رفتن به مطلب

سوال در مورد اجرای بازی های PS3 در کامپیوتر ؟؟؟

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود برهمگی . دوستان کسی  موفق اجرای بازی های PS3  در PC  شده ؟ البته بصورت کامل ! سیستم مودر نیازش چیه ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

برو تو سایت خودشون مشخصات هست

فیلم از اجرای بازیها هم گذاشتن

بازیهای خوب با فریم پایین اجرا میشن

لینک به دیدگاه

شبیه سازش rpcs3 هست

سیستم غول برا اجراش میخاید (منظور پردازنده هست)

نه بهینه هست،نه بازیاش درست اجرا میشن

فعلا زوده ازش استفاده کرد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

درود برهمگی . دوستان کسی  موفق اجرای بازی های PS3  در PC  شده ؟ البته بصورت کامل ! سیستم مودر نیازش چیه ؟ 

سلام من فقط یه بازی اونم hell boy راحت باهاش اجرا شد ، سایت سازنه شبیه ساز برو اونحا توضیح داده کدوم بازی راحت اجرا می شه کدوم نه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

شبیه سازش rpcs3 هست

سیستم غول برا اجراش میخاید (منظور پردازنده هست)

نه بهینه هست،نه بازیاش درست اجرا میشن

فعلا زوده ازش استفاده کرد

سپیو i5 4460  میشه ؟

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام من فقط یه بازی اونم hell boy راحت باهاش اجرا شد ، سایت سازنه شبیه ساز برو اونحا توضیح داده کدوم بازی راحت اجرا می شه کدوم نه

شما با چه سیستمی  بهره بردید از بازی ؟

در 2 ساعت قبل، WINNER گفته است :

سلام

برو تو سایت خودشون مشخصات هست

فیلم از اجرای بازیها هم گذاشتن

بازیهای خوب با فریم پایین اجرا میشن

یعنی تصویر و کرافیگش پایینه اجار میشه موقع بازی درسته ؟

لینک به دیدگاه

ببین داداش شبیه سازا چون سخت افزار رو شبیه سازی میکنن به سیستم غولی احتیاج دارن. تو شبیه ساز  بحث گرافیک بالا پایین مطرح نیس بحث روون بودن و  لگ مطرحه. اونقد براتون بازیا لگ میزنن که نمیتونین لذت ببرین و بازیو پیش ببرین. سیستم غول یعنی یه پردازنده حداقل i5 برای نتیجه ی بهتر i7

شما خود کنسولو تهیه کنین خیلی نتیجه  ی بهتری میگیرین. یه ps3 کپی خور تهیه کنین همه بازیاشو بازی کنین بعد بفروشین بره. با 4460 نمیتونین این شبیه سازو روون اجرا کنین.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

سپیو i5 4460  میشه ؟

سیستم اون موقع

3570

رم هشت

گرافیک 960 دو گیگ،

اره باسیستمت می شه فقط گرافیکت. ، آنبرد هست درسته ؟

یه تست بزن

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

سپیو i5 4460  میشه ؟

درود.

بنده با هیمن سیپیو بازی  RDR  امتحان کردم 5 فریم میداد بعدشم کرش و.. یبار شانسی تا اخر فیلم رفت راه رفتم همه چیز ناپدید شد!

این شبیه ساز هنوز خیلی کار داره مگر با سخت افزار قدرتمند.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، maysamsina گفته است :

سپیو i5 4460  میشه ؟

تا حال حاظر بهترین بازیش demon souls هست که مشکل صدا داره،خودم امتحان نکردم شبیه سازو ولی مثلا کلیپشو دیدم که با پردازنده ۸۷۰۰k روی 4k فریم ۶۰گرفتن،،،ولی خب این فقط یه بازیه،این شبیه ساز حداقل چند سال دیگه جا داره تا روی بورس بیاد،بهترین شبیه ساز الان dolphin هست،اونم بخاطر اینه که اوپن سورس هست و برنامه نویساش افراد حرفه ای هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حداقل i5 8400 به بالاتر میخوای کمتر از اون نمیشه درست حسابی پلی کرد البته هنوز بازیها بهینه نشدن و با آپدیتهای بعدی بهتر میشن

