رفتن به مطلب

راهنمای جهت تعویض مادربرد از گارانتی ماتریس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر دوستان من یک مادربرد  asus x370 pro قبل از عید خریداری کردم بعد متوجه شدم مادربرد از اول مشکل شناسای نشدن رم در دو اسلت  است داشته الان که فرستادم گارانتی و مادربرد موجود ندارند شرکت می گوید سه راه داری 

اول یک مادربرد asus b450 blue به جای مادربرد به من بدن  اون زمانی که من این مین رو خرید از مادربرد ارزانتر بوده

دوم برگشت پول نسبت به زمانی که مادربرد خریداری شده و مبقلی از پول کم کنند 

سوم تعویض با ما رد Asus x370 ROG CROSSHAIR VI HERO  و مبلغ یک میلیون برای تعویض بدهم میگه زمان خرید شما مین این مین 2600  بوده مین شما 1600 

به نظر دوستان من چه کار کنم 

لینک به دیدگاه

شرکت گارانتی مجبوره که برد شما رو با یه هم رده خودش تعویض کنه و به هیچ عنوان هم زیر بار گرفتن پول زمانی که برد رو خریدید نرید ! 

میتونن از توی بازار یکی براتون تهیه کنن اگر موجود ندارن و این مشکل اوناست یا میتونن با برد مدل بالاتر براتون تعویض کنن ولی شما نیازی به پرداخت مبلغ سر ندارید ! 

اگر کنار نیومدن و دیدی دارن اذیتت میکنن بگو مشکلی نیست برد مشکل دار رو برگردونید تا من از اتحادیه ازتون شکایت کنم در این رابطه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، The.13east گفته است :

شرکت گارانتی مجبوره که برد شما رو با یه هم رده خودش تعویض کنه و به هیچ عنوان هم زیر بار گرفتن پول زمانی که برد رو خریدید نرید ! 

میتونن از توی بازار یکی براتون تهیه کنن اگر موجود ندارن و این مشکل اوناست یا میتونن با برد مدل بالاتر براتون تعویض کنن ولی شما نیازی به پرداخت مبلغ سر ندارید ! 

اگر کنار نیومدن و دیدی دارن اذیتت میکنن بگو مشکلی نیست برد مشکل دار رو برگردونید تا من از اتحادیه ازتون شکایت کنم در این رابطه 

سلام من نمی دونم هم رده خوده مادربرد چی هست  اینها کار ندار من چه قدر خرج کردم میگه ما چقدر به نماینده خودمان دادیم  اون پول رو حساب می کنند با کسر مبلغ 

به نظر شما منطقی است یک مین جدید به من بدهند حتی بالا بدون گرفتن پول 

در مورد شکایت هم من تهران نیستمکه بتونم شکایت کنم 

لینک به دیدگاه

x370 pro یه مادربرد پایه سری خودش هست و تقریبا میشه گفت تا x370 باشه یا x470  اوکی هست از هر مدلی ! 

اونا همچین حقی ندارن که پول برد رو با قیمت قدیم و اونم قیمت همکاری به نمایندشون دادن بهتون پول بدن ! 

برای شکایت هم لازم نیست تهران باشید و میتونید تلفنی هم پیگیری کنید ! بهشون بگید که برد b450 بدتر از مدل برد خودتونه و نمیتونید هم برای اون برد هزینه کنید و موقعی که گارانتی کردن باید خدمات بدن و باید براتون برد تهیه کنن

اگرم گفتن نمیشه برد رو پس بگیرید و با شکایت برای اتحادیه ارسال کنید 

لینک به دیدگاه

سلام داداش گلم نظر شخصی بنده اینه 

سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن

من اگر جای شما بودم اگر فاصله قیمتی بین برد خودت و اون 450 زیاد نیست با همون عوض کن و خودت درگیر نکن

شکایت بسیار پر دردسره و تازه آخر کار هم معلوم نیست به نفع شما بشه 

با زبان نرم و مقداری سیاست خودت رو از دردسر دور کن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، The.13east گفته است :

x370 pro یه مادربرد پایه سری خودش هست و تقریبا میشه گفت تا x370 باشه یا x470  اوکی هست از هر مدلی ! 

اونا همچین حقی ندارن که پول برد رو با قیمت قدیم و اونم قیمت همکاری به نمایندشون دادن بهتون پول بدن ! 

برای شکایت هم لازم نیست تهران باشید و میتونید تلفنی هم پیگیری کنید ! بهشون بگید که برد b450 بدتر از مدل برد خودتونه و نمیتونید هم برای اون برد هزینه کنید و موقعی که گارانتی کردن باید خدمات بدن و باید براتون برد تهیه کنن

اگرم گفتن نمیشه برد رو پس بگیرید و با شکایت برای اتحادیه ارسال کنید 

خوب من تلفنی شکايت کردم مادربرد رو چرا برای اتحادیه ارسال کنم  شماره تلفن اتحادیه رو چه طور پیدا کنم 

لینک به دیدگاه

در در 21 فروردین 1398 در 16:04، The.13east گفته است :

در در 21 فروردین 1398 در 21:28، ultragame888 گفته است :

سلام داداش گلم نظر شخصی بنده اینه 

سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن

من اگر جای شما بودم اگر فاصله قیمتی بین برد خودت و اون 450 زیاد نیست با همون عوض کن و خودت درگیر نکن

شکایت بسیار پر دردسره و تازه آخر کار هم معلوم نیست به نفع شما بشه 

با زبان نرم و مقداری سیاست خودت رو از دردسر دور کن

سلام  بعد چند امروز به این نتیجه رسیدم که مبلغ ماتفاوت رو نسبت به Asus cکراس ویا هیرو رو پرداخت کنم که ۴۵۰ تومان شد خواستم نظرتون رو بدونم.

از اتحادیه پرسیدم گفت بهترین کار همین است که  زودتر به نتیجه رسید 

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام  بعد چند امروز به این نتیجه رسیدم که مبلغ ماتفاوت رو نسبت به Asus cکراس ویا هیرو رو پرداخت کنم که ۴۵۰ تومان شد خواستم نظرتون رو بدونم.

داداش بهترین تصمیم رو گرفتی.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

کار خوبی کردید 

مادربرد فوق العاده ای هست و اگر قصد فروش هم بکنید خیلی بهتر فروش میره ! 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

داداش بهترین تصمیم رو گرفتی.

در 4 ساعت قبل، The.13east گفته است :

کار خوبی کردید 

مادربرد فوق العاده ای هست و اگر قصد فروش هم بکنید خیلی بهتر فروش میره ! 

اول کار همین تصمیم رو داشتم ولی می گفتند باید یک میلیون اضافه بدهید.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

از نظر منم عالیه 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

اول کار همین تصمیم رو داشتم ولی می گفتند باید یک میلیون اضافه بدهید.

سلام

بحث هم همینه ۴۵۰ تومن می ارزه اما ۱ میلیون نمی ارزه!

امید که کویلهاش واین نکن و لذت ببری!:3_grin:

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...