رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم با پنج میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و متخصصهای عزیز

من قطعات زیر رو می‌خوام که نهایتش با هم پنج میلیون پام آب بخوره و به خوبی هم با هم مچ باشه.

1. مادربورد که خروجی VGA هم داشته باشه (چون فعلا قصد خرید مانیتور ندارم و مانیتور فعلیم هم فقط ورودی VGA داره). طول عمرش بالا باشه و از خازن‌های جامد درش استفاده شده باشه. برندش هم لطفا گیگابایت باشه.
  2. سی‌پی‌یو ترجیحا نسل‌های جدیدتر باشه (البته هر جور خودتون صلاح می‌دونید) و قدرت پردازش گرافیکیش بالا باشه و کانتر گلوبال آفنسیو یا یه بازی معمولی با کیفیت متوسط تصویر رو راحت جواب بده. حتما می‌خوام که اینتل و از سری core i5 باشه. هرچقدر فرکانس بالاتر باشه جیگرم بیشتر حال میاد.
  3. رم، که فرکانسش دیگه با حداکثر فرکانس مادربورد و سی‌پی‌یو سازگار باشه. حدود ۸ گیگابایت. برندش هم خوب باشه. مثل جی‌اسکیلی چیزی.
  4. پاور هم یه چیزی باشه که مادربورد و سی‌پی‌یو بهم نگن گدا بازی در آورده و تشنه بمونند.
  5. کیس هم که این‌ها توش جا بشه. زیاد مهم نیست ولی خب کیفیت داشته باشه که اینا اذیت نشن.
  6. سیستم خنک‌کننده برای سی‌پی‌یو که توی گرمای تابستون زیاد عرق نریزه.

یه هارد اس‌اس‌دی دارم، مانیتور هم که هست، سی‌دی‌رام هم دارم و گرافیک هم که از خود گرافیک پردازنده استفاده می‌کنم و فکر نکنم چیز دیگه‌ای بخواد. در نهایت هم پیشاپیش از دوستانی که زحمت می‌کشند و راهنمایی میکنند سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، hassanzade گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و متخصصهای عزیز

من قطعات زیر رو می‌خوام که نهایتش با هم پنج میلیون پام آب بخوره و به خوبی هم با هم مچ باشه.

1. مادربورد که خروجی VGA هم داشته باشه (چون فعلا قصد خرید مانیتور ندارم و مانیتور فعلیم هم فقط ورودی VGA داره). طول عمرش بالا باشه و از خازن‌های جامد درش استفاده شده باشه. برندش هم لطفا گیگابایت باشه.
  2. سی‌پی‌یو ترجیحا نسل‌های جدیدتر باشه (البته هر جور خودتون صلاح می‌دونید) و قدرت پردازش گرافیکیش بالا باشه و کانتر گلوبال آفنسیو یا یه بازی معمولی با کیفیت متوسط تصویر رو راحت جواب بده. حتما می‌خوام که اینتل و از سری core i5 باشه. هرچقدر فرکانس بالاتر باشه جیگرم بیشتر حال میاد.
  3. رم، که فرکانسش دیگه با حداکثر فرکانس مادربورد و سی‌پی‌یو سازگار باشه. حدود ۸ گیگابایت. برندش هم خوب باشه. مثل جی‌اسکیلی چیزی.
  4. پاور هم یه چیزی باشه که مادربورد و سی‌پی‌یو بهم نگن گدا بازی در آورده و تشنه بمونند.
  5. کیس هم که این‌ها توش جا بشه. زیاد مهم نیست ولی خب کیفیت داشته باشه که اینا اذیت نشن.
  6. سیستم خنک‌کننده برای سی‌پی‌یو که توی گرمای تابستون زیاد عرق نریزه.

یه هارد اس‌اس‌دی دارم، مانیتور هم که هست، سی‌دی‌رام هم دارم و گرافیک هم که از خود گرافیک پردازنده استفاده می‌کنم و فکر نکنم چیز دیگه‌ای بخواد. در نهایت هم پیشاپیش از دوستانی که زحمت می‌کشند و راهنمایی میکنند سپاسگزارم.

