان زیر 8 میلی رو تشخیض نمیده

2-مثل این میمونه شما یکی از این فلش هایی که DVB هستند تهیه کنید و بعدش تلوزیون رو ببینید و مانیتور رو ببینید ممکنه کمی عقب جلو باشه ولی در واقعیت اونقدری که شلوغش کردند نیست!

در مورد گارانتیشون LG رو میدونم مادیران میزنه ولی Aoc مطمئن نیستم!

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

اگراشتباه نکنم، گارانتی AOC هم با مادایران هستش

بله maxel134 درست میگید.

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

باسلام

من میخوام یک مانیتور led بخرم در حدود قیمت 200تا250

هیچگونه اطلاعاتی ندارم.برای دیدن کانالهای دیجیتال و ری س ی ور کارت میخوام.هرگز بازی نمیکنم وگرافیکم آنبرد هست.biostar 890gxe

1-بالای 21اینج باشه(به نظر شما با بیشتر از 21اینچ آدم راحت هست چشمو اذیت نمیکنه)

2-مادربوردم پورت dviوhdmiداره (پورت hdmiبهتره درسته)

3-برندشو نمیدونم خودتون راهنمایی کنید

4-از لحظ اندازه خیلی فرق بین 21تا23هست؟

حدود قیمت ومدل هم بگیداگه امکان داره

در مورد زمان پاسخگویی 2mیا3mهم توضیح بدید لازمه حتما 2 باشه و اینکه فرق lgوaocچیه هردورا مادیران میزنه؟

هرچیز دیگه ای که لازم هست ومن نگفتم ونمیدونم لطف کنید بگید

با تشکر

در مورد قیمت چیزی نگفتید!!!راستی پنلipsچیه؟

من شدیدا وقت ندارم برم بازار یک روز وقت بزارم وبگردم.میشه از طریق آنلاین خرید کرد بدون دردسر؟مطمئن هست؟گارانتی میده؟تفاوت قیمتش چقدر هست؟در کل با نبود وقت ارزش داره آنلاین بخرم؟

باز هم ممنون از راهنمایی های شما دوستان

لینک به دیدگاه

مانیتور های با پنل IPS گرون هستن . از حدود 330 تومان شروع میشن . پنل IPS رنگها رو بهتر نمایش میده ، زاویه دید بهتری داره ، کنتراست و وضوح بالاتری هم داره . اما گرونتره . شما اگر بخوای میتونی آنلاین هم خرید کنی . چون مانیتور وسیله ایه که آکبند و پلمپ تحویل میگیری . فرقی هم نمیکنه چطوری بخری . اگر مشکلی داشته باشه باید ببری گارانتی . فقط از فروشگاههای آنلاین معتبر خرید کن . از همین لیون هم میتونی خرید کنی . اکثر کاربرهای اینجا تجربه خرید از لیون رو داشتن . مانیتورهایی که دانیال گفت خوب هستن . قیمتشون هم در همون حدودی که میخوای هست . مانیتور LG LED 22" E2250T هم هست . کمی از 2261 VP ارزونتره . برای گرفتن قیمت دقیق با فروشگاه لیون تماس بگیرید . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

مانیتور های با پنل IPS گرون هستن . از حدود 330 تومان شروع میشن . پنل IPS رنگها رو بهتر نمایش میده ، زاویه دید بهتری داره ، کنتراست و وضوح بالاتری هم داره . اما گرونتره . شما اگر بخوای میتونی آنلاین هم خرید کنی . چون مانیتور وسیله ایه که آکبند و پلمپ تحویل میگیری . فرقی هم نمیکنه چطوری بخری . اگر مشکلی داشته باشه باید ببری گارانتی . فقط از فروشگاههای آنلاین معتبر خرید کن . از همین لیون هم میتونی خرید کنی . اکثر کاربرهای اینجا تجربه خرید از لیون رو داشتن . مانیتورهایی که دانیال گفت خوب هستن . قیمتشون هم در همون حدودی که میخوای هست . مانیتور LG LED 22" E2250T هم هست . کمی از 2261 VP ارزونتره . برای گرفتن قیمت دقیق با فروشگاه لیون تماس بگیرید . موفق باشید .

