رفتن به مطلب

معرفی بازی pubg-moblie,سوالات و مشکلات شما در این تاپیک...

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت گیمر های عزیز!

در این تاپیک به معرفی بازی موبایلی PUBG میپردازیم!

Screenshot_2018-04-09-14-57-38-1340x754.thumb.jpg.6a768319090e9e2e19d5b7ed4301ddfa.jpg

لازم به معرفی نیست ،تقریبا تمام گیمر های روی کره ی زمین با این بازی و گیم پلیش اشنایی کامل دارند،منتها یاد آوری میکنم:

داستان این بازی از این قراره که شما و تمام پلیر ها که ۱۰۰نفر هستید با یک هواپیمای غول پیکر وارد یک نقشه ی خیلی بزرگ شده و با چتر فرود میاین و با پیدا کردن اسلحه و مهمات و جنگ برای بقا در اون سرزمین خودتونو به بقیه ثابت کنید و کسی که از این جنگ بیرون بیاد برنده حساب میشه.

این بازی چند مد داره:

یکی کلاسیک که مثل همون نسخه ی pc هستش و شما وارد با چتر در زمین فرود میاین و طی زمان های مقرر محدودیت در نقشه بوجود میاد و با گذشت زمان محوطه ی بازی کوچک تر و کوچکتر میشه تا اخر نفر اول بازی مشخص بشه،کسی که از این جنگ سالم بیرون بیاد.

مد دیگه ی بازی که شبیه کلاسیک هست مد mini zone هست که تفاوت آن کوچکتر بودن محوطه ی بازی از بازی اصلی است بطوری که نقشه ی بازی یک چهارم نقشه ی اصلی است و درگیری به شدت میره بالا و خلاصه کمپ بهترین راه حل شماست!

pubgmobile.thumb.jpg.b0e5dc76c2c9ef8107465ac77aef83b1.jpg

مد دیگر بازی زامبی هست و شما علاوه بر اینکه باید با لاشخور ها (ببخشید پلیر های دیگر)دستو پنجه نرم کنید،سلامی هم با زامبی ها و باس های left4dead و resident evil داشته باشید!

PUBG-x-RE2-Atomix-1024x436.thumb.jpg.a37482ea227ae7541c6166f762e113fc.jpg

و همچنین حالت اول شخص هم به تازگی به بازی اضافه شده که سرور جدا داره

pubg-mobile-fpp-screen.thumb.jpg.c1e82b0770eb78da4e882a1e94eed099.jpg

خودم چند روزی میشه که بازی کردم بنظرم بازی خوبیه برای موبایل منتها خیلی باتری رو میخوره از این بابت جالب نیست.

نکته جالب اینه که این بازی از نت زیاد مصرف نمیکنه میشه گفت یکی از مزیت هاش هست.

دانلود این بازی کاملا رایگان هست و شما راحت با سرچ در اینترنت میتونید بازی که دیتای آن حدود۱.۷ گیگه بگیرید و لذت ببرید(حواستون باشه بعد از نصب بازی بازم دیتا دانلود میکنه اینو در نظر داشته باشید)

همونطورم که میدونید این بازی هم مثل بازی های دیگه نیاز به دور زدن داره و با نت معمولی نمیشه بازی کرد و شما به یک برنامه تغییر DNS نیاز دارید که یک برنامه ساده که اسم اون "شکن" هست راحت کارتون رو راه میندازه (برنامه رو دانلود کنید،روی ایکون کلیک کرده و سریع dns عوض میشه)

https://shecan.ir

هر سوالی دارید همین جا بگید،من و بقیه ی دوستان کمک میکنیم،بحث و انتقاد هم آزاده...

لذت ببرید!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

با سلام خدمت گیمر های عزیز!

در این تاپیک به معرفی بازی موبایلی PUBG میپردازیم!

لازم به معرفی نیست ،تقریبا تمام گیمر های روی کره ی زمین با این بازی و گیم پلیش اشنایی کامل دارند،منتها یاد آوری میکنم:

داستان این بازی از این قراره که شما و تمام پلیر ها که ۱۰۰نفر هستید با یک هواپیمای غول پیکر وارد یک نقشه ی خیلی بزرگ شده و با چتر فرود میاین و با پیدا کردن اسلحه و مهمات و جنگ برای بقا در اون سرزمین خودتونو به بقیه ثابت کنید و کسی که از این جنگ بیرون بیاد برنده حساب میشه.

این بازی چند مد داره:

یکی کلاسیک که مثل همون نسخه ی pc هستش و شما وارد با چتر در زمین فرود میاین و طی زمان های مقرر محدودیت در نقشه بوجود میاد و با گذشت زمان محوطه ی بازی کوچک تر و کوچکتر میشه تا اخر نفر اول بازی مشخص بشه،کسی که از این جنگ سالم بیرون بیاد.

مد دیگه ی بازی که شبیه کلاسیک هست مد mini zone هست که تفاوت آن کوچکتر بودن محوطه ی بازی از بازی اصلی است بطوری که نقشه ی بازی یک چهارم نقشه ی اصلی است و درگیری به شدت میره بالا و خلاصه کمپ بهترین راه حل شماست!

