رفتن به مطلب

نیازمند راهنمایی در مورد فن کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه سوال داشتم خدمتتون اونم اینکه : من یه کیس دارم که کلا 4 تا جای فن 120 داره (1 عقب و 3 تا جلو) اونوقت میخوام بدونم که اگه من یه رادیاتور 360 میلی متر ببندم  روی کیس(جلوش) یعنی دیگه فنی توی جلوی کیس نداشته باشه و فقط 1 فن عقب داشته باشه اونم برای خروج هوا مشکلی برای کولینگ کیس ایجاد نمیشه؟ کیس هم از رادیاتور 360 پشتیبانی میکنه در این مورد مشکلی نیست. ممنون از همگی 

لینک به دیدگاه

نه تنها مشکلی ایجاد نمیکنه بلکه به شدت تهویه کیس رو بهبود میده

وجود سه فن در جلو و یک فن در عقب باعث میشه فشار هوای مثبت زیادی در کیس ایجاد بشه و کولینگ بهبود پیدا کنه

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

نه تنها مشکلی ایجاد نمیکنه بلکه به شدت تهویه کیس رو بهبود میده

وجود سه فن در جلو و یک فن در عقب باعث میشه فشار هوای مثبت زیادی در کیس ایجاد بشه و کولینگ بهبود پیدا کنه

سالهاست که بین اینکه فشار کیس باید مثبت یا منفی باشه بحث و گفتگو هست(کلا برای اطلاع عمومی گفتم)

و تایید میشه حرفتون چون اینجوری تهویه کیس از بدون فن و یا تعداد کمتر بهتر میشه

استارتر محترم شما میتونید اگر کیستون ساپورت میکنه حالت پوش پول فن نصب کنید که بهتر هست(یعنی ۳ فن در طرف بیرونی رادیاتور هوا را بدمند در رادیاتور و ۳ فن در طرف داخلی هوا را از رادیاتور بدمند در داخل سیستم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...