ممنون

ولی قسمت مانیتور فروشگاهوکه میزنم میگه کالایی وجود ندارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعضی قسمتهای دیگه هم اینجوریه.

راستی با قیمتهای بیرون چقدر اختلاف داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اختلاف در صورت اینکه جنس رو جناب حسینی داشته باشند و قیمتش بالا رفته باشه مسلما اختلاف زیادی پیدا میکنه که من بازم ترجیح میدم از ایشون خریداری کنم برای اطلاعات بیشتر میتونید با این شماره تماس بگیرین

021-88947927-8

لینک به دیدگاه

ممنون

ولی قسمت مانیتور فروشگاهوکه میزنم میگه کالایی وجود ندارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعضی قسمتهای دیگه هم اینجوریه.

راستی با قیمتهای بیرون چقدر اختلاف داره؟

شما روی کلمات کلیک نکنید . روی + کنار اونها کلیک کن تا دیگه + نیاد . اون موقع روی کلمه کلیک کن . قیمتهای آقای حسینی به روز و منصفانه هست .

لینک به دیدگاه

در مورد اینکه:

21 اینچ تا23اینچ خیلی به چشم میاد یعنی ابعادش فرق زیادی با هم دارند

و23 اینچ ارزون هم معرف کنید.aocچطوره؟

و در آخر همین 2گزینه با برند lgبا رایط من وجود داره که در صفحه اول گفته شده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز بنده راه را برای شما باز گذاشتم اگر با قیافه ی AOC مشکلی ندارید از اون LG هم بهتره اما اگر از قیافش خوشتون نمیاد اصلا AOC رو پیشنهاد نمیکنم چون ظاهر چیزیه که باعث میشه شما هر وقت اون رو نگاه کنید با اینکه یه چیز دیگه رو نگاه کنید تفاوت داشته باشه!

هر دو هم حدود 250 تا 260 هستند!

21 اینچ هم فکر نکنم باشه اکثرا 21.5 هستند تا اینکه ویژگی Wide و Full HD 1080P رو داشته باشند!چون قابلیت Full HD روی مانیتور های بالای 21.5 اینچ فقط هست و زیر این اندازه Full HD اندازه نمیشه یا به اصطلاح Scale نمیشه!

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

21 اینچ تا23اینچ خیلی به چشم میاد یعنی ابعادش فرق زیادی با هم دارند

ارزش داره برم بالای 300 مانیتور بگیرم به خاطر برند و23 اینچ وips بودن یا نه؟asus مثلا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه میخواین کنتراست و کیفیت واقعی رو تجربه کنین بله خیلی ارزش داره ولی خوب مدل ips ایسوز الان قیمتش خیلی خیلی کاذب شده حدود 400 رفته!

اگه بازی نمیکنین بنظرم LG IPS 226V مانیتور مناسبی باشد!

گرچه بد نیست به مدلی که حامد عزیز معرفی کردند هم توجه کنید E2250T یکی از بهترین های بازار نسبت به قیمتش هست حدود 290!پایه اش هم قابل برداشته شدن هست!

LG IPS226V

jqd6digxkrtegy339jk.jpg

ajivdssfeoxjhht529qh.jpg

LG E2250T

tm4us9fq4ge0nsmnch63.jpg

vfv6em7vqootjur62wy8.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مانیتور اولی که عکس گذاشتم حدود 350 هست و دومی هم 280 تا 290!

دیدم داخل فروم هات هم گذاشتین مگر اینکه دوباره اونجا هم جواب بدم :D اگه خواستین چون توی این رنج انتخاب های زیادی نیست ولی ضرر نمیکنین از اون دومی میبینید که زیبا و پایش قابل جدا شدن هست البته کاملا سلیقه ای هست ^_^

لینک به دیدگاه

منظورتونLG E2250Tهست؟

راستی در مورد برندهای aocوsamsungنظری ندارید (به طور کلی در مورد قیمت کیفیت و...)

