رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی و خرید یا تعویض پاور

Ali.sA
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان لیونی.

من یه مشکلی دارم گفتم اول مطرح کنم ببینم برای پاور هست یا نه و بعد تصمیم به تعویض پاور بگیرم.

سیستمم شامل اینا هستش:

- Asus M4A89TDPRO/USB3

- AMD Phenime II X2 555 --> X4 B55 over to 3.6

- Gskill Pi 1600 cl 6.8.6.24 over to 1800 4x2GB

- msi GTX 570 TFIII PE/OC

- Cooler master UCP 700W

حین بازی با تنظیمات بالا و یا کار معمولی هیچ مشکلی ندارم

ولی زمانیکه برق اتاق روشن میشه یا اسپیکر رو روشن میکنم صفحه مانیتور یه لحظه خاموش و روشن میشه.

حس میکنم پاورم کم میاره که اینجوری میشه، میترسم بزنه سیستمو بسوزونه.

دوستان کمک کنن که اگر مشکل پاوره، به فکر تعویض باشم.

ویرایش شده توسط iMEi
لینک به دیدگاه

یکم بیشتر توضیح می دید ؟

والا پاورتون فول رنج هستش و توی ولتاژ کاری بین 115 تا 240 کار می کنه . من فکر می کنم ، یعنی احتمال می دم مشکل از سیم کشی ساختمان باشه که با افزایش بار روی اون این اتفاق می افته.

ولت متر دارید ؟ اگر دارید ، بگذاریدش روی ولتاژ آنالوگ ، بکنید توی پریز برق ، بعد همین حالت رو که گفتید تکرار کنید ، ببینید چی نمایش می ده . احتمالاً وقتی زیاد فشار روی برق باشه یک افت ولتاژ خواهید داشت که باعث می شه تا مانیتورتون که فول رنج نیست یک لحظه خاموش بشه و بعد از برگشتن سطح ولتاژ روشن بشه .

سه راهی برق به سیستم وصل کردید ؟ مدلش چیه ؟ استاندارده ؟ یک بارم اون رو عوض کنید ببینید درست می شه .

لینک به دیدگاه

من کیبوردم این طوری می شه وقتی کلید رو روشن خاموش می کنم کیبورد اینتر می زنه هی ! lol

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منم یه موس فراسو داشتم که لامپ مهتابی اتاق رو روشن میکردم چند ثانیه از کار میافتاد و دوباره کار میکرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا مانیتورت عیب پیدا کرده که تا یه کشش برقی صورت پیدا می کنه خاموش روشن میشه!!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر فقط مانیتور شما خاموش میشه و هیچ قطعه دیگه ای مشکل نشون نمیده ، ابراد یا از مانیتوره و یا از سیم کشی خونه . چون مانیتور شما که به پاور وصل نیست تا ایراد از پاور باشه . در صورتی ایراد میتونه از پاور هم باشه که مانیتور خاموش نشه و فقط تصویرش بره که در این صورت کارت گرافیک ممکنه ارسال تصویر رو به دلیل ولتاژ پایین قطع کرده باشه . به هر صورت اول از همه سیم کشی ساختمان رو چک کن . اگر میتونی از یک پریز دیگه برق رو تامین کن .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...