رفتن به مطلب

کمک برای کاهش استرس در بازی

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام شاید بنظر بعضیا این تایپیک مسخره بنظر بیاد اما بنده این مشکل اساسی رو دارم و راهنمایی میخوام

بنده بصورت تخصصی بازی csgo رو انجام میدم و بخاظر روبرو نشدن با چیتر به اصطلاح تو faceit بازی میکنم اخیرا قدرت شوتینگ و فکر بازی خوبی دارم اما یه مشکل اساسی دارم

مشکل بنده این هست که توی مچ هایی که دوستام هستن یا یارمون به اصطلاح toxic باشه به یک جور استرس و عصبانیت دچار میشم که شاید 70 درصد قدرت ایم و تمرکزم کم میشه 

ولی وقتی بصورت سولو میرم و با آرامش بازی میکنم در حالت ایده آل خودم هستم بطوری حداقل 35 کیل توی هر مچ دارم 

مشکل بنده حل اون استرس و عدم تمرکز و عصبانیت هست که طبق توضیحاتی دادم برام پیش میاد 

حالا اگه دوستان راه حل کاربردی میدونن 

مثلا مصرف خوراکی خاص و... 

یا روش های دیگه ممنون میشم کمک کنید 

لینک به دیدگاه

یاره تاکسیک رو میوت کن 

اعتماد به نفست ببر بالا مثلا تو چت تاکسیک بازی در بیار چمیدونم کری بخون 

لینک به دیدگاه

منم بعضی مواقع این مشکلات رو دارم

یه حالت تنگی نفس میگیرم {در لحظات هیجانی} اصن یه وضعیه 😂

اخیرا سعی میکنم یکمی شل بشینم و خیلی عادی صفحه رو نگاه کنم انگار رو دسکتاپم و منتظرم فایل دان شه .

فعلا ک کمک کرده . ولی اگه روشی باشه خوب میشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amohardy گفته است :

یاره تاکسیک رو میوت کن 

اعتماد به نفست ببر بالا مثلا تو چت تاکسیک بازی در بیار چمیدونم کری بخون 

کری خوندن رو تست نکرده بودم که حتما تست میکنم امیدوارم جواب بده ez win xd 

لینک به دیدگاه

وقتی تو PUBGبه آخر بازی میرسم قلبم می خواد بزنه بیرون،وقتی میبرم قلبم درد میگیره😁

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

مشکل بنده حل اون استرس و عدم تمرکز و عصبانیت هست که طبق توضیحاتی دادم برام پیش میاد

مثلا مصرف خوراکی خاص و...

سلام.

مصرف دمنوش  گل گاوزبون رو پیشنهاد میکنن برای استرس و اضطراب همیشه هم یه پارچ آب کنارتون باشه ، دمای محیط هم خنک تر باشه بهتره،همونطور که دوستمون اشاره کردن نوع نشستن هم کاملا تاثیرگذاره چون روی تنفستون تاثیر گذاره. تنفس عمیق هر چند دقیقه(هم تنفس سریع که با استرس ممکنه موجب hyperventilation بشه و هم تنفس کم و نامنظم میتونه مشکل ایجاد کنه) و پلک زدن رو فراموش نکنین. آب کشیدن پاها با آب سرد هم تاثیر مثبتی داره.سمت دارو نرین به هیچ عنوان.

نکته ی بسیار مهم : اگه بازی قرار باشه استرس و اعصاب خوردی ایجاد کنه دیگه بازی نیست مازوخیسم و خودآزاریه.عصبانی شدن و استرس کاملا باهم تفاوت دارن اما در حالت کلی بازی آنلاین بصورت مسابقاتی همیشه عصبانیت داره  .چه cs go باشه چه بازی فان تری مثل battlefield .یادمه چند سال پیش زمانی که مسابقات کشوری شرکت میکردم  خیلیا بودن که توی جو بازی و دنیای مجازی بی ادب و بی شخصیت بودن اما همونها رو وقتی که از نزدیک میدیدم کاملا شخصیت متین و آرومی داشتن .علاوه بر موارد بالا بهترین راه حلی که پیشنهاد میکنم اینه که زمان بازی کردنتون رو کم کنین یا بینش حتما فاصله بندازین. toxic player از قدیم بوده و هست و خواهد بود اما تفاوتش در اینه که با فاصله انداختن بین بازیتون در واقع آستانه ی تحملتون بالاتر میره اما زمانی که پیاپی بازی میکنین دیگه تحمل یسری رفتارو ندارین و روی کیفیت بازیتون تاثیر میگذاره.از طرفی برای کاهش استرس سعی کنین به نتیجه فکر نکنین و فقط و فقط تلاش کنین بهترین بازی خودتون رو داشته باشین و جایی که قراره rush بدین یا spot ای که قراره hold کنین رو داشته باشین چون با تجربه ای که دارم میدونم  یه تیم نه با یه نفر برنده میشه و نه بازنده پس اگه حالا یه هم تیمی toxic هم داشته باشین که اشتباه خودشو گردن دیگرون میندازه تاثیر آنچنانی نداره و فقط بی توجهی کنین. اگه قراره چیزیو ثابت کنین با نتیجه ثابت کنین انتهای مپ و وقت و اعصابتون رو با بحث با کسی که نمیفهمه هدر ندین.

