رفتن به مطلب

آموزش آپدیت تلویزیون های ال جی

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان سلام.تو این تاپیک قصد دارم روش آپدیت فیرم ور تلویزیون الجی مدل42ld460 رو براتون شرح بدم.

توجه کنید که دو تا فایل موجوده یکی 25 مگ که فیرم ور ماست و یک فایل 2 مگ که آموزش آپدیت هست که نیازی بهش نیست ولی خواستید می تونید اونو هم دانلود و استفاده کنید.

ابتدا وارد سایت زیر شوید و مطابق عکس ها عمل کنید

http://www.lg.com/au...-tv-42LD460.jsp

ffkz67z6es0gosp1tuap.jpg

447786fr5nhsnxo7p7.jpg

2eztifwzbaf6ysxe8q4.jpg

همان طور که گفتم یک فایل 25 مگی است که بعد از کپی و آنزیپ شدن این فایل رو به شما می دهد:

GP2_DVB_AU_RevNo43379_V03.09.00_ota_V2_SECURED.epk

ورژن این فایل 03.09.00 است که اگر از ورژن نرم افزار شما بالاتر باشد نصب می شود و اگر بالاتر نباشد اجازه نصب نمی دهد.حال یک فلش مموری فرمت شده رو به پی سی وصل و روی اون یک پوشه به نام LG_DTV ایجاد و فایل فوق رو داخل اون می ریزیم.دقت کنید که حتما اسم پوشه همین باشد که گفتم یعنی LG_DTV

حال فلش مموری رو به تی وی وصل و اون رو روشن کنید به محض بالا اومدن تی وی خودش به طور خود کار فایل آپدیت رو از روی فلش شناسایی و به شما پیشنهاد نصبش را می دهد که شما باید تایید و منتظر باشید تا کارش تمام شود.قبل از اتمام کار اون که کمتر از 30 ثانیه طول می کشد به تی وی دست نزنید و دعا کنید که برق شبکه قطع نشود که احتمال خرابی تی وی و از کار افتادن اون بسیار زیاده . بعد از ریستارت شدن تی وی کار تمام می شود.

برای دانلود سایر مدل ها به همین صورت عمل کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیلی دنبالش بودم.فقط یه نکته اینکه لنگویج بهم نمیریزه.یعنی اینکه احتمالش هست به یه ورژن بالاتر آپدیت کنی بعد زبون فارسی تو ساپورتش نباشه مثلاوبه غیر از اینکه زبون فارسی از تو منو هات میره دیگه امکانات فارسی هم مشکل پیدا میکنه مثل تله تکست و...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با تشکر اینکه اعلام کردید:

اما ایا خودتان تست کردید؟

زیرنویس فارسی و زبان فارسی با اپدیت به مشکل برخورد نمیکنه.

چون ریجن های هر کشور با کشور دیگر فرق میکنه.

با تشکر.

هادی

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

با سلام خدمت شما

اگه بخوایم یه مدل دیگه ای رو آبدیت کنیم فایل آبدیتو از کجا و به چه صورت باید بگیریم چون من به سایته رسمی خوده ال جی رفتم ولی گذینه ای واسه ساپورت نرم افزارش نبود که برم و فایلمو دانلود کنم البته اینم بگم که تو خوده سایت قسمت آسیارو انتخاب کردم ولی نه کشورهای عربی توش بود نه ایران 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...