لینک به دیدگاه

نظر کاربرهای دیگه محترمه اما من تجربه خودم رو میگم خدمت شما چون یه مدتی برای مانیتور تحقیق کردم.

اول اینکه مانیتور 19" داشتم وقتی 22" گرفتم ، خیلی طول کشید باهاش متچ بشم چون صفحه width بود و من هم واسه هر چیز میخواستم به جز بازی و بیشتر کاربرد اینترنت بود که صفحات رو کش میده (اصطلاح بهتری نیست!) هی باید سر رو چرخوند برای خوندن یه چیز و هم ساختار قالب رو به هم میریزه. یعنی قالبهایی که برای 1024 پیکسل طراحی شدن رو وسط صفحه و اونایی که fixed width نیستن رو خراب میکنه!

اول AOC ها رو دیدم. قیمتها پایینتر از LG,SAM بود. توی فرومها پرسیدم کسی پیشنهاد نکرد. رفتم کیفیت تصویر و رنگش رو دیدم یا خوب کالیبره نشده بود یا با رنگها مشکل داشت واقعی نبود. نمونه روشن رو دیدم که خود فروشنده استفاده میکرد و به درخواست من هم خواست رنگاش رو تنظیم کنه نتونست! مثلا رنگ سیاه رو بنفش و خاکستری رو قهوه ای نشون میداد و با رنگهای تیره مشکل داشت. من سعی کردم زاویه دید رو رعایت کنم همین بود.

از تو بازار میپرسیدم میگفتن LG

از تو نت تحقیق کردم میگفتن SAMSUNG

جمع بندی شد اینا :

SAMSUNG PX23720

SAMSUNG BX2285 Plus

LG W2261VP

SAM P22700

SAM P22500

ASUS ML238H

اون موقع 23720 و 2261 و 238 نبود و 2285 رو گرفتم چون فروشنده موجود هم داشت هم یک ماه و نیم منو معطل یه مانیتور آوردن کرده بود نمایندگیش.

وصل کردم به سیستم این دو تا مشکل رو داشت :

- من به تصویر width عادت نداشتم

- تصویر خیلی روشن بود (نور افکن) و غیر عادی بود و رنگهای روشن (آبی و زرد و...) دیده نمیشد (به دلیل نور سفید زیاد)

- تصویر ریزتر از مانیتور قبلی بود!!! و با دیدن نوشته ها مشکل بینایی و سردرد به وجود می آمد!

گاما و کنتراست و برکتانس رو از تنظیمات کارت گرافیک آوردم پایینتر از normal تصویر مانیتور خوب شد از لحاظ رنگ. تو تنظیمات خود مانیتور نمیشد این کار رو کرد.

sharp less رو هم زیادتر کردم و الان هم با همون 2285 دارم کار میکنم.

گارانتی هم نبردم تا حالا چون سر خریدش کلی الاف شدم چه برسه که گارانتی هم بره!

خلاصه اینکه:

- چنتا مدل معرفی کردم اولیها قیمتهاش حدود 300 تا 350 هست و بقیه روی 260 میچرخه.

- از مانیتورهایی که با این برندها تو ایران هست به سختی میشه یه مورد رو پیدا کرد کاملا مطابق با سلیقه باشه و تو ذوق نزنه.

- بعضی ها از رفلکس نور محیط از پایه براق و بدنه براق مانیتور اذیت میشن.

- وقتی تصویر کاملا سیاه رو ببینید متوجه بکلایتهای مسخره مانیتور های edge light میشید.

- بیخودی برای مانیتور led پول ندین چون از نظر من فقط منبع نورش از فلورسنت به led تغییر کرده و به غیر از کم شدن مصرف قیمتش هم بیشتر LCD با همون مشخصات هست و بعضی کاربرا گزارش دادن که نور led ها خیلی زیاده و چشم رو اذیت میکنه.

