رفتن به مطلب

نظرتون درباره کیفیت مانیتور Master Tech GP325 چیست

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان من یه مانیتور lg 24MP59G  دارم . کیفیت تصویرش واقعا خوبه و رنگ ها بسیار خوب و شفاف هستن . از اونجایی که من بیشتر فیلم نگاه میکنم  و خیلی کم گیم میزنم بیشتر دنبال اینچ بالاتر هستم که برای فیلم لذت بخش تر هست . برای گیم هم بازیهایی مثل کانتر و کال آف دیوتی و اینجور چیزا بازی نمیکنم بیشتر بازیهایی مثل ویچر3 و تام رایدر و اویل . وی سینگ و جی سینگ و اینجور چیزا هم اصلا به کارم نمیاد با کارایی که بنده از مانیتور میخوام بکشم 

یه مانیتور 27 بنکیو گیرم اومده بود که فروشنده منصرف شد برای فروش و نتونستم بگیرم . الانم مانیتور خودمو گذاشتم برای فروش یا تعویض که مانیتور اینچ بالاتر بگیرم تا اینکه این مانیتور رو دیدم  Master Tech GP325  که میتونه فضای خیلی خوبی رو برای فیلم نگاه کردن بهم بده . فقط هرچی سرچ زدم هیچ چیزی ازش نیافتم که کسی استفاده کرده باشه و نظری داده باشه . میخواستم ببینم دوستان کسی کیفیت این مانیتور رو دیده ؟ برای کار بنده مناسب هست ؟ ارزش خرید داره ؟ 

فقط فهمیدم پنلش رو سامسونگ میزنه و مثل اینکه داخل ایران داره سرهم میشه این تنها چیزی هست که یافتم 

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی درباره این محصول داره ممنون میشم راهنمایی بکنه . پیشاپیش سپاسگذار دوستان گل لیونی هستم 🌷

• لایک 1
لینک به دیدگاه

تا حالا کسی کیفیت تصویرشو ندیده ؟ کجا میشه دید . جایی هست که روشن گذاشته باشه بشه کیفیت رو دید . مثلا بازار رضا یا ایران نیست ؟

لینک به دیدگاه

سلام

داداش خود برندش 2 روزه امده xD  بعید میدونم جز یه تعداد ماینر از همه جا بی خبر که از این برند پاور کردن تو پاچشون کسی چیزه دیگه ای استفاده کرده باشه ! این برند اول کیس بود فقط هم تو ایران تولید می شه مثه گرین 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Divine گفته است :

سلام

داداش خود برندش 2 روزه امده xD  بعید میدونم جز یه تعداد ماینر از همه جا بی خبر که از این برند پاور کردن تو پاچشون کسی چیزه دیگه ای استفاده کرده باشه ! این برند اول کیس بود فقط هم تو ایران تولید می شه مثه گرین 

ممنون داداش . اگر مثل گرین باشه که بنده هیچ مشکلی باهاش ندارم چون تاحالا با گرین مشکلی نداشتم . البته منظورم پاورهاش هست . از کیس هاش خیلی زیاد راضی نیستم ولی بازم بدنیستن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دیدم

اشغال اشغال هست

همین مانیتورهای استوکی که از دبی میارن بخری صد شرف داره به این مانیتور

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 31 فروردین 1398 در 04:31، WINNER گفته است :

من دیدم

اشغال اشغال هست

همین مانیتورهای استوکی که از دبی میارن بخری صد شرف داره به این مانیتور

سلام

با اجاره استارتر

میشه بیشتر توضیح بدین منظورتون از آشغال چیه؟

لینک به دیدگاه

با سلام 

بنده یه بار توی بازار کامپیوتر کرج یه نمونه از مانیتور های این برند رو دیدم . ظاهرش  که خیلی زیبا بود کیفیت پنلش هم با اون فیلمی که پلی کرده بودن بالا به نظر می‌رسید . 

ولی به نظر من از فروش مانیتور خودتون صرف نظر کنید چون واقعا کیفیت پنل خوبی داره . موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

با سلام 

بنده یه بار توی بازار کامپیوتر کرج یه نمونه از مانیتور های این برند رو دیدم . ظاهرش  که خیلی زیبا بود کیفیت پنلش هم با اون فیلمی که پلی کرده بودن بالا به نظر می‌رسید . 

ولی به نظر من از فروش مانیتور خودتون صرف نظر کنید چون واقعا کیفیت پنل خوبی داره . موفق باشید

سلام . داداش خیلی وقته فروختم الان یه 22 دارم فعلا تا یه مانیتور بزرگتر تهیه کنم 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...