یه مورد عجیبی هم که بین پلیرها هست اینه که وقتی بازی داره عصبانیشون میکنه یا عامل تنش زایی هست بازهم به بازی ادامه میدن به امید اینکه شاید راند یا مپ بعدی شرایط بهتر بشه و با اعصاب راحت از بازی خارج بشن  و متاسفانه هیچ وقت این اتفاق نمی افته بلکه وضع بدتر میشه چون حتی با وجود بهتر شدن شرایط (رفتن چیتر یا تاکسیک پلیر یا موارد دیگه) بازهم تا یه فاصله ی حداقل نیم ساعته بین بازیتون نگذارین تفاوتی ایجاد نمیشه و فقط بیشتر اعصابتون خورد میشه چون ذهنتون کاملا درگیر شده و نیاز به استراحت داره.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

مصرف دمنوش  گل گاوزبون رو پیشنهاد میکنن برای استرس و اضطراب همیشه هم یه پارچ آب کنارتون باشه ، دمای محیط هم خنک تر باشه بهتره،همونطور که دوستمون اشاره کردن نوع نشستن هم کاملا تاثیرگذاره چون روی تنفستون تاثیر گذاره. تنفس عمیق هر چند دقیقه(هم تنفس سریع که با استرس ممکنه موجب hyperventilation بشه و هم تنفس کم و نامنظم میتونه مشکل ایجاد کنه) و پلک زدن رو فراموش نکنین.سمت دارو نرین به هیچ عنوان.

نکته ی بسیار مهم : اگه بازی قرار باشه استرس و اعصاب خوردی ایجاد کنه دیگه بازی نیست مازوخیسم و خودآزاریه.عصبانی شدن و استرس کاملا باهم تفاوت دارن اما در حالت کلی بازی آنلاین بصورت مسابقاتی همیشه عصبانیت داره  .چه cs go باشه چه بازی فان تری مثل battlefield .یادمه چند سال پیش زمانی که مسابقات کشوری شرکت میکردم  خیلیا بودن که توی جو بازی و دنیای مجازی بی ادب و بی شخصیت بودن اما همونها رو وقتی که از نزدیک میدیدم کاملا شخصیت متین و آرومی داشتن .علاوه بر موارد بالا بهترین راه حلی که پیشنهاد میکنم اینه که زمان بازی کردنتون رو کم کنین یا بینش حتما فاصله بندازین. toxic player از قدیم بوده و هست و خواهد بود اما تفاوتش در اینه که با فاصله انداختن بین بازیتون در واقع آستانه ی تحملتون بالاتر میره اما زمانی که پیاپی بازی میکنین دیگه تحمل یسری رفتارو ندارین و روی کیفیت بازیتون تاثیر میگذاره.از طرفی برای کاهش استرس سعی کنین به نتیجه فکر نکنین و فقط و فقط تلاش کنین بهترین بازی خودتون رو داشته باشین و جایی که قراره rush بدین یا spot ای که قراره hold کنین رو داشته باشین چون با تجربه ای که دارم میدونم  یه تیم نه با یه نفر برنده میشه و نه بازنده پس اگه حالا یه هم تیمی toxic هم داشته باشین که اشتباه خودشو گردن دیگرون میندازه تاثیر آنچنانی نداره و فقط بی توجهی کنین. اگه قراره چیزیو ثابت کنین با نتیجه ثابت کنین انتهای مپ و وقت و اعصابتون رو با بحث با کسی که نمیفهمه هدر ندین.

