رفتن به مطلب

فروش اکانت استیم و دوتا 2 با لول خیلی بالا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یک عدد اکانت استیم(58 دلار شارژ استیم داره)  با چند تا بازی خریداری شده و اکانت دوتا 2 با لول بالا و بالای 1500 دلار آیتم دوتا دو + کلی آیتم بسیار خاص و کلکسیونی

+ یک عدد Aegis Of Immortal 2017 

+ یک عدد Baby Roshan 2017

قیمت بدین یا پیام خصوصی بدین که جزئیات کامل رو بدم

hfhh.jpg

thth.jpg

fdhgfrh.jpg

hjghj.jpg

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

این اکانت ساخت چه سالیه ؟ و اولین بازی که باهاش انجام شده چه سالی ثبت شده ؟ Firist Match

Rank solo / Rank Partyچقده ؟

از تعدادی گیمی که باهاش پلی شده چندتاش Win هستن !؟ مثلا تو 1000 تا گیم 700 Win

به احتمال خیلی زیاد قابلیت ادد هم داره ...

بدون در نظر گرفتن 50$ ( چون نیازی بهش ندارم ) قیمت رو بفرمایین !

البته اینم بگم که خودمم بالای 12 ساله دوتا بازم و اولین اکانت ام مال 2013 هستش 😀

اکانت ancient 7 داشتم 220 فروختم 🙃

واسه همین علاقه خاصی به اکانت های قدیمی دارم :)

لینک به دیدگاه

در در 7 اردیبهشت 1398 در 11:38، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

این اکانت ساخت چه سالیه ؟ و اولین بازی که باهاش انجام شده چه سالی ثبت شده ؟ Firist Match

Rank solo / Rank Partyچقده ؟

از تعدادی گیمی که باهاش پلی شده چندتاش Win هستن !؟ مثلا تو 1000 تا گیم 700 Win

به احتمال خیلی زیاد قابلیت ادد هم داره ...

بدون در نظر گرفتن 50$ ( چون نیازی بهش ندارم ) قیمت رو بفرمایین !

البته اینم بگم که خودمم بالای 12 ساله دوتا بازم و اولین اکانت ام مال 2013 هستش 1f600.png

اکانت ancient 7 داشتم 220 فروختم 1f643.png

واسه همین علاقه خاصی به اکانت های قدیمی دارم :)

رنکش خوب نیست حدود 3000 - بالای 50 % بازیهاش برده - اکانت 1500 دلار آیتم قابل ترید داره و تو همه اینترنشنال ها  بوک و لول بوک داره - ساخت 2013 یا 2014

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Eearendil گفته است :

رنکش خوب نیست حدود 3000 - بالای 50 % بازیهاش برده - اکانت 1500 دلار آیتم قابل ترید داره و تو همه اینترنشنال ها  بوک و لول بوک داره - ساخت 2013 یا 2014

قیمت اگه منصفانه باشه خریدارم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، invoker گفته است :

قیمت اگه منصفانه باشه خریدارم

با آیتم هاش؟ یا فقط اکانت؟ مد نظر شما چنده - لازم به ذکره که اکثر آیتم های کلکسیونی رو هم داره و 2017 لول بوک 2700+ بوده و بیبی روشن هم و ایجیس واقعی هم هست

لینک به دیدگاه

قیمت اکانت یا قیمت آیتم ها به صورت جداگانه رو بفرست لطفا

لینک به دیدگاه

در در 10 اردیبهشت 1398 در 13:39، Golds گفته است :

قیمت لطفا

در 12 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

قیمت اکانت یا قیمت آیتم ها به صورت جداگانه رو بفرست لطفا

دوستان من قیمت خواستم اگه به من باشه چون کلکسیونی هست قیمت بالا میدم ولی در کل اگه کسی قیمت منصفانه بده فروشندم (همشو با هم- اکانت جدا نمیفروشم چون ارزش نداره اون جور که دوستان میگن با اینکه لولش 188 هست که جزو بالاترین لول ها تو تمام  پلیر های دوتاست) 1500 دلار آیتم tradable داره خودتون حساب کنین - 58 دلار الان تو استیم شارژه همون 400-500 تومن پولشه - aegis and baby roshan واقعی هم باهاشه که این هارو هم تو ایران کمتر کسی داره چون بخاطر تحریم دیگه ایران پست نمیکنن(خودم 1 ملیون دادم به آشنام  واسم از آلمان پست کنه اینجا)

ویرایش شده توسط Eearendil
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Eearendil گفته است :

دوستان من قیمت خواستم اگه به من باشه چون کلکسیونی هست قیمت بالا میدم ولی در کل اگه کسی قیمت منصفانه بده فروشندم (همشو با هم- اکانت جدا نمیفروشم چون ارزش نداره اون جور که دوستان میگن با اینکه لولش 188 هست که جزو بالاترین لول ها تو تمام  پلیر های دوتاست) 1500 دلار آیتم tradable داره خودتون حساب کنین - 58 دلار الان تو استیم شارژه همون 400-500 تومن پولشه - aegis and baby roshan واقعی هم باهاشه که این هارو هم تو ایران کمتر کسی داره چون بخاطر تحریم دیگه ایران پست نمیکنن(خودم 1 ملیون دادم به آشنام  واسم از آلمان پست کنه اینجا)

خوب الان استیم دلارشو 7-8 تومن میفروشن این کانال ها ترید! اگه میخواستیم دلاری 14 بگیریم که روی اکانت خودمون میریختیم تفاوت اکانتت با مال من فقط یه lc هست که من ti6 نبودم ست هاشو بگیرم

