رفتن به مطلب

فروش مانیتور BenQ XL2546 24.5 Inch 240Hz

The l3utch
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یک عدد مانیتور BenQ XL2546 24.5 Inch 240Hz کاملا سالم و تمیز به فروش میرسد.

مانیتور 4 ماه پیش خریداری شده. یک پیکسل غیر فعال و یک پیکسل که رنگ های قرمز را نشان نمیدهد؛ دارای کارتن، متعلقات کامل و گارانتی گرین تا شهریور ماه سال 1400

سازنده / لیون کامپیوتردیجیکالا

ghy6_main_thumb.jpg kzkc_second_thumb.jpg pzop_fourth_thumb.jpg  nqqt_third_thumb.jpg

e26p_white_thumb.jpg lq51_zoomwhite_thumb.jpg

rduy_red2_thumb.jpg 1vum_zoomred2_thumb.jpg

فروخته شد.

نحوه خرید در تهران حضوری، ارسال به سایر نقاط کشور توسط شرکت ملی پست پس از واریز کامل هزینه کالا و ارسال

ویرایش شده توسط The l3utch
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
در در 24 اردیبهشت 1398 در 15:59، rubbish_mh3 گفته است :

dyac داره ؟

بله

در در 24 اردیبهشت 1398 در 21:36، RezA “n0thinG” TLN گفته است :

اگر زیر قیمت راه داره خصوصی پیام بدید 

با عرض پوزش قیمت مقطوعه عزیز ولی کارشناسی و نظر دادن و ... در تاپیک کاملا  آزاده! اگر معتقد هستید قیمت درج شده به هر دلیل غیر منطقی هست یا نکته ای، نقطه ای، هر چیزی از قلم افتاده اعلام کنید حتما تصحیح میشه. 😁

لینک به دیدگاه

در در 2 خرداد 1398 در 15:57، moly گفته است :

درود ضربه خورده که پیکسلش سوخته؟

درود

نه عزیز از اول همینطوری بود

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

G sync داره؟

گارانتی قبول نمی کنه؟

من یه تلویزیون داشتم پیکسل سوخته پیدا بعد زیادتر شدن تعداد پیکس سوخته ها از همون ناحیه،این مانیتور این احتمال رو نداره؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ehsan329 گفته است :

G sync داره؟

گارانتی قبول نمی کنه؟

من یه تلویزیون داشتم پیکسل سوخته پیدا بعد زیادتر شدن تعداد پیکس سوخته ها از همون ناحیه،این مانیتور این احتمال رو نداره؟

خیر.

گارانتی 6 پیکسل سوخته و بیشتر رو بر عهده میگیره.

من در مورد تلویزیون شما و جبر و احتمال نظری ندارم. ولی تجربه شخصی بنده، همین مانیتور که آگهی کردم ششمین مانیتوری هست که آک خودم خریدم و عین هر شش تاشون از ابتدا پیکسل سوخته داشتند (هفتمی رو هم اواخر فروردین گرفتم که 2تا پیکسل سوخته داره)... توی هیچ یک از این موارد تعداد پیکسل های سوخته بیشتر نشد و مشکلات اینچنینی وجود نداشت. حالا بماند که طرف باید خیلی کلید کنه توی بیش از 2میلیون پیکسل، 2تاش رو پیدا کنه!

امیدوارم سوالات برطرف شده باشند ;)

لینک به دیدگاه

اره حاجی، مونیتور مگه تولید میشه که پیکسل سوخته نداشته باشه ؟؟ ما هم از پشت کوه امدیم ! تا حالا هم مونیتور نخریدیم !!!!

عصمت صنعت رو آورد جلو چشمش که یه مونیتور بفروشه.