یه مورد عجیبی هم که بین پلیرها هست اینه که وقتی بازی داره عصبانیشون میکنه یا عامل تنش زایی هست بازهم به بازی ادامه میدن به امید اینکه شاید راند یا مپ بعدی شرایط بهتر بشه و با اعصاب راحت از بازی خارج بشن  و متاسفانه هیچ وقت این اتفاق نمی افته بلکه وضع بدتر میشه چون حتی با وجود بهتر شدن شرایط (رفتن چیتر یا تاکسیک پلیر یا موارد دیگه) بازهم تا یه فاصله ی حداقل نیم ساعته بین بازیتون نگذارین تفاوتی ایجاد نمیشه و فقط بیشتر اعصابتون خورد میشه چون ذهنتون کاملا درگیر شده و نیاز به استراحت داره.

موفق باشین.

بارها شده بازی گیر افتادم و اعصاب داغون ، ولش کردم چند ساعات بعد داخل همون راند اول رد شد ، واقعا باید به. اعصاب مسلط بود

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

toxic باشه به یک جور استرس و عصبانیت دچار میشم

طرف رو ,mute کن

چیتر که بعد از free to play  کرد بازی پر شده مثل چی

طرف smoke میندازه میشنه توش دونه دونه بقیه رو با awp میزنه تا اکانت هم پرایم هست ، اکثرا هم ترکیه ای هستن.

من مشکل دیگه ای که بجز چیتر ها دارم این هست که یهو 4 نفر روس/ترکیه ای و.. با هم لابی میان من تنها اصلا هم مهم نیست میبریم یا میبازیم سر راند 15 منو کیک میکنن

من کن csgo بازی میکنم بیشتر dota 2 بازی میکنم ، 3 سال زخم معده گرفتم بخاطر زیاد  حرص خوردن کاریش هم نمیشه کرد.

valve یه زمانی کمپانی خوبی بود الان کثافت تر از EA و نوبی سافت هست ، وقتی یه بازی 20 دلار میفروشه و کاملا رهاش میکنه تا حدی که الان در روز کم تر از 400 نفر بازی میکننش artifact (یا بهتر بگیم Fartifact)

و بازی که طرف براش پول داده رو فری میکنه که پر بشه چیتر و match macking نابود بشه

و سیستم match macking دوتا2 رو هم بعد از 3 سال هیچ تغیر درش نده با این که از پلیری تازه وارد تا پلیر ها حرفه ای سطح جهانی دارن از این که همه جا پر شده accbuyer و booster مینال دست نمیزنه 

یعنی بد تر از خودش فقط خودش هست

2.JPG

1.JPG

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

مصرف دمنوش  گل گاوزبون رو پیشنهاد میکنن برای استرس و اضطراب همیشه هم یه پارچ آب کنارتون باشه ، دمای محیط هم خنک تر باشه بهتره،همونطور که دوستمون اشاره کردن نوع نشستن هم کاملا تاثیرگذاره چون روی تنفستون تاثیر گذاره. تنفس عمیق هر چند دقیقه(هم تنفس سریع که با استرس ممکنه موجب hyperventilation بشه و هم تنفس کم و نامنظم میتونه مشکل ایجاد کنه) و پلک زدن رو فراموش نکنین.سمت دارو نرین به هیچ عنوان.

موفق باشین.

کلا ایرانی ها شدیدا TOXICهستن سر همین قضیا یه سری بازیا رو پاک کردم فقط SOLOمیرم چند نفری هم بلاک کردم تو استیم و یوپلی

یه سریا جنبه هیچی ندارن سر یه گیم عصبانی میشن من تنهایی دارم بی دردسر بازی میکنم

لینک به دیدگاه

بازی های رقابتی کلا استرس زا هستند. اگر مداوم بازی میکنید این استرس به مرور تبدیل میشه به استرس مزمن و باعث افسردگی و مشکلات گوارشی میشه.

قبل از متچ یه دمنوش آرامش بخش بخور. برای من چای سیاه جواب داد.  قهوه و کافئین هم اصلا مصرف نکن.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

موفق باشین.

ممنون از راهنمایی تون واقعا بنظر کارساز میاد 

بنده یه جورایی معتاد این بازی شدم تقریبا سه سالی میشه که معتادش شدم بطوری که روزایی که سرکار نیستم یکسره بازی میکنم 

به هرحال بازم ممنون 

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

طرف رو ,mute کن

چیتر که بعد از free to play  کرد بازی پر شده مثل چی

طرف smoke میندازه میشنه توش دونه دونه بقیه رو با awp میزنه تا اکانت هم پرایم هست ، اکثرا هم ترکیه ای هستن.

