رفتن به مطلب

خنک کننده برای i9 9900k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان ازون جایی که پردازنده i9 9900k همراش فن نداره میخواستم ببینم مناسب ترین خنک کننده برای چه مدلی هست که البته قیمت مناسبی هم داشته باشه

ضمنا تمام خنک کننده های آبی بهش میخوره مشکلی نداره ؟ الان یدونه coolermaster 120 دارم آیا روش نصب میشه؟ 

لینک به دیدگاه

سلام 

هیچ واتر ارزونی اینو خنک نمیکنه دوستم  خیلی داغه 

کورسیر

h100i pro   یاh115 

Thermaltake water3 هم بد نیست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

دوستان ازون جایی که پردازنده i9 9900k همراش فن نداره میخواستم ببینم مناسب ترین خنک کننده برای چه مدلی هست که البته قیمت مناسبی هم داشته باشه

ضمنا تمام خنک کننده های آبی بهش میخوره مشکلی نداره ؟ الان یدونه coolermaster 120 دارم آیا روش نصب میشه؟ 

کولر مایع کورسیر H150i

ایرکولر هم نوکتوا D15

این دو تا شاید بتونه مناسب خنکش کنه، ولی رسیدن به  5GHz برای تمام هسته ها ممکنه نیاز به واتر های مدار باز باشه.

کمتر از اینا پیشنهاد نمیدم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

اگر نخوای اورکلاک بکنی، یعنی نخوای همه هسته هارو روی 5 گاگاهرتز بذاری، میتونی از واتر کولر 240 استفاده کنی، من خودم واتر کولر masterliquid lite 240 دارم، با برنامه asus ai suite اورکلاک کردم روی 4.7 گیگاهرتز،که روی 4.7 دما به 70 درجه می رسهف اگه سی پی یو روی لودینگ کامل باشه، البته بگم که همیشه 4.7 نیست، بستگی به کاری که می کنه داره و خودش فرکانسو کیبره بالا، اما اگه بخوای حداقل 5 گیگاهرتز باشه فرکانس همه هسته هات، با توجه به کولرهایی که اینحا هستن من corsair h150i پیشنهاد می ده، ضمنا باید یه خمیر سیلیکون خیلی خوب هم داشته باشی، و در آخر اینکه کیست باید کولر 360 ساپورت کنه!! کلا خرجت زیاده اخوی!

ویرایش شده توسط satchboogy
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، 7alireza7 گفته است :

سلام 

هیچ واتر ارزونی اینو خنک نمیکنه دوستم  خیلی داغه 

کورسیر

h100i pro   یاh115 

Thermaltake water3 هم بد نیست

در 51 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

کولر مایع کورسیر H150i

ایرکولر هم نوکتوا D15

این دو تا شاید بتونه مناسب خنکش کنه، ولی رسیدن به  5GHz برای تمام هسته ها ممکنه نیاز به واتر های مدار باز باشه.

کمتر از اینا پیشنهاد نمیدم.

ممنون بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

درود

thermal right le grand macho rt

کولرمستری که داری اگر لوازمش کامل باشد، روی این پردا نده قابل نصب است.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، satchboogy گفته است :

اگر نخوای اورکلاک بکنی، یعنی نخوای همه هسته هارو روی 5 گاگاهرتز بذاری، میتونی از واتر کولر 240 استفاده کنی، من خودم واتر کولر masterliquid lite 240 دارم، با برنامه asus ai suite اورکلاک کردم روی 4.7 گیگاهرتز،که روی 4.7 دما به 70 درجه می رسهف اگه سی پی یو روی لودینگ کامل باشه، البته بگم که همیشه 4.7 نیست، بستگی به کاری که می کنه داره و خودش فرکانسو کیبره بالا، اما اگه بخوای حداقل 5 گیگاهرتز باشه فرکانس همه هسته هات، با توجه به کولرهایی که اینحا هستن من corsair h150i پیشنهاد می ده، ضمنا باید یه خمیر سیلیکون خیلی خوب هم داشته باشی، و در آخر اینکه کیست باید کولر 360 ساپورت کنه!! کلا خرجت زیاده اخوی!

اورکلاک که نمیکنم 

برای رندرینگ سه بعدی استفاده میشه و بیشتر 3dmax 

corsair خیلی قیمتاش بالاست 

پس فکر کنم همون masterliquid 240 کافی باشه چون خیلی فشار نمیارم روش

ممنون بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

thermal right le grand macho rt

کولرمستری که داری اگر لوازمش کامل باشد، روی این پردا نده قابل نصب است.

ممنون بله فکر میکنم کامل باشه از همین لیون خریداری کردم فقط براکت سوکت am4 نداشت 

لینک به دیدگاه

همچین پردازنده ای گرفتی بعد نگران هزینه خنک کنندشی؟!🙄

سه تومن نا قابلم بزن تنگش H150i بگیر راحت

راستی بده ما هم یه دوری بزنیم باهاش😅

خدایا با  سه هزار دلار و حدودا حقوق یک ماه یه المانی یا امریکایی میشه خفن ترین سیستم گیم رو بست

ولی ما باید بیش  از چهل میلیون بابتش هزینه کنیم که حقوق بیش از یک سال یه کارمنده😭

معذرت از صاحب تاپیک برا به انحراف کشیدن بحث

رفتم قیمتارو دیدم داغ دلم تازه شد

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

همچین پردازنده ای گرفتی بعد نگران هزینه خنک کنندشی؟!1f644.png

سه تومن نا قابلم بزن تنگش H150i بگیر راحت

راستی بده ما هم یه دوری بزنیم باهاش1f605.png

خدایا با  سه هزار دلار و حدودا حقوق یک ماه یه المانی یا امریکایی میشه خفن ترین سیستم گیم رو بست

ولی ما باید بیش  از چهل میلیون بابتش هزینه کنیم که حقوق بیش از یک سال یه کارمنده1f62d.png

معذرت از صاحب تاپیک برا به انحراف کشیدن بحث

رفتم قیمتارو دیدم داغ دلم تازه شد

اون حرف شما برای اون اقازاده ای هست که اصلا نمیدونه سیستم چیه برای خندش میره سیستم میگیره ولی این سیستم رو من برای یکی از دوستان که کاره رندرینگ میکنه تازه میخواد قسطی خرید کنه دارم جمع میکنم واس همین 100هزار تومن هم خیلیه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...