رفتن به مطلب

مشاوره خرید سیستم 7 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، majid021 گفته است :

آقا نظر شما راجبه  Zotac  GTX 1050 Ti OC Edition 4GB چیه ؟

حدود 30% درصد از 570 ضعیفتره مخصوصا با اون قیمت ارزش نداره ، 570 تو بعضی از بازیها همپای 1060 هستش 

سری جدید انویدیا هم اومد سری قبل فراموش میشه اگه انویدیا میخرید باید از نسل جدید بگیرید وگرنه amd 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حدود 30% درصد از 570 ضعیفتره مخصوصا با اون قیمت ارزش نداره ، 570 تو بعضی از بازیها همپای 1060 هستش 

پس اگه بتونم 1060 بگیرم بهتر از 570 عه ؟

و اینکه MSI B360 GAMING PLUS Motherboard برتری خاصی داره نسبت به پرایم به نظرتون یا فقط واسه خوشگلی گرون تره  ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، majid021 گفته است :

پس اگه بتونم 1060 بگیرم بهتر از 570 عه ؟

و اینکه MSI B360 GAMING PLUS Motherboard برتری خاصی داره نسبت به پرایم به نظرتون یا فقط واسه خوشگلی گرون تره  ؟

1060 خنکتره و مصرف کمتری داره و معمولا بهتر از 570 تو بازیها ظاهر شده اما طبق روال قبلی انویدیا که با ورود نسل جدید نسل قبلو فراموش میکنه بهتره همون 570 یا 580 تهیه کنید 

به نظر میاد کارت صوتی و شبکه msi بهتره البته به خاطر سیستم قدیمی نمیتونم زیاد چرخ بزنم دو تا تب بازی میکنی تصویر آهسته میشه

ولی تو دیجی کالا هممون ایسوس هم قیمت msi هستش ! و معمولا محصولات ایسوس توی ایران گرونتر از قیمت جهانی عرضه میشن !

مثلا یادم میاد گرافیک ایسوس 1050 از مدل 1050ti برندهای دیگه گرونتر بود یا 1060 از 1070 برندهای دیگه ! وقتی خریدارش هست اونا هم تو پاچه میکنن ! 

index.php?ct=articles&action=file&id=42540index.php?ct=articles&action=file&id=42570

https://www.guru3d.com/articles_pages/msi_radeon_rx_570_and_580_mech_2_8g_oc_review,18.html

https://www.guru3d.com/articles-categories/game-reviews.html

اینا رو یه نگاهی بندازید 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

1060 خنکتره و مصرف کمتری داره و معمولا بهتر از 570 تو بازیها ظاهر شده اما طبق روال قبلی انویدیا که با ورود نسل جدید نسل قبلو فراموش میکنه بهتره همون 570 یا 580 تهیه کنید.

این روال انویدیا تو این نسل هم تکرار شده، یکی از دوستان با کارت 1080 و آخرین ورژن درایور تو بازی مترو اگزودس رزلوشن فول اچ دی نهایت 65 فریم میگیره. خودش میگفت کاملا احساس میکنم تو بازی ها کارتم ضعیف تر شده!!

بنظر من هم 570 بهترین انتخاب هست یه کارت فوق العاده عالی از لحاظ عملکرد و قیمت که رقیب نداره.  

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

1060 خنکتره و مصرف کمتری داره و معمولا بهتر از 570 تو بازیها ظاهر شده اما طبق روال قبلی انویدیا که با ورود نسل جدید نسل قبلو فراموش میکنه بهتره همون 570 یا 580 تهیه کنید 

به نظر میاد کارت صوتی و شبکه msi بهتره البته به خاطر سیستم قدیمی نمیتونم زیاد چرخ بزنم دو تا تب بازی میکنی تصویر آهسته میشه

ولی تو دیجی کالا هممون ایسوس هم قیمت msi هستش ! و معمولا محصولات ایسوس توی ایران گرونتر از قیمت جهانی عرضه میشن !