من مشکل دیگه ای که بجز چیتر ها دارم این هست که یهو 4 نفر روس/ترکیه ای و.. با هم لابی میان من تنها اصلا هم مهم نیست میبریم یا میبازیم سر راند 15 منو کیک میکنن

من کن csgo بازی میکنم بیشتر dota 2 بازی میکنم ، 3 سال زخم معده گرفتم بخاطر زیاد  حرص خوردن کاریش هم نمیشه کرد.

valve یه زمانی کمپانی خوبی بود الان کثافت تر از EA و نوبی سافت هست ، وقتی یه بازی 20 دلار میفروشه و کاملا رهاش میکنه تا حدی که الان در روز کم تر از 400 نفر بازی میکننش artifact (یا بهتر بگیم Fartifact)

و بازی که طرف براش پول داده رو فری میکنه که پر بشه چیتر و match macking نابود بشه

و سیستم match macking دوتا2 رو هم بعد از 3 سال هیچ تغیر درش نده با این که از پلیری تازه وارد تا پلیر ها حرفه ای سطح جهانی دارن از این که همه جا پر شده accbuyer و booster مینال دست نمیزنه 

یعنی بد تر از خودش فقط خودش هست

2.JPG

1.JPG

بنظرم اگه برید faceit خیلی بهتر از مچ میکینگ هستش 

بخاطر کمتر شدن حداقل 99 درصد چیتراش (چیت فیس ایت 25 دلار در ماهه)

دوما امکان کیک تو نسخه فری فیس ایت وجود نداره 

اینو بارها تجربه کردم که یارای خودم چون ایرانی بودم راند اخر کیک کردن منو 

البته یه ترفند هم هست وقتی میخوان کیک کنن دیسکانکت شی یا هروقت حس کردی میخوان کیکت کنن call vote کیک یکیشونو بده اینجوری زمان میخری برا دیس کانکت شدن 

لینک به دیدگاه

عزیزم پنجتا ترا... قبل بازی بنداز بالا مشکلت حل شه😂

جدای از شوخی وقتی شما در بازی و به دفعات متعدد به این حس میرسی به مرور زمان آثار بسیار مخربی در ذهن و روانت باقی میمونه و دیگه معطوف به فقط بازی نمیشه

البته باز بخوایم دلیل و مدرک بیاریم که دوستان جبهه میگیرن پس بی خیال و بحثو ادامه نمیدم

ولی پیشنهاد میشه کمتر سراغش برید و هیچ کدوم از دمنوش های گیاهی ارامش بخش هم اون تاثیر انی و کنترل کنندگی قوی رو ندارن

اونچه شما میخوای فقط از عهده داروهای بسیار قوی ارامبخش بر میاد که عوارض بسیار زیاد و خطرناکی دارن

لینک به دیدگاه

سلام.

من سالها درگیر این وضعیت بودم. 

تنها دلیلی که تونستم پیدا کنم این بود که من میتونستم سر دوستام داد بزنم و فحش بدم. حتی بعد از بازی. اما به غریبه ها چیزی نمیتونستم بگم. ( چون اصلا چیزی رو عوض نمیکرد گفتنم )

خلاصه من تو تمام این سالهایی که آنلاین بازی کردم، چند سالی میشه به این نتیجه رسیدم که کلا چیزی رو نمیشه عوض کرد و گیم فقط گیمه. زندگی واقعیم نیست.

البته Csgo حدود 4 ساله بازی نکردم به خاطر چیتر ها و ... الان درگیر دوتا 2 هستم.

وقتی یار نوب یا نفهم باهام میفته و میدونم که قرار نیست ببرم بازی رو خیلی راحت منم شل میگیرم و واسه خودم از بازی لذت میبرم تا گیم تموم شه.

حرص خوردن فایده نداره. یه موزیک برای خودت پلی کن ، تو سعی کن تو بازیه خودت بهترین باشی.

مطمعن باش بقیه هم دوست دارن بهترین باشن اما اگر به هر دلیلی نمیتونن ( حالا یا استعدادشو ندارن یا تجهیزاتشو ) نباید بهشون سخت بگیری.