یه چیز دیگه این 2285 دو تا HDMI داره و اصلا برای بازی ساخته شده ولی من فقط از D-Sub 15pin تونستم بهش تصویر بدم (کابل DVI2HDMI هم داشت)

از روی 2 میلی ثانیه هم برش داشتم گذاشتم روی کمترین سرعت یا خودش نمیکشه یا کارت گرافیک من!

وقتی سیگنال بهش میدیم اول HDMI ها رو اسکن میکنه و بعد میاد سراق آنالوگ.

اگه گرافیک کار میکنید IPS بگیرید و اگه کارهای عادی هست هر مانتوری بگیرید جواب میده! ;)

نظرات از روی تجربه شخصی بود.

لینک به دیدگاه

نظر کاربرهای دیگه محترمه اما من تجربه خودم رو میگم خدمت شما چون یه مدتی برای مانیتور تحقیق کردم.

اول اینکه مانیتور 19" داشتم وقتی 22" گرفتم ، خیلی طول کشید باهاش متچ بشم چون صفحه width بود و من هم واسه هر چیز میخواستم به جز بازی و بیشتر کاربرد اینترنت بود که صفحات رو کش میده (اصطلاح بهتری نیست!) هی باید سر رو چرخوند برای خوندن یه چیز و هم ساختار قالب رو به هم میریزه. یعنی قالبهایی که برای 1024 پیکسل طراحی شدن رو وسط صفحه و اونایی که fixed width نیستن رو خراب میکنه!

اول AOC ها رو دیدم. قیمتها پایینتر از LG,SAM بود. توی فرومها پرسیدم کسی پیشنهاد نکرد. رفتم کیفیت تصویر و رنگش رو دیدم یا خوب کالیبره نشده بود یا با رنگها مشکل داشت واقعی نبود. نمونه روشن رو دیدم که خود فروشنده استفاده میکرد و به درخواست من هم خواست رنگاش رو تنظیم کنه نتونست! مثلا رنگ سیاه رو بنفش و خاکستری رو قهوه ای نشون میداد و با رنگهای تیره مشکل داشت. من سعی کردم زاویه دید رو رعایت کنم همین بود.

از تو بازار میپرسیدم میگفتن LG

از تو نت تحقیق کردم میگفتن SAMSUNG

جمع بندی شد اینا :

SAMSUNG PX23720

SAMSUNG BX2285 Plus

LG W2261VP

SAM P22700

SAM P22500

ASUS ML238H

اون موقع 23720 و 2261 و 238 نبود و 2285 رو گرفتم چون فروشنده موجود هم داشت هم یک ماه و نیم منو معطل یه مانیتور آوردن کرده بود نمایندگیش.

وصل کردم به سیستم این دو تا مشکل رو داشت :

- من به تصویر width عادت نداشتم

- تصویر خیلی روشن بود (نور افکن) و غیر عادی بود و رنگهای روشن (آبی و زرد و...) دیده نمیشد (به دلیل نور سفید زیاد)

- تصویر ریزتر از مانیتور قبلی بود!!! و با دیدن نوشته ها مشکل بینایی و سردرد به وجود می آمد!

گاما و کنتراست و برکتانس رو از تنظیمات کارت گرافیک آوردم پایینتر از normal تصویر مانیتور خوب شد از لحاظ رنگ. تو تنظیمات خود مانیتور نمیشد این کار رو کرد.

sharp less رو هم زیادتر کردم و الان هم با همون 2285 دارم کار میکنم.

گارانتی هم نبردم تا حالا چون سر خریدش کلی الاف شدم چه برسه که گارانتی هم بره!

خلاصه اینکه:

- چنتا مدل معرفی کردم اولیها قیمتهاش حدود 300 تا 350 هست و بقیه روی 260 میچرخه.

- از مانیتورهایی که با این برندها تو ایران هست به سختی میشه یه مورد رو پیدا کرد کاملا مطابق با سلیقه باشه و تو ذوق نزنه.

- بعضی ها از رفلکس نور محیط از پایه براق و بدنه براق مانیتور اذیت میشن.