سلام

وقتی بحث گرافیک مجتمع میشه اینتل حرفی در مقابل amd برای گفتن نداره

image002image001

این پیشنهاد بنده هستش که با بودجه شما بسته شده 

یه فن معمولی واسه جلوی کیس بگیرید واسه ورودی هوای سرد

پاور هم سیستم شما یه 330 وات گرین کافیه اما اگه در آِینده میخواید گرافیک بگیرید باید یه 500 یا 600 وات ترجیحا گرین hp+ بگیرید

https://www.digikala.com/product/dkp-1137414/منبع-تغذیه-کامپیوتر-گرین-مدل-gp330a-hed#/tab-params

untitled.thumb.JPG.3e2a034c2991dc222a5fc1ca0c91405b.JPG

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

پاور هم سیستم شما یه 330 وات گرین کافیه اما اگه در آِینده میخواید گرافیک بگیرید باید یه 500 یا 600 وات ترجیحا گرین hp+ بگیرید

https://www.digikala.com/product/dkp-1137414/منبع-تغذیه-کامپیوتر-گرین-مدل-gp330a-hed#/tab-params

پیشنهاد دوستمون مناسب هست ولی من با خرید مادربرد a320 و در عوض خریدن 12 گیگ رم بدتر از اون کیس z+ مخالفم 

این هزینه باید صرف مادربرد حداقل b350 بشه و پاور هم باید حداقل به یه 500 گرین ارتقا پیدا کنه که بعدا گرافیک میخرید نیاز به تعویض پاور نداشته باشید 

مادربرد b350 با 4 اسلات رم بخرید و برای شروع 2تا 4 گیگ رم بخرید و بعدا ارتقا بدید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

پیشنهاد دوستمون مناسب هست ولی من با خرید مادربرد a320 و در عوض خریدن 12 گیگ رم بدتر از اون کیس z+ مخالفم 

این هزینه باید صرف مادربرد حداقل b350 بشه و پاور هم باید حداقل به یه 500 گرین ارتقا پیدا کنه که بعدا گرافیک میخرید نیاز به تعویض پاور نداشته باشید 

مادربرد b350 با 4 اسلات رم بخرید و برای شروع 2تا 4 گیگ رم بخرید و بعدا ارتقا بدید 

بودجه ایشون اجازه خرید برد 350 نمیده (فرق خاصی هم با همین چیپ نداره ) همین بردی که گذاشتم 4  تا اسلات رم داره و چون از گرافیک مجتمع استفاده میکنن رم باید 16 بزاریم که به خاطر بودجه 12 گذاشتم

تو اون رنج قیمتی اگه کیس بهتری هست خوشحال میشم پیشنهاد بدید 

یه مطلب دیگه واسه استارتر : بایوس  برد حتما قبل نصب پردازنده باید آپدیت بشه تا تصویر بده یا توسط فروشنده یا گارانتی 

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بودجه ایشون اجازه خرید برد 350 نمیده (فرق خاصی هم با همین چیپ نداره ) همین بردی که گذاشتم 4  تا اسلات رم داره و چون از گرافیک مجتمع استفاده میکنن رم باید 16 بزاریم که به خاطر بودجه 12 گذاشتم

تو اون رنج قیمتی اگه کیس بهتری هست خوشحال میشم پیشنهاد بدید 

یه مطلب دیگه واسه استارتر : بایوس  برد حتما قبل نصب پردازنده باید آپدیت بشه تا تصویر بده یا توسط فروشنده یا گارانتی 

b350 قابلیت اورکلاک داره و بوست پردازنده رو هم استفاده میکنه و خیلی بهتره برای اورکلاک گرافیک داخلی

توی اون رنج قیمت هم هیچ کیس مناسب و با کیفیتی نیست و کیس ava خیلی بهتریه و توی بودجه ایشون پول برای کیس دادن مهم نیست 

برای گرافیک هم نیاز نیست حتما 12 گیگ یا 16 گیگ باشه 8 هم برای بازی های عادی کافیه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

image002image001

سلام مشخصات عالی هست ، فقط کیس رو پایینتر انتخاب کنه مدل مثلا آوا گرین ، رم رو بزاره 16 گیگ تموم ، راحت