دوست عزیز، حداقل ۲۰ درصد از قیمت باید کم کنه برات، یعنی اگر دست دو X تومنه ، اینو باید بده  ۰.۸X 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hossein Najdi گفته است :

اره حاجی، مونیتور مگه تولید میشه که پیکسل سوخته نداشته باشه ؟؟ ما هم از پشت کوه امدیم ! تا حالا هم مونیتور نخریدیم !!!!

عصمت صنعت رو آورد جلو چشمش که یه مونیتور بفروشه.

دوست عزیز، حداقل ۲۰ درصد از قیمت باید کم کنه برات، یعنی اگر دست دو X تومنه ، اینو باید بده  ۰.۸X 

والله کسی نگفت از شروع تاریخ بشریت هیچکی مانیتور بدون پیکسل سوخته تولید نکرده. من برای رفع نگرانی های اون عزیزی که پست داد تجربه خودم رو در این چند سال با دوستان در میون گذاشتم که خوشبختانه یا بدبختانه این بلا زیاد سر ما اومده و دیگه پیکسل سوخته واسه من عادی شده.
در مورد کارشناسی قیمت هم خدا خیرت بده لطف کن چهار تا تاپیکی سندی چیزی بیار، اگه واقعا عرف اینه که من دارم زیر قیمت میفروشم!

در آخر شروع فعالیتت در فروم رو تبریک میگم. بعد از 2 سال سکوتت رو شکستی که از "عصمتِ صنعت" دفاع کنی ماشالله! :D

لینک به دیدگاه

وجود پیکسل سوخته و نشت نور و مشکلات از این قبیل در لوازم تصویری (از جمله مانیتور) نمیشه گفت طبیعی هستش اما وجود داره.

متاسفانه ضعف از پشتیبان های ما هست که  با بهانه های مختلف از مسیولیت شانه خالی میکنند مثل همین مورد تعداد سوخته های پیکسل که خودم هم باهاش برخورد داشتم.

در کل آدم زیاد حساس نباشه فکر نکنم  زیاد به چشم  بیاد مگر موقع باز کردن صفحات سفید.

اگر شرایط مهیا بود میخریدم ازتون 😬 لذتی که کار کردن با مانیتور 240  هرتز داره چلو کباب نداره 😅

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Black Boy گفته است :

وجود پیکسل سوخته و نشت نور و مشکلات از این قبیل در لوازم تصویری (از جمله مانیتور) نمیشه گفت طبیعی هستش اما وجود داره.

متاسفانه ضعف از پشتیبان های ما هست که  با بهانه های مختلف از مسیولیت شانه خالی میکنند مثل همین مورد تعداد سوخته های پیکسل که خودم هم باهاش برخورد داشتم.

در کل آدم زیاد حساس نباشه فکر نکنم  زیاد به چشم  بیاد مگر موقع باز کردن صفحات سفید.

اگر شرایط مهیا بود میخریدم ازتون 1f62c.png لذتی که کار کردن با مانیتور 240  هرتز داره چلو کباب نداره 1f605.png

برای منی که یه کوچولو هم ocd دارم باید دنبالش بگردم تا بچشمم بیاد
قابلتو نداره عزیز، ایشالله که شرایط جور شه در خدمت باشیم :D (ولی چلو کباب با پیاز و ریهون...)

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، The l3utch گفته است :

برای منی که یه کوچولو هم ocd دارم باید دنبالش بگردم تا بچشمم بیاد
قابلتو نداره عزیز، ایشالله که شرایط جور شه در خدمت باشیم :D (ولی چلو کباب با پیاز و ریهون...)

بله تایید میشه چون خودم هم مانیتوری دارم که دوتا نقطه سفید داره اما باید دنبالش بگردم تا به چشمم بیاد. خیلی ممنون ایشالا که جور بشه 🤗

(😅😅

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در 7 ساعت قبل، mr.smagooli گفته است :

با سلام با مانیتور ROG SWIFT PG27AQ معاوضه دارین ؟ 4K

درود عزیز

با عرض پوزش خیر 🌹

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...