مد دیگر بازی زامبی هست و شما علاوه بر اینکه باید با لاشخور ها (ببخشید پلیر های دیگر)دستو پنجه نرم کنید،سلامی هم با زامبی ها و باس های left4dead و resident evil داشته باشید!

و همچنین حالت اول شخص هم به تازگی به بازی اضافه شده که سرور جدا داره

خودم چند روزی میشه که بازی کردم بنظرم بازی خوبیه برای موبایل منتها خیلی باتری رو میخوره از این بابت جالب نیست.

نکته جالب اینه که این بازی از نت زیاد مصرف نمیکنه میشه گفت یکی از مزیت هاش هست.

دانلود این بازی کاملا رایگان هست و شما راحت با سرچ در اینترنت میتونید بازی که دیتای آن حدود۱.۷ گیگه بگیرید و لذت ببرید(حواستون باشه بعد از نصب بازی بازم دیتا دانلود میکنه اینو در نظر داشته باشید)

همونطورم که میدونید این بازی هم مثل بازی های دیگه نیاز به دور زدن داره و با نت معمولی نمیشه بازی کرد و شما به یک برنامه تغییر DNS نیاز دارید که یک برنامه ساده که اسم اون "شکن" هست راحت کارتون رو راه میندازه (برنامه رو دانلود کنید،روی ایکون کلیک کرده و سریع dns عوض میشه)

https://shecan.ir

هر سوالی دارید همین جا بگید،من و بقیه ی دوستان کمک میکنیم،بحث و انتقاد هم آزاده...

لذت ببرید!

سلام

من گیم پلیشو بلد نیستم!:2_grimacing:

در کل این سبک بتل رویال تو کتم نمیره حالا چیطو اینقدر طرفدار داره نمیدونم!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

سلام

دلیل جذبش همین گیم پلی متفاوتش و اینکه افراد خیلی زیادی (۱۰۰نفر کم نیست)تو یه نقشه باهم میجنگن،بعد بصورت اسکواد هست یعنی چهار تا چهارتا تیم داره،یعنی تو اون مپ ۲۵تا تیم باهو میجنگن،اگه دوست و اشنا ادم داشته باشه،خیلی سرگرم کننده میشه

کلا حداقل از کلش آو کلنز که بهتره:13_upside_down:

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

دلیل جذبش همین گیم پلی متفاوتش و اینکه افراد خیلی زیادی (۱۰۰نفر کم نیست)تو یه نقشه باهم میجنگن،بعد بصورت اسکواد هست یعنی چهار تا چهارتا تیم داره،یعنی تو اون مپ ۲۵تا تیم باهو میجنگن،اگه دوست و اشنا ادم داشته باشه،خیلی سرگرم کننده میشه

کلا حداقل از کلش آو کلنز که بهتره:13_upside_down:

کلش که کلا از مرحله پرته!(دلم برا اون یارویی که ۱۱۰ میلیون خرج کلش کرده بود میسوزه)

اما این بازی خوبه ولی من کلا خوشم نیمد ازش!

امید که بقیه دوستان لذت ببرند ازش!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

کلش که کلا از مرحله پرته!(دلم برا اون یارویی که ۱۱۰ میلیون خرج کلش کرده بود میسوزه)

اما این بازی خوبه ولی من کلا خوشم نیمد ازش!

امید که بقیه دوستان لذت ببرند ازش!

خوبی این بازی اینه که فقط بحث لباس و دکور و چیز های جزئی هست که پولیه،واصل کاری که خوده بازی هست،به هیچ وجه با پول نمیشه دست کاریش کرد.

من خودم اکانت کلش رو فروختم ۳۰۰خیلی وقت پیش ،اینایی که پول خرج بازی موبایل میکنن مسلما حالشون خرابه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام

اعتیاد سنگینی داره !

اولین نفر رو کشتی دیگه دستت به خون آغشته شده و دیگه کارت تمومه ، مخصوصا اوایل که لول پایین هست ربات هم داخل بازی عست ، یه هو می بینی اولین بار یه 15 نفر کشتی ، اول هم شدی و از لول بک می پری 6

البته با دوستان بازی کنی و صدا همو داشته باشین باحاله .

تنظیمات گرافیک هم خیلی خوب هست

صدا گزاریش واقعا طبیعی هست

تنظیمات صفحه نمایش و عملکرد دکمه ها کاربردی هست 

مصرف باطری نو این آپدیت جدیدا خیلی بهتر شده

و اینکه هنوز بازی بتا هست

نصب بشه بازی حدود 3.5 گیگ حجم می شه

برای بیشتر جواب دادن DNS تنظیم خود دستگاه مودم وارد کنید ، بیشتر پایدار هست .

با شکن روی ایرانسل عالی هست و پینگ مناسبی داره

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

من این بازی رو تازه دارم انجام میدم

این لولاش برای من گنگ هست

اینا چه فرقی با هم دارن

یکی لول اصلی

یکی RP

یکی هم eva level

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...