فقط می مونه پاور ، اون رو زمانی که خواست گرافیک جدا بگیره ارتقاء بده ،با 5 تومن هم خوب سیستم جمع شد ، فکر نمی کردم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

image002image001

ram 4 + 8 ایده جالب و اقتصادیه ولی اگه بخوان در آینده ارتقا بدن حتما باید 4 + 8 با هم اضافه کنن یا هر کدوم به صورت جدا هم میشه (یه دونه 4 یا یه 8 ) ؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، majid021 گفته است :

ram 4 + 8 ایده جالب و اقتصادیه ولی اگه بخوان در آینده ارتقا بدن حتما باید 4 + 8 با هم اضافه کنن یا هر کدوم به صورت جدا هم میشه (یه دونه 4 یا یه 8 ) ؟

تو اینده قصد ارتقا داشته باشن ماژول 4 گیگ رو میفروشن یه کم روش میذارن یه ماژول هشت گیگ میخرن میندازن بغل همین هشته. فقط باید همه چیشون (باس - فرکانس - تاخیر) یکی باشه برندش یکی نبود نبود ولی اون مشخصاتی که داخل پارانتز گفتم الزامیه.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من:

1200

AMD 2200G*

Processor

1700

Asus Prime B450M-K

MB

1300

Geil Super Luce 8GB DDR4 3200MHz

RAM

762

+GREEN 600 HP

PSU

4962

مجموع

*اگ بودجت میکشه G2400 بگیر

ویرایش شده توسط arian97
لینک به دیدگاه

از همه دوستان عزیز متشکرم. لطف کردید دوستان. هرچقدر روی قلب میزنم، اعمال نمیشه. خلاصه که دست تک تکتون درد نکنه.

یه مورد دیگه دوستان و اینکه من تا حالا AMD نداشتم و میترسم ازش. برای من طول عمر از هر چیزی مهمتره؟ خیالم راحت که AMD هم یه ده سال مثل سیستم قبلی بهم کار میده؟

ویرایش شده توسط hassanzade
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 ساعت قبل، The.13east گفته است :

b350 قابلیت اورکلاک داره و بوست پردازنده رو هم استفاده میکنه و خیلی بهتره برای اورکلاک گرافیک داخلی

توی اون رنج قیمت هم هیچ کیس مناسب و با کیفیتی نیست و کیس ava خیلی بهتریه و توی بودجه ایشون پول برای کیس دادن مهم نیست 

برای گرافیک هم نیاز نیست حتما 12 گیگ یا 16 گیگ باشه 8 هم برای بازی های عادی کافیه 

ايشون مشخصه اور بلد نيستن مطلب دوم اگه بخوان چيپ بالاتري بگيرن بايد 450 بگيرن که حدود 2300 قيمتشه البته 4 اسلاته که يک ميليون بيشتر ميشه وقتي ايشون محدوديت بودجه دارن دليلي نيست که برد بالاتري بگيرن که هيچ استفاده اي براشون نداره اون قابلیت بوست هم دقیق نمیدونم توی این برد قابل استفادست یا نه ، یعنی اولین باره میشنوم توی همون عکس gta v همین پردازنده در حالت اورکلاک 7 درصد افزایش کارایی داره که تاثیر زیادی نداره 

فرجام مددی برسان @Farjam

راجب رم هم همين الان رم 8 کم مياد چه برسه که گرافيک مجتمع ايشون مقداري از رم سيستم هم به خودش اختصاص ميده

کيس اوا هم پاور توي بالاي کيس قرار ميگيره که با توجه به اينکه هواي گرم به طرف بالا حرکت ميکنه فن پاور هواي گرم کيسو ميکشه تو که باعث داغ شدن پاور و مشکلات بعدي ميشه و اين کيس usb 3 نداره و به علاوه ظاهر بي ريختي هم داره 

پاور هم 330 وات کافيه هر وقت خواستن گرافيک بخرن متناسب با اون پاور تهيه ميکنن يا يکمي ميزارن روي بودجشون و يه 500 يا 600 وات تهيه ميکنن 

اين نظر بنده هستش تصميم گيرنده استارتر هستش

موفق باشيد 

در 10 ساعت قبل، majid021 گفته است :

مشکلی نداره در آینده هر رمی بگیرن قابل استفادست و حتی رم با مشخصات بالاتری بگیرن با همین رم ست میشه

در 57 دقیقه قبل، hassanzade گفته است :

از همه دوستان عزیز متشکرم. لطف کردید دوستان. هرچقدر روی قلب میزنم، اعمال نمیشه. خلاصه که دست تک تکتون درد نکنه.