شما بگو قیمت اینقدر ببینیم ارزش داره یا نه! قیمت گذاری جز قانون لیون هست حالا چطور پست شما باز مونده خدا داند

ویرایش شده توسط Golds
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Golds گفته است :

خوب الان استیم دلارشو 7-8 تومن میفروشن این کانال ها ترید! اگه میخواستیم دلاری 14 بگیریم که روی اکانت خودمون میریختیم تفاوت اکانتت با مال من فقط یه lc هست که من ti6 نبودم ست هاشو بگیرم

شما بگو قیمت اینقدر ببینیم ارزش داره یا نه! قیمت گذاری جز قانون لیون هست حالا چطور پست شما باز مونده خدا داند

مگه من حرفی از دلار 14 تومنی زدم؟ 58 ضرب در 7  میشه 400 هزار تومن -  خب چون قانونه لیون هست به حرف شما منم قیمت میدم : آیتم ها : 13 ملیون - ایجیس : 3 ملیون - بیبی روشن : 5 ملیون - اکانت : 2 ملیون

ویرایش شده توسط Eearendil
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Golds گفته است :

یعنی شما همه ایتم های نکسوس انیورساری و ایمورتال های هرسال + بوک هر سال و .... رو داری؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Eearendil گفته است :

یعنی شما همه ایتم های نکسوس انیورساری و ایمورتال های هرسال + بوک هر سال و .... رو داری؟

+ 2 تا Ageis فیزیکی هم دارم! ارسالی خود valve که دوستم از سنگاپور اورده ti7 و ti8 

دلار 3 تمون کمتر بود اون زمان

ویرایش شده توسط Golds
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Golds گفته است :

2 تا Ageis هم دارم! ارسالی خود valve که دوستم از سنگاپور اورده ti7 و ti8 

دلار 3 تمون کمتر بود اون زمان

مبارک باشه اکانت خودت هم کلکسیونی هست پس - لول خود اکانتت چنده؟ 

لینک به دیدگاه

120 ولی هیچوقت نمیتونم lc بیارم روش به خاطر قانون مسخره که گذاشتن(ست کش Dk هم خیلی خاص مال اون تایم تونستم از یکی gift بگیرم )  واقعا یکی از بهترین ایتم هایی هست که شانس یه عده از کاربرها بوده بهش برسن شانس من ارکانا مزخرف io  بود که اگه ترید و گیفتش باز بود 1000 میخردیم خیرات میکردم

من نهایت 500-600 دلار ایتم داشته باشم + ارکانا ،  نمیدونم 1500 دلار ایتم هات چی ها هست  ولی در کل خوب بفروشی

ویرایش شده توسط Golds
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Golds گفته است :

120 ولی هیچوقت نمیتونم lc بیارم روش به خاطر قانون مسخره که گذاشتن(ست کش Dk هم خیلی خاص مال اون تایم تونستم از یکی gift بگیرم )  واقعا یکی از بهترین ایتم هایی هست که شانس یه عده از کاربرها بوده بهش برسن شانس من ارکانا مزخرف io  بود که اگه ترید و گیفتش باز بود 1000 میخردیم خیرات میکردم

من نهایت 500-600 دلار ایتم داشته باشم + ارکانا ،  نمیدونم 1500 دلار ایتم هات چی ها هست  ولی در کل خوب بفروشی

ممنون  700 دلار فقط جعبست و 200-300 دلار هم ارکانا بقیشم ایمورتال و ... ست dk  چند گرفتی؟ من داشتم فروختم حدود 150😂  تو دلار 3 هزار تومنی - اکانت لول بالا زیاد دیدم ولی 188 الان من جزو بالاتریناست200 که بشه خاص میشه ولی دیگه حوصله بوک و بازی ندارم

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Eearendil گفته است :

ممنون  700 دلار فقط جعبست و 200-300 دلار هم ارکانا بقیشم ایمورتال و ... ست dk  چند گرفتی؟ من داشتم فروختم حدود 1501f602.png  تو دلار 3 هزار تومنی - اکانت لول بالا زیاد دیدم ولی 188 الان من جزو بالاتریناست200 که بشه خاص میشه ولی دیگه حوصله بوک و بازی ندارم

ارکانا دادم Dk  گرفتم همین حدود ها ارزش داره همون treasure زیاد داری الان که دیدم فر خوردم :)) من همشون همون لحظه باز میکنم بعدش Delete چون تکراری میده

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Golds گفته است :

ارکانا دادم Dk  گرفتم همین حدود ها ارزش داره همون treasure زیاد داری الان که دیدم فر خوردم :)) من همشون همون لحظه باز میکنم بعدش Delete چون تکراری میده

اونا یه صفحشه کلا زیاد دارم حتی تک و توک ترژر های خیلی قدیمی مث 2014 هم دارم🤗 یه چنتا آرکانا تو دلار 3 هزاری فروختم وگرنه 2000 دلار بود آیتم هام

لینک به دیدگاه

در در 12 اردیبهشت 1398 در 23:59، imthebestcsgoplayer گفته است :

سلام

عزیز ایتم هم تعداد بخوام میفروشی /؟

دلاری چند؟

مثلا چه مقدار یا تعداد؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Eearendil گفته است :

مثلا چه مقدار یا تعداد؟

تو تلگرام بهم پیام بده یا ایدی تلگرامتو بده تو استیم درخواست دادم رد کردی 😀

@impianist

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...