فعلا باید صبر کنید 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

تا حال حاظر بهترین بازیش demon souls هست که مشکل صدا داره،خودم امتحان نکردم شبیه سازو ولی مثلا کلیپشو دیدم که با پردازنده ۸۷۰۰k روی 4k فریم ۶۰گرفتن،،،ولی خب این فقط یه بازیه،این شبیه ساز حداقل چند سال دیگه جا داره تا روی بورس بیاد،بهترین شبیه ساز الان dolphin هست،اونم بخاطر اینه که اوپن سورس هست و برنامه نویساش افراد حرفه ای هستن

با این پردازنده خفن اینقد فریم بگیره کمه ... حالا ببین ps4  چی میشه ............ شاید تا 2 سال دیگه ج بده ps3

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

حداقل i5 8400 به بالاتر میخوای کمتر از اون نمیشه درست حسابی پلی کرد البته هنوز بازیها بهینه نشدن و با آپدیتهای بعدی بهتر میشن

فعلا باید صبر کنید 

همه بازی هام ج نمیده این سایت که رفتم .... آمار خوبی نداد

https://rpcs3.net/compatibility?

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

بنده با هیمن سیپیو بازی  RDR  امتحان کردم 5 فریم میداد بعدشم کرش و.. یبار شانسی تا اخر فیلم رفت راه رفتم همه چیز ناپدید شد!

این شبیه ساز هنوز خیلی کار داره مگر با سخت افزار قدرتمند.

مانیتورت چند بود ؟ چه رزولیشنی ؟

لینک به دیدگاه

حالا بحث هایی که دوستان در رابطه با شبیه سازی داشتند به کنار پردازنده پلی ۳ اصلا معماریش X86 نیست و از نوع Cell هست که در اون ۹ هسته وجود دارن که از این تعداد ۸ هسته Synergistic Processing Element(SPE) هست و از همین ۸ تا هم فقط ۷ تاش فعاله به دلایلی که از حوصله بحث ما خارجه مشخصات این ۸ هسته هم به شرح زیره:(این هسته ها فقط یک نخ رو اجرا میکنن)

3.2Ghz

64 bit, Big Endian

1 SPE disabled to improve chip yield (see: Unlocking the 8th SPE)

1 SPE dedicated for hypervisor security

256KB local store per SPE

128 registers per SPE

Dual Issue (Each SPE can execute 2 instructions per clock)

IEEE-754 compliant in double precision (single precision round-towards-zero instead of round-towards-even)

از این بین یه هسته هم برای کنترل باقی هسته ها به کار میره که Power Processor Element هست مشخصاتشم اینه(این هسته ۲ نخ رو همزمان اجرا میکنه)

3.2Ghz

64 bit, Big Endian

2 threads (can run at same time)

L1 cache: 32kB data + 32kB instruction

L2 cache: 512kB

Memory bus width: 64bit (serial)

VMX (Altivec) instruction set support

Full IEEE-754 compliant

the PPU can execute two double precision or eight single precision operations per clockcycle

خود شبیه سازی این پردازنده Cell یا با اسم دیگش Broadband Engineسخت هست بماند پردازنده گرافیکی RSX که اون هم خصوصیات خاص خودشو داره و از اونور سیستم عاملش که کاملا و دقیقا بر اساس توانایی های این سخت افزار و دستوراتی که اجرا میکنه ساخته شده مثلا این پردازنده میتونه ۹ نخ داشته باشه که باز یکی از این نخ ها برای نظارت میره در نتیجه بازیها در بهترین حالت ۸ نخ میتونن داشته باشن

حالا شما بخوای این شرایط رو ایجاد کنی خودش کلی توان پردازشی میخواد حالا توان پردازشی بازی رو هم اضافه کن(دقت کنید که پلی ۳ بر اساس استریم دیتا کارمیکنه و حدود ۲۵۰ گیگ بر ثانیه این استریم سرعت داره و امکان ایجاد همچین چیزی تو پی سی اگه نگیم غیر ممکن سخت خواهد بود)

اما پیشنهاد من به شما مثل پیشنهاد یکی دیگه از دوستان هست یه پلی ۳ خرید کنید کپی خور کنید(اگه نیست) و بازیها رو انجام بدید بعد تصمیم بگیرید قص دارید نگه دارید یا خیر!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...