یه مورد دیگه دوستان و اینکه من تا حالا AMD نداشتم و میترسم ازش. برای من طول عمر از هر چیزی مهمتره؟ خیالم راحت که AMD هم یه ده سال مثل سیستم قبلی بهم کار میده؟

واسه لایک پستهاتون باید بیشتر از 50 تا بشه

الان با سیستم amd این پستو میزنم که سال 83 خریدیم پس مشکلی نداره نگران نباشید ، سیستم تا زمانی که پاور مناسبی داشته باشه و قطعات تهویه مناسبی داشته باشن مشکلی نخواهد داشت 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ايشون مشخصه اور بلد نيستن مطلب دوم اگه بخوان چيپ بالاتري بگيرن بايد 450 بگيرن که حدود 2300 قيمتشه البته 4 اسلاته که يک ميليون بيشتر ميشه وقتي ايشون محدوديت بودجه دارن دليلي نيست که برد بالاتري بگيرن که هيچ استفاده اي براشون نداره اون قابلیت بوست هم دقیق نمیدونم توی این برد قابل استفادست یا نه ، یعنی اولین باره میشنوم توی همون عکس gta v همین پردازنده در حالت اورکلاک 7 درصد افزایش کارایی داره که تاثیر زیادی نداره 

فرجام مددی برسان @Farjam

راجب رم هم همين الان رم 8 کم مياد چه برسه که گرافيک مجتمع ايشون مقداري از رم سيستم هم به خودش اختصاص ميده

کيس اوا هم پاور توي بالاي کيس قرار ميگيره که با توجه به اينکه هواي گرم به طرف بالا حرکت ميکنه فن پاور هواي گرم کيسو ميکشه تو که باعث داغ شدن پاور و مشکلات بعدي ميشه و اين کيس usb 3 نداره و به علاوه ظاهر بي ريختي هم داره 

پاور هم 330 وات کافيه هر وقت خواستن گرافيک بخرن متناسب با اون پاور تهيه ميکنن يا يکمي ميزارن روي بودجشون و يه 500 يا 600 وات تهيه ميکنن 

اين نظر بنده هستش تصميم گيرنده استارتر هستش

موفق باشيد 

مشکلی نداره در آینده هر رمی بگیرن قابل استفادست و حتی رم با مشخصات بالاتری بگیرن با همین رم ست میشه

واسه لایک پستهاتون باید بیشتر از 50 تا بشه

الان با سیستم amd این پستو میزنم که سال 83 خریدیم پس مشکلی نداره نگران نباشید ، سیستم تا زمانی که پاور مناسبی داشته باشه و قطعات تهویه مناسبی داشته باشن مشکلی نخواهد داشت 

عالی  ، من بودم پاینترین مدل مادر بور رو می گرفتم  ، من تسلیمم

کیس پاور پایین هم اورامان دارم ، ولی جا دستش کمه ، البته سایز دست های من هم xxxl هست دیگه بدتر

سایز گارافیکشم 270 هست

لینک به دیدگاه

در در 1 اردیبهشت 1398 در 16:49، Hassan.SK گفته است :

ببخشید من یه سوال دیگه داشتم. شما گفتید که قبل از نصب پردازنده برد باید آپدیت بشه. برد رو قبل از اینکه پردازنده رو بندازم روش چطوری باید آپدیت کنم؟ یه راهنمایی کوچیک می‌کنید؟ ممنونم.

متوجه هستم که گفتید توسط فروشنده یا گارانتی. موضوع اینه که فروشنده‌ای که میخوام ازش بگیرم، دوستمه و بیشتر از خود من سر در نمیاره از سیستم. می‌خوام موقع خرید حتما این موضوع رو بهش بگم و نحوه آپدیت کردنش رو.