- وقتی تصویر کاملا سیاه رو ببینید متوجه بکلایتهای مسخره مانیتور های edge light میشید.

- بیخودی برای مانیتور led پول ندین چون از نظر من فقط منبع نورش از فلورسنت به led تغییر کرده و به غیر از کم شدن مصرف قیمتش هم بیشتر LCD با همون مشخصات هست و بعضی کاربرا گزارش دادن که نور led ها خیلی زیاده و چشم رو اذیت میکنه.

یه چیز دیگه این 2285 دو تا HDMI داره و اصلا برای بازی ساخته شده ولی من فقط از D-Sub 15pin تونستم بهش تصویر بدم (کابل DVI2HDMI هم داشت)

از روی 2 میلی ثانیه هم برش داشتم گذاشتم روی کمترین سرعت یا خودش نمیکشه یا کارت گرافیک من!

وقتی سیگنال بهش میدیم اول HDMI ها رو اسکن میکنه و بعد میاد سراق آنالوگ.

اگه گرافیک کار میکنید IPS بگیرید و اگه کارهای عادی هست هر مانتوری بگیرید جواب میده! ;)

نظرات از روی تجربه شخصی بود.

ممنون از توضیحات کاملتون

با گفته های شما باید برم crt بگیرم

یعنی پول زاد برای ledیعنی ضرر؟یعنی هرچی ledتوبازار هست یه اشکالی داره!!!من فقط برای دیدن فیلم میخوام وبالای 21اینچ باشه همین نه چیز دیگه

asus چطوره نظر بدید؟گارانتی قیمت و....

بین این دوتا کدومو انتخاب کنم؟

http://www.maadiran.com/ProductDetails.aspx?ProID=390

http://www.maadiran.com/ProductDetails.aspx?ProID=390#a

فقط برای دیدن تصاویر باکیفیت بالا

لینک به دیدگاه

این دو تا که یکی هستن . هر دو لینک E2250T هستن . من این رو به شما پیشنهاد داده بودم . مانیتور خوبیه .

لینک به دیدگاه

این دو تا که یکی هستن . هر دو لینک E2250T هستن . من این رو به شما پیشنهاد داده بودم . مانیتور خوبیه .

بازم ممنون از راهنماییتون

به نظرتون بهتر نیست حدود50 بیشتر بدم LG 226Vبگیرم؟کیفیتش نسبت به مدلهای پستهای قبلی چشمگیر هست؟

http://www.maadiran.com/ProductDetails.aspx?ProID=785

لینک به دیدگاه

این مانیتور پنل IPS داره . کیفیت تصویر بهتری داره . زاویه دید بیشتری هم داره . کنتراستش باید بیشتر از 1 به 5 میلیون باشه . ولی با این حال از اون مدل قبلی بهتره . مطمئنی که 50 تومان اختلاف دارن ؟ بعضی ها میگن که مانیتور های LG با پنل IPS مشکل دارن . خودم ندیدم . ولی قبل از خرید در موردش پرس و جو کن .

لینک به دیدگاه

به خدا گیج شدم :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

تو سایتها گشتم asus وسوسم کرده خوب asusبرند معتبریه قیمتهاش هم تقریبا با مدلهای قبل برابره :( برم سراغ این برند گارانتی وکیفیتش نسبت به lgچطوره مثل:

http://www.rayansaba...?categoryID=191

اینها هم پنل ipsهست؟

لینک به دیدگاه

ASUS - 22" - ML229H - LED خیلی مانیتور خوبیه . بهترین مانیتور با پنل IPS هست فعلا . حداقل تو ایران . قیمتش از LG گرونتره . ولی کیفیتش هم بهتره . در مورد گارانتی ولی ضعیفتره . چون تو تمام شهرها نمایندگی نداره . اگر خراب شد و تو شهرتون نمایندگی نداشت باید بفرستیش تهران . البته خرابیه ایسوس خیلی کمه . من تا حالا ندیدم کسی مانیتور ایسوسش خراب شده باشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...