فقط اینجوریه که خودتم میتونی آروم باشی 🌹

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیم ساعت قبلش یه قرص پروپرانولول  10 میلی گرم بزن ریلکس میشی، بدون لرزش دست، بدون عصبانیت 😉

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شکلات ، کاکائو اینا هم بد نیست خودم زمانی که تو گیم نت پلی میکردم قبل بازی یکی میخوردم وسط بازی هم یکی دیگه به هم تیمی هام میدادم که درست بازی کنن

واسه من نتیجه بخش بود البته انتظار معجزه نباید داشت ولی تا زمانی که اعصاب خودت قویه یه راهکار موقتی برام بود الان که اعصابی برام نمونده کلا قید گیم مولتی زدم و هر از گاهی از سر بیکاری سینگل میزنم مرحله ای

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

عزیزم پنجتا ترا... قبل بازی بنداز بالا مشکلت حل شه1f602.png

جدای از شوخی وقتی شما در بازی و به دفعات متعدد به این حس میرسی به مرور زمان آثار بسیار مخربی در ذهن و روانت باقی میمونه و دیگه معطوف به فقط بازی نمیشه

البته باز بخوایم دلیل و مدرک بیاریم که دوستان جبهه میگیرن پس بی خیال و بحثو ادامه نمیدم

ولی پیشنهاد میشه کمتر سراغش برید و هیچ کدوم از دمنوش های گیاهی ارامش بخش هم اون تاثیر انی و کنترل کنندگی قوی رو ندارن

اونچه شما میخوای فقط از عهده داروهای بسیار قوی ارامبخش بر میاد که عوارض بسیار زیاد و خطرناکی دارن

پنج تا ترا ....

تو اون دنیا بیدار می شه

تازه خارش و مخصوصا خارش بینی و  دو رگه شدن صدا و بی خالی بدون خواب . شخصاً می ره تو‌ حالت نباتات مثل گیاه .

اره اعتیاد داره این بازی ها مخصوصا آنلاین ، تو چین و ژاپن مگه سال ها نیست ، طرف می ره کافی‌نت یه روزدو روز می شینه بازی می کنه پشت سر هم آخر هم به دلیل فشار می میرن . همین پابجی موبایل جدیدا داخل هند و عراق هم ممنوع شد ، ایران که بابد با تعویض دی ان اس بریم دیگه شرکت سازنده زودتر به فکرمون بود خودش تحریم کرده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nezami گفته است :

سلام.

من سالها درگیر این وضعیت بودم. 

تنها دلیلی که تونستم پیدا کنم این بود که من میتونستم سر دوستام داد بزنم و فحش بدم. حتی بعد از بازی. اما به غریبه ها چیزی نمیتونستم بگم. ( چون اصلا چیزی رو عوض نمیکرد گفتنم )

خلاصه من تو تمام این سالهایی که آنلاین بازی کردم، چند سالی میشه به این نتیجه رسیدم که کلا چیزی رو نمیشه عوض کرد و گیم فقط گیمه. زندگی واقعیم نیست.

البته Csgo حدود 4 ساله بازی نکردم به خاطر چیتر ها و ... الان درگیر دوتا 2 هستم.

وقتی یار نوب یا نفهم باهام میفته و میدونم که قرار نیست ببرم بازی رو خیلی راحت منم شل میگیرم و واسه خودم از بازی لذت میبرم تا گیم تموم شه.

حرص خوردن فایده نداره. یه موزیک برای خودت پلی کن ، تو سعی کن تو بازیه خودت بهترین باشی.

مطمعن باش بقیه هم دوست دارن بهترین باشن اما اگر به هر دلیلی نمیتونن ( حالا یا استعدادشو ندارن یا تجهیزاتشو ) نباید بهشون سخت بگیری.