ویرایش شده توسط hassanzade
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، hassanzade گفته است :

ببخشید من یه سوال دیگه داشتم. شما گفتید که قبل از نصب پردازنده برد باید آپدیت بشه. برد رو قبل از اینکه پردازنده رو بندازم روش چطوری باید آپدیت کنم؟ یه راهنمایی کوچیک می‌کنید؟ ممنونم.

متوجه هستم که گفتید توسط فروشنده یا گارانتی. موضوع اینه که فروشنده‌ای که میخوام ازش بگیرم، دوستمه و بیشتر از خود من سر در نمیاره از سیستم. می‌خوام موقع خرید حتما این موضوع رو بهش بگم و نحوه آپدیت کردنش رو.

برد 320 از سری اول رایزن پشتیبانی میکنه و برای پشتیبانی و تصویر  دادن سری دوم باید بایوسش قبلش آپدیت بشه

واسه آپدیت بایوس هم باید یه پردازنده سری اول رایزن ، فرقی نداره هر کدوم شد باید بزارن و بعد بایوس آپدیت کنن

سری اول رایزن هم : 1200 ، 1300 ، 1400 و مدلهای x و مدلهای بالاتر هر کدوم شد 

بایوس برد هم از سایت سازنده دانلود میکنن و میریزن توی فلش با فرمت fat 32 و بعدش از طریق همون اقدام به بروز رسانی میکنن ، بعد اینکه بایوس بروز شد میتونید پردازنده خودتون همون 2400g نصب و استفاده کنید 

دوستتون حداقل طریقه آپدیت کردنشو میدونه ؟ آسونه یه سرچ توی گوگل بزنن میاد  ، ایشون فروشنده هستن و باید چیزهای مقدماتی بلد باشن !

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

برد 320 از سری اول رایزن پشتیبانی میکنه و برای پشتیبانی و تصویر  دادن سری دوم باید بایوسش قبلش آپدیت بشه

واسه آپدیت بایوس هم باید یه پردازنده سری اول رایزن ، فرقی نداره هر کدوم شد باید بزارن و بعد بایوس آپدیت کنن

سری اول رایزن هم : 1200 ، 1300 ، 1400 و مدلهای x و مدلهای بالاتر هر کدوم شد 

بایوس برد هم از سایت سازنده دانلود میکنن و میریزن توی فلش با فرمت fat 32 و بعدش از طریق همون اقدام به بروز رسانی میکنن ، بعد اینکه بایوس بروز شد میتونید پردازنده خودتون همون 2400g نصب و استفاده کنید 

دوستتون حداقل طریقه آپدیت کردنشو میدونه ؟ آسونه یه سرچ توی گوگل بزنن میاد  ، ایشون فروشنده هستن و باید چیزهای مقدماتی بلد باشن !

کاملا متوجه شدم. مرسی. بله، حتما این چیزها رو بلدند. بازم دستتون درد نکنه.

لینک به دیدگاه

در در 1 اردیبهشت 1398 در 16:06، Hassan.SK گفته است :

سلام

image002image001

سیستم پیشنهادی عالی

فقط رم رو به نظرم ۱۶ بگیرن بهتره(میدونم یه ۲۰۰ تومنی بالای بودجشون میشه) ولی بعدا دردسر کمتری خواهند داشت چون ترکیب این رم ها الان جالب نیست!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سیستم پیشنهادی عالی

فقط رم رو به نظرم ۱۶ بگیرن بهتره(میدونم یه ۲۰۰ تومنی بالای بودجشون میشه) ولی بعدا دردسر کمتری خواهند داشت چون ترکیب این رم ها الان جالب نیست!

چشم. یعنی در اصل دو تا از اون رم هشت گیگی که حسن آقا فرمودند؟

از اونجایی که اسم شما آرچ داره، گفتم شاید لینوکسی باشید. این گرافیک‌های مجتمع AMD با لینوکس مشکلی نداره؟ من یه ده سالی فقط از لینوکس استفاده می‌کردم و الان بنا به دلایلی روی ویندوزم و احتمال اینکه بازم برگردم به آرچ‌لینوکس زیاده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hassanzade گفته است :

چشم. یعنی در اصل دو تا از اون رم هشت گیگی که حسن آقا فرمودند؟

از اونجایی که اسم شما آرچ داره، گفتم شاید لینوکسی باشید. این گرافیک‌های مجتمع AMD با لینوکس مشکلی نداره؟ من یه ده سالی فقط از لینوکس استفاده می‌کردم و الان بنا به دلایلی روی ویندوزم و احتمال اینکه بازم برگردم به آرچ‌لینوکس زیاده.

