رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

دوستان من یکشنبه این هفته  ( 25 فروردین ) یه هارد Seagate Barracuda 2TB  با گارانتی سازگار گرفتم  از لیون با کلی مکافات و رایزنی با پست بالاخره 5 شنبه رسید دستم بعد این که پارتیشن بندی کردم با نرم افزار crystaldiskinfo چک کردم که وضعیت هارد رو  caution نشون میداد  بعدش به امید درست شدن دوباره پارتیشن ها رو دیلت کردم و با نرم افزار minitool partition wizard دو تا پارتیشن 800 گیگی و یه پارتیشن 263 گیگ ساختم وقتی روی apply کلیک بعد یه مدت ارور unsuccessful داد و تو نرم افزار minitolool  روی هارد برچسب bad disk  زده شد خلاصه الان این هارد رو من چیکارش کنم میشه درستش کرد ؟ یا پس بفرستم برا خود لیون ؟ یا باید بفرستم برا گارانتی؟ من هارد نو گرفتم مسئولیتش رو نباید لیون گردن بگیره؟ 😡😡😡😡

1.png

6.png

ویرایش شده توسط KHANBABA
لینک به دیدگاه

دوست عزیز، چرا با خود ویندوز پارتیشن بندی نکردین؟

نرم افزار های متفرقه آسیب می زنند به هارد دیسک، شما صرفا باید با خود ویندوز پارتیشن بندی کنید.

احتمال اینکه اون نرم افزار وقتی ارور داده آسیب زده باشه به هارد دیسک هست.

مشخصات سیستمتون چیه؟ ویندوز 10 دارید؟

بعد از اینکه با خود ویندوز پارتیشن بندی کردید نرم افزار HD Sentinel رو نصب و تصویرش رو اینجا قرار بدین.

لینک به دیدگاه

اول با خود ویندوز پارتیشن بندی کردم بعدش که دیدم این طوری شده پارتیشن ها رو پاک کردم و با نرم افزار minitolool دوباره پارتیشن بندی کردم که دوباره همون مشکل پایدار بود

هاردر و  هم فعل حال درآوردم فردا یا میفرسشتم برا لیون یا سازگار ولی اگه نیازه دوباره نصبش کنم؟

لینک به دیدگاه

نه دیگه اگر با ویندوز پارتیشن بندی کردی، و بدسکتور داشته بفرست گارانتی

مشخصات سیستمت رو حداقل بگو.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

نه دیگه اگر با ویندوز پارتیشن بندی کردی، و بدسکتور داشته بفرست گارانتی

مشخصات سیستمت رو حداقل بگو.

مگه هر جنسی مهلت تست نداره؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، silvermanhhh گفته است :

مگه هر جنسی مهلت تست نداره؟

از فروشگاه سوال بفرمایید من در جریان نیستم.

لینک به دیدگاه

motherboard: ASUS P5KPL-SE       
cpu:Intel Pentium Dual Core E5400
cpu cooler:GREEN NOTUS 95
ghrapics:NVIDIA GeForce GT 710
ram:4gb ddr2   
power:380 wat          
hdd:1tb wd
hdd2:500gb seagate

پی سی قدیمیه هست فقط روش آرشیوهامو نگه میدارم کار دیگه ای نمیکنم روش

ولی خب بهتر نیست بفرستم لیون اونا بفرستن گارانتی؟ در ضمن گارانتی گردن می گیره؟ من شنیدم گارانتی سازگارا خیلی دره پیته!!

در ضمن مگه کالا مهلت تست نداره؟ حتی 1 روز هم کار نکرده بد سکتور داره روش؟؟!!! تو این مواقع گارانتی نمیخواد که خود فروشگاه باید عوضش کنه!

ویرایش شده توسط *Anonymous*
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، *Anonymous* گفته است :

ولی خب بهتر نیست بفرستم لیون اونا بفرستن گارانتی؟ در ضمن گارانتی گردن می گیره؟ من شنیدم گارانتی سازگارا خیلی دره پیته!!

ببنید من صرفا به عنوان کاربر و ناظر انجمن فعالیت دارم و صرفا از نظر فنی اینجا نظر میدم،

(در مورد ارسال به گارانتی یا فروشگاه با خود فروشگاه صحبت کنید راهنماییتون می کنند.)

این سیستمی که نوشتین خیلی قدیمیه، و ترسناکترین چیزی که داخلش هست اون پاور 380 واتیه که معلومه عمری ازش گذشته.

چه این هارد دیسک رو عوض بکنند و چه نکنند، پیشنهاد میدم حتما پاور رو عوض کنید. اون پاور به القوه میتونه مسئول همه ی بدبختی هایی باشه که سر یک هارد دیسک میاد.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، *Anonymous* گفته است :

در ضمن مگه کالا مهلت تست نداره؟ حتی 1 روز هم کار نکرده بد سکتور داره روش؟؟!!! تو این مواقع گارانتی نمیخواد که خود فروشگاه باید عوضش کنه!

داداش تا اونجایی که من میدونم هر فروشگاه اینترنتی که ثبت شده در سامانه ای نماد،باید مهلت تست برا جنساش در نظر بگیره،شما با تلفن خوده فروشگاه تماس بگیرید هماهنگ کنید،گارانتی مال زمانیه که یکی دوماه گذشته باشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

ببنید من صرفا به عنوان کاربر و ناظر انجمن فعالیت دارم و صرفا از نظر فنی اینجا نظر میدم، 

(در مورد ارسال به گارانتی یا فروشگاه با خود فروشگاه صحبت کنید راهنماییتون می کنند.)

این سیستمی که نوشتین خیلی قدیمیه، و ترسناکترین چیزی که داخلش هست اون پاور 380 واتیه که معلومه عمری ازش گذشته. 

چه این هارد دیسک رو عوض بکنند و چه نکنند، پیشنهاد میدم حتما پاور رو عوض کنید. اون پاور به القوه میتونه مسئول همه ی بدبختی هایی باشه که سر یک هارد دیسک میاد. 

باشه ممنون ازتون پاورم عوض می کنم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

داداش تا اونجایی که من میدونم هر فروشگاه اینترنتی که ثبت شده در سامانه ای نماد،باید مهلت تست برا جنساش در نظر بگیره،شما با تلفن خوده فروشگاه تماس بگیرید هماهنگ کنید،گارانتی مال زمانیه که یکی دوماه گذشته باشه 

به احتمال زیاد باید داشته باشه فردا باید زنگ بزنم بهشون ببینم چی میگن. امیدوارم عوضش کنن چون واقعا 800 تومن دیگه ندارم  بدم هارد بگیرم

لینک به دیدگاه

سلام 

هارد رو فقط باید بصورت حضوری خریداری کرد

احتمالا داخل مسیر پست اسیب دیده

من لیون رو نمیدونم ولی دیجی کالا که 7روز مهلت تست داره

اگه لیون مهلت تست نداره بفرستید برای گارانتی

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

سلام 

هارد رو فقط باید بصورت حضوری خریداری کرد 

احتمالا داخل مسیر پست اسیب دیده 

من لیون رو نمیدونم ولی دیجی کالا که 7روز مهلت تست داره 

اگه لیون مهلت تست نداره بفرستید برای گارانتی 

والله بسته بندیش فوق العاده عالی بود دورهادور هارد نایلون و از اون کیسه های ضدضربه گذاشته بودن انصافا بسته بندیش عالی بود یه جوری نبود که تو مسیر ضربه دیده باشه ولی بازم ببینیم فردا چی میشه نتیجه رو اعلام می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...