مثلا یادم میاد گرافیک ایسوس 1050 از مدل 1050ti برندهای دیگه گرونتر بود یا 1060 از 1070 برندهای دیگه ! وقتی خریدارش هست اونا هم تو پاچه میکنن ! 

https://www.sabzcenter.com/product/مادربرد-ام-اس-آی-مدل-b360-gaming-plus/

اینجا وحشتناک ارزون تره ! 😂  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، majid021 گفته است :

به گارانتی قطعات هم دقت کن الان اینجا یکسال گارانتی ماتریکس داره که چندان رضایتمند نیست البته خودم تجربشو نداشتم و نظراتی که دیدم اینجوری بود و ممکنه اونجا قیمتاش آپدیت نباشن و قبل سفارش حتما موجودی ، قیمت و گارانتی استعلام کن 

دیجی کالا گرونتر گذاشته اما 3 سال گارانتی گرین داره که مطمئنه بازم بستگی به خودت داره ولی توی همون سایت email بگرد هر جا ارزونتر و به نظرت بهتر بود از همونجا بگیر و از بازار شهرتون هم یه سراغی بگیر

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، majid021 گفته است :

راستش من موقع خریدن جنس نو خدا خدا میکنم مشکلی نداشته باشه که کارم به گارانتی و دردسراش نیافته ! جنس کار کرده که دیگه یه ریسک خیلی بزرگه برام ...

احتمالا در آینده 2تا4 گیگ دیگه اضافه بشه ! هر چند که همین 8 گیگ جواب گو نیاز من هس .

الان من یه نکته ای رو متوجه نشدم ! رم هایی که انتخاب کردم با مادربورد به مشکل میخوره ؟؟؟! رم های دو کاناله خیلی هزینشون بیشتر میشه ...

نه به مشکل نمیخوره!
خواستم حالت بهینه رو برای سیستمتون تشریح کنم!(الان اون ۲ تا ماژول ۴ گیگ رو با خیال راحت نصب کنید و در آینده هم میتونید ۲ تا ماژول ۴ گیگ دیگه وصل کنید در کنارشون تا ۱۶ گیگ بشه و مشکل هم وجود نخواهد داشت)

درضمن رم دوکاناله با رم های دیگه فرق نداره(این بیشتر ساختار مین برد هست تا رم و شما کاملا خیالتون راحت باشه)

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

به گارانتی قطعات هم دقت کن الان اینجا یکسال گارانتی ماتریکس داره که چندان رضایتمند نیست البته خودم تجربشو نداشتم و نظراتی که دیدم اینجوری بود و ممکنه اونجا قیمتاش آپدیت نباشن و قبل سفارش حتما موجودی ، قیمت و گارانتی استعلام کن 

دیجی کالا گرونتر گذاشته اما 3 سال گارانتی گرین داره که مطمئنه بازم بستگی به خودت داره ولی توی همون سایت email بگرد هر جا ارزونتر و به نظرت بهتر بود از همونجا بگیر و از بازار شهرتون هم یه سراغی بگیر

من که تهرانم فکر کنم بازار کامپیوتر قیمتاش همین نزدیک به دیجی کالا و لیون باشه ! 

قبل سفارش تک تک قطعات زنگ میزنم موجودی و قیمت رو چک میکنم ممنون که راهنمایی کردید .

در 12 ساعت قبل، MojArch گفته است :

نه به مشکل نمیخوره!
خواستم حالت بهینه رو برای سیستمتون تشریح کنم!(الان اون ۲ تا ماژول ۴ گیگ رو با خیال راحت نصب کنید و در آینده هم میتونید ۲ تا ماژول ۴ گیگ دیگه وصل کنید در کنارشون تا ۱۶ گیگ بشه و مشکل هم وجود نخواهد داشت)

درضمن رم دوکاناله با رم های دیگه فرق نداره(این بیشتر ساختار مین برد هست تا رم و شما کاملا خیالتون راحت باشه)

مرسی که وقت گذاشتین .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...