به به یه هم ولایتی!
من یه ۱۲ سالی میشه فقط از آرچ به عنوان سیستم روزمره استفاده میکنم

متاسفانه من هیچ وقت گرافیک مجتمع AMD نداشتم اما دوستان که داشتن مشکلی نداشته. مخصوصا مدلهای جدید که AMD خیلی بهتر با لینوکس مچ میشه.

در کل لینوکس خیلی وضعیت مچ بودنش بهتر شده با گرافیک ها(یادش بخیر اون روز‌ای اول خیلی دردسر داشت.)

لینک به دیدگاه

سلام

image002image001

این سیستم برای بازی Rainbow Six چقدر اف پی اس میده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، BehnamRt گفته است :

تو همون تاپیک که سوال پرسیدین عکس گذاشتم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، BehnamRt گفته است :

ryzen apu rainbow six 12x7 ultra

توی رزلوشن 720 رم 16 گیگ 2400 ، تنظیمات الترا 58

شما حداقل باید 12 گیگ رم بگیری

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ryzen apu rainbow six 12x7 ultra

توی رزلوشن 720 رم 16 گیگ 2400 ، تنظیمات الترا 58

شما حداقل باید 12 گیگ رم بگیری

اگر میشه شما و چندتا دیگه از دوستان که حرفه ای هستن آیدی تلگرام بدن من چندتا سوال دارم که اینجا سختمه بزارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، BehnamRt گفته است :

اگر میشه شما و چندتا دیگه از دوستان که حرفه ای هستن آیدی تلگرام بدن من چندتا سوال دارم که اینجا سختمه بزارم

بنده توی شبکه های اجتماعی فعالیتی ندارم قبلا یه اکانت تلگرام داشتم که دلت کردم رفت

لینک به دیدگاه

در در 4 اردیبهشت 1398 در 00:28، MojArch گفته است :

به به یه هم ولایتی!
من یه ۱۲ سالی میشه فقط از آرچ به عنوان سیستم روزمره استفاده میکنم

متاسفانه من هیچ وقت گرافیک مجتمع AMD نداشتم اما دوستان که داشتن مشکلی نداشته. مخصوصا مدلهای جدید که AMD خیلی بهتر با لینوکس مچ میشه.

در کل لینوکس خیلی وضعیت مچ بودنش بهتر شده با گرافیک ها(یادش بخیر اون روز‌ای اول خیلی دردسر داشت.)

ارادتمندم. پس خیالم راحت شد. من اولین باری که تونستم توی لینوکس با مودم دایال‌آپم به نت وصل بشم رو هیچوقت یادم نمیره. انگار چمپیون شیپ رو برده بودم. قشنگ یک ماه دستم بند بود تا اون صدای ویغ ویغ مودم بلند شد و فهمیدم که راه‌اندازش بعد از هزار بار آزمون و خطا نصب شده. واقعا لینوکس اون زمان‌ها فقط و فقط عشق بود وگرنه کی اون همه دردسر رو به جونش می‌خرید. عوضش یه عالمه درس زندگی هم از فلسفه قشنگش گرفتم و می‌گیرم.

سیستم خودم رو گذاشتم برای فروش. ایشالا شنبه می‌رم برای خرید این سیستمی که حسن آقا پیشنهاد دادند.

چقدر خوشحالم که سوالم رو توی انجمن لیون پرسیدم. من رو یاد انجمن‌های لینوکسی ده سال پیش می‌اندازه که همه با عشق و همدلی به سوال‌ها جواب می‌دادند. دستتون واقعا درد نکنه.

لینک به دیدگاه

سلام

image002image001

از چه سایتی برای مشخص کردن اف پی اس استفاده کردین؟ (عکس هایی که فرستادین) 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...