رفتن به مطلب

مشکل سیستم در هنگام بازی

Nsm1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان

چند وقت قبل برای یکی از دوستان سیستمشو ارتقا دادم مشخصات سیستم:

CPU: I5 4590
RAM: 4GB DDR3
MB: ASUS H81M-C
VGA: GIGA 1050TI
HDD: 1
SSD:1
POWER: QTECH 550W

پردازنده، اس اس دی و کارت گرافیک ارتقا پیدا شده،خب در مورد مشکل واستون توضیح بدم، طبق گفته خودش

زمانی که با سیستم به صورت معمولی کار میکنه سیستم اصلا ریستارت نمیشه، اما زمانی که بازی PES2019 رو

بازی میکنه بعضی اوقات به صورت ناگهانی یا صفحه سیستم سیاه میشه یا ریستارت میشه، زمان مشخصی هم نداره

بعضی اوقات نیم ساعت بعضی اوقات دو ساعت و... سیستم رو چند وقت قبل بررسی کردم گفتم احتمالا مشکل از دمای پردازنده هستش

دماش در هنگام اجرای بازی از حد مجاز عبور میکرد که با خرید یک فن سی پی یو دیپ کول دماش رو کنترل کردیم، به نظر شما مشکل از پاوره؟
پاور مال 10 سال قبله.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نعیم جان شما که زحمت کشیدید و این قطعات رو خریدید حتما حتما یه پاور جدید هم تهیه کنید.

این پاور بیشتر شبیه بمب ساعتی است و هر لحظه امکان داره آسیب جدی به سیستم وارد کنه.

لینک به دیدگاه

سلام مهدی جان پس شما میگین پاور رو تعویض کنم؟

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام مهدی جان پس شما میگین پاور رو تعویض کنم؟

بنده قویا پیشنهاد میکنم پاور رو عوض کنید. حتی اگر مشکل از پاور نباشه ( که احتمال زیاد هست ) بهتره یه پاور جدید و معتبر تهیه کنید.

در عین حال اگر امکانش برات وجود داره سیستم ایشون رو با یه پاور دیگه تست کن شما .

حتی اگر سیستم ایشون مشکلی هم نداشت بنده بازهم پیشنهاد میکردم که پاور رو عوض کنید.

لینک به دیدگاه

سلام همشهری

یه پاور کم کم 430 گرین نو  لازمه 

یه رم هم سیستمش می خواد 4 گیگ بشه هشت

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

بنده قویا پیشنهاد میکنم پاور رو عوض کنید. حتی اگر مشکل از پاور نباشه ( که احتمال زیاد هست ) بهتره یه پاور جدید و معتبر تهیه کنید.

در عین حال اگر امکانش برات وجود داره سیستم ایشون رو با یه پاور دیگه تست کن شما .

حتی اگر سیستم ایشون مشکلی هم نداشت بنده بازهم پیشنهاد میکردم که پاور رو عوض کنید.

دقیقا حتما تهیه میشه ✌️

در 13 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام همشهری

یه پاور کم کم 430 گرین نو  لازمه 

یه رم هم سیستمش می خواد 4 گیگ بشه هشت

ممنون برا✌️

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما.

همونطور که دوستان گفتن اول پاور رو تعویض کنید تا دردسری براتون ایجاد نشه .

ازونجایی که توان مصرفی سیستمتون حدود 300 وات هست یه پاور 400 وات هم کارتون رو راه میندازه.

پس از تعویض پاور همونطور که خودتون استاد هستید اگر مشکل پابرجا بود بفرمایید شاید ما بتوانیم کمکی کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...