رفتن به مطلب

کنسل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان با فروش قطعات زیر در خدمت تون هستم .

کارت گرافیک : GTX  MSI 1080 Gaming  کاملا در حد آکبند با گارانتی تا نزدیک 1400     قیمت  4400 تومان  (کارت به هیچ وجه ماین نشده تضمینی ) فروخته شد

پاور حرفه ای  : Green 450 Gold دارای پورت 8 پین و 6 پین گرافیک   ((  به خاطر نویز فن بازشده و با فن نو تعویض شده))     قیمت  250   220 تومان

هارد : Westren Digital 1 TB  بسیار کم کار به عنوان هارد پشتیبان استفاده شده . قیمت 350 تومان

ویرایش شده توسط ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Divine گفته است :

سلام دوست عزیز پاور اگر گارانتی داره هنوز برای بنده 

سلام داداش والا همراش نبود بجای بدهی گرفتم . در خدمت تون هستم اگه خواستین پبام بدین جهت هماهنگی

لینک به دیدگاه

سلام

کارت چه مدت کارکده واسه چه مواردی ازش استفاده شده اورکلاک شده ایا

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، meysam1988522 گفته است :

سلام

کارت چه مدت کارکده واسه چه مواردی ازش استفاده شده اورکلاک شده ایا

سلام روهم 1 ماه روشن نبوده . نه خدایی بجزء گیم های جدید هیچ ماین یا اورکلاکی نشده با تضمین صد درصد میگم این رو .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ گفته است :

سلام روهم 1 ماه روشن نبوده . نه خدایی بجزء گیم های جدید هیچ ماین یا اورکلاکی نشده با تضمین صد درصد میگم این رو .

سلام اگر 1ماه کارکردش هست میشه فاکتور خرید رو پیوست کنید و اینکه قیمت آخر رو توی پ خ برام بفرستید

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، SajjadHosseinPour گفته است :

سلام، کارت گرافیک را خریدارم.

سلام کارت گرافیک به دوست خوبم آقای  SajjadHosseinPour   حسین پور عزیز فروخته شد .

ویرایش شده توسط ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 18 فروردین 1398 در 01:35، ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ گفته است :

سلام دوستان با فروش قطعات زیر در خدمت تون هستم .

کارت گرافیک : GTX  MSI 1080 Gaming  کاملا در حد آکبند با گارانتی تا نزدیک 1400     قیمت  4400 تومان  (کارت به هیچ وجه ماین نشده تضمینی ) فروخته شد به آقای  حسین پور .

پاور حرفه ای  : Green 450 Gold دارای پورت 8 پین و 6 پین گرافیک   ((  به خاطر نویز فن بازشده و با فن نو تعویض شده))     قیمت  250   220 تومان

هارد : Westren Digital 1 TB  بسیار کم کار به عنوان هارد پشتیبان استفاده شده . قیمت 350 تومان

۲۰۱۹۰۴۰۶_۲۳۰۹۵۶.jpg۲۰۱۹۰۴۰۶_۲۳۰۵۱۰.jpg44.thumb.jpg.4fa127c12a199e0999373f826d087036.jpg

پاور برای من ... 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

پاور برای من ... 

پاور به دوست عزیز 

ramin_delphi

فروخته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...