فقط اینجوریه که خودتم میتونی آروم باشی 1f339.png

ظاهرا راه کار اصلی تغیبر دادن فکرم نسبت ب بازیه اگه s1mple (بهترین پلیر سی اس گو در حال حاظر)رو بشناسید یه جمله معروف داره که میگه "why you mad? It's only a game"باید از لحاظ فکری خودمو آروم کنم سعی میکنم راهنمایی شمارو هم انجام بدم ممنون 

در 57 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

نیم ساعت قبلش یه قرص پروپرانولول  10 میلی گرم بزن ریلکس میشی، بدون لرزش دست، بدون عصبانیت 1f609.png

ظاهرا عوارض بدی داره 

با ورزش تداخل نداره؟ چون روزانه ورزش میکنم ممکنه بخاطر افزایش فشار خون (حین ورزش) و کارکرد متضاد این دارو مشکل ایحاد کنه

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

شکلات ، کاکائو اینا هم بد نیست خودم زمانی که تو گیم نت پلی میکردم قبل بازی یکی میخوردم وسط بازی هم یکی دیگه به هم تیمی هام میدادم که درست بازی کنن

واسه من نتیجه بخش بود البته انتظار معجزه نباید داشت ولی تا زمانی که اعصاب خودت قویه یه راهکار موقتی برام بود الان که اعصابی برام نمونده کلا قید گیم مولتی زدم و هر از گاهی از سر بیکاری سینگل میزنم مرحله ای

اره سن پایین تر اعصاب و حوصله و وقت زیاد دارن ، الان دیگه نمی شه من همیشه یه پارچ آب دم دستم بود

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

..

تو اون دنیا بیدار می شه

خوبه دیگه برای همیشه از استرس و عصبانیت خلاص میشیم😅

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

خوبه دیگه برای همیشه از استرس و عصبانیت خلاص میشیم1f605.png

آره  دیگه😅 . تازه می ریم مرحله بعد . اصل اونجاست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

ظاهرا عوارض بدی داره 

با ورزش تداخل نداره؟ چون روزانه ورزش میکنم ممکنه بخاطر افزایش فشار خون (حین ورزش) و کارکرد متضاد این دارو مشکل ایحاد کنه

خیر

اون لیست بلند بالایی از عوارض که میبینید شیوعش زیر 1 درصده، اینطور نیست که همش هم زمان تو یه نفر بروز کنه.

خیر

شما کم ترین مقدار رو قراره مصرف کنید که این مقدار اثر پایین آورنده فشار خون نداره، عوضش اضطراب فیزیکی مثل لرزش دست، تپش قلب، تعریق و عصبانیت رو کم میکنه.

از جراح بگیر تا کسی که موزیک میزنه و مجری تی وی و کسی که امتحان گواهینامه داره کاربرد داره و استفاده میکنن.

لینک به دیدگاه

سلام

من سیستم کارت گرافیک نداره به همین خاطر برگشتم به cs source !! :D که خدا رو شکر خیلی کمتر چیتر داره... در واقع نسبت به cs go اصلا چیتر نداره .

به قول  دوستی cs go بازی نکنید چون به شدت عمر رو کم می کنه.

لینک به دیدگاه

جدای از چیتر های مسخره این بازی خود بازی هم مکانیزم درست درمون (برای همه چیز از فیزیک بازی بگیر تا جلوگیری از چیت) نداره!
به نظرم خیلی راحت و اسوده بازیو بذارید کنار. کلا ادم خیلی ریلکسی بودم و هستم(مثلا به چیتر روس به زبون روسی فحش میدادم که چرا چیت میکنی) در حالی که خودم اینور داشتم از خنده میترکیدم

اگه نمیتونی کنار بذاری این روش که به مسخره بگیری بهترینه هم خودت لذت میبری هم چیتره بیشتر حرصش در میاد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

جدای از چیتر های مسخره این بازی خود بازی هم مکانیزم درست درمون (برای همه چیز از فیزیک بازی بگیر تا جلوگیری از چیت) نداره!
به نظرم خیلی راحت و اسوده بازیو بذارید کنار. کلا ادم خیلی ریلکسی بودم و هستم(مثلا به چیتر روس به زبون روسی فحش میدادم که چرا چیت میکنی) در حالی که خودم اینور داشتم از خنده میترکیدم

اگه نمیتونی کنار بذاری این روش که به مسخره بگیری بهترینه هم خودت لذت میبری هم چیتره بیشتر حرصش در میاد

حقیقتا یه مدت میخواستم کنار بزارم اما وقتی تحت آنتی چیت faceit بازی کنی 99 درصد چیتا بلاک میشن حتی چیت های وال هکی هم که جز اون یه درصدن اگه کار کنن خیلی ضعیف هستن 

ولی به هرحال اونجا هم چیتر هست اما نسبت به mm خود استیم خیلی خیلی خیلی کمتره. 

پیشنهاد میکنم کسایی که از چیترا خسته شدن بیان faceit ثیت نام کنن رایگانم هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...