رفتن به مطلب

فروش Phenom 555 آنلاک شو بچ خوب

Mahdi8063
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام..

به دلیل تصمیم جدید مبنی بر تغییر پلتفورم سیستم این سی پی یو رو برای فروش میگذارم ...

AMD Phenom II 555

سی پی یو به راحتی آنلاک میشه با ولتاژ دیفالت خودش ! 1.35 و تا فرکانس 3.6 با همین ولتاژ به صورت صد در صد استیبل فعالیت میکنه .headband.gif

یعنی با خرید این به راحتی یه فنوم 980 رو در اختیار دارید .

بدیهی هست که به بهترین قیمت فروخته میشه و همچنین بیرون فروم اگر قیمت مناسب تر موجود بود whistling.gifwol_error.gif This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 756x426.

38751472117585815546.jpg

wol_error.gif This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 856x483.

93844891212972040848.jpg

شرمنده چون رو سیستمه نمیتونستم از خود سی پی یو عکس بگذارم ... (حسش نیست بازش کنم :دی)

مطمئن باشید اگر نمیخاستم تغییر پلتفورم بدم به هیچ وجه این گوگوریو نمیفروختم !thumbup.gif

لینک به دیدگاه

برای جلوگیری از هر گونه بحثی این عکس رو میگذارم ... wol_error.gif This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1680x1050.

yla4a4aiprzzi2d3hmr7.jpg

توضیحات :

بورد من ولتازی که ست میکنی 0.5 ولت بیشتر ست میکنه به دلایل فنی که جای توضیحش اینجا نیست ...

ولتاژی که ست کردم رو روی AOD میتونین ببینید و ولتازی که داره پرایم تست میکنه هم میبینید ...

در ضمن در جواب دوستمون باید بگم حتی همون موقع که کولرم نیروانا بود 3.6 بدون اور ولتاژ تست پاس میکرد و باهاش کار میکردم ...

لینک به دیدگاه

سلام مگه این سی پی یو تو هات نذاشته بودید برا فروش ؟

مگه فروش نرفته هنوز؟

لینک به دیدگاه

سلام ...

دوستی که تو مزایده برنده شده بودن ، منو سر کار گذاشته بودن !! و میگفتن برا این هفته پولشون جور میشه که بنده منصرف شدم ...

و هنوز موجوده

ویرایش شده توسط mahdi8063
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...