رفتن به مطلب

فوری : خریدار چندین سیستم اداری و نیمه حرفه ای

Recommended Posts

سلام به همه ی دوستان :)

3، 4 تا برای کارهای اداری و معمولی
2 تا سیستم قویتر هم برای کارهای فتو شاپ و طراحی کاتالوگ میخوام.
دوستان، سیستم ها کاملاً سالم ، بدون هر گونه تعمیر و مشکل باشن.
قطعات مثل هارد و مادربورد حتما حتما حتما گارانتی معتبر داشته باشن.
لطفاً لینک دقیق از محصولات + قیمتتون رو خصوصی بفرستید.
بدون لینک و قیمت، پیشنهادات شما عزیزان بررسی نمی شوند.
کلیه ی سیستم های پیشنهادی 48 ساعت مهلت تست و بررسی داشته باشن.
معامله با تمامی دوستان به صورت ابتدا ارسال قطعات و بررسی و تست، سپس واریز مبلغ خواهد بود.
اینتل و ADM مورد تایید هست.

اما مینی کیس نمیخوام.
متشکرم.

لینک به دیدگاه

سلام یه لحظه تاپیک خوندم احساس کردم تو بلاد کفر صبح از خواب پا شدم.دوست عزیز به علت حساسیت بالای قطعات فکر نکنم کسی حاضر باشه قطعاتشو ارسال کنه بعد تست، مبلغ شو بگیره،اونم با قوانین ضعیفی که تو این کشور داریم در صورت خسارت به قطعات یا عدم تسویه عملا هیچ پیگیری قانونی نداره.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، behnamfrozen گفته است :

سلام یه لحظه تاپیک خوندم احساس کردم تو بلاد کفر صبح از خواب پا شدم.دوست عزیز به علت حساسیت بالای قطعات فکر نکنم کسی حاضر باشه قطعاتشو ارسال کنه بعد تست، مبلغ شو بگیره،اونم با قوانین ضعیفی که تو این کشور داریم در صورت خسارت به قطعات یا عدم تسویه عملا هیچ پیگیری قانونی نداره.

سلام و عرض ادب :)

دوست من، فرمایش شما صحیحه. من این متن رو از پرشین تولز کپی کردم. من سالهاست که در پی تی با همین اکانت فعالیت دارم:

https://forum.persiantools.com/members/saeid-kh.275308/

اونجا بیشتر ما رو میشناسن. متاسفانه اینقدر انسانیت ها بد و ضعیف شده که به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد. فرمایش شما کاملاً صحیح هست. 

اما هر معامله ای یک عرف داره، مهلت تست و ... بنده هم چیزی خلاف عرف نخواستم. دوستانی که کمی بیشتر ما رو میشناسن، راحت تر اعتماد میکنن.

برای اعتماد سازی هم خصوصی در خدمتتون هستم. اگر هم تهران تشریف دارید که بنده همینجا شما رو به یک شام کاری دعوت میکنم تشریف بیارید در خدمت باشیم.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 25 فروردین 1398 در 09:26، behnamfrozen گفته است :

ایشون از درجه داران پرشین تولز هستن (مدیر پاتوق)

ادم خوبین و قبل ازینکه شما بهش اعتماد کنی بهت اعتماد میکنن و ازین بابت مشکلی نیست

ولی چون حرف شما درسته بهتره اینجا با واسط لیون خرید و فروش کنید یا برید پرشین تولز ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...