رفتن به مطلب

فروش پاور overclocking evo 850 GREEN مشابه آکبند

RAMIN VAMP
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

پاور 850 گرین استفاده فقط یک هفته موجوده. گارانتی تا 1407/6. مدتی هم داخل مغازه بصورت اکبند مونده بوده و بعضا پشت ویترین. درحد تست استفاده شده.

تمامی کابلها موجود.

قیمت 900000 تومان فروخته شد

تلگرام 09141039614

قیمت اکبند 1580 تومن

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp850b-ocpt-overclocking-evo-80plus-platinum-psu-130.html

photo_2019-04-30_00-04-56.jpg

photo_2019-04-30_00-04-50.jpg

photo_2019-04-30_00-04-44.jpg

ویرایش شده توسط RAMIN VAMP
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

سلام عزیز 

۷۰۰ خریدارم

جناب این فروم عین دیوار نیست که سرتونو بندازین پایین یه قیمتی بندازین. لطفا قیمت پیشنهادی رو پیغام خصوصی کنین ازین ببعد. ضمنا فروش برای افراد کم سابقه ندارم.

لینک به دیدگاه

بنده تو پیام شخصی فرستادم جواب ندادین ، اینجا پیام دادم 

دوما بنده ۱۶ ساله تو کاره خرید و فروش کامپیوتر به صورت چه عمده و خرده هستم و در پاساژ سهند تبریز مغازه دارم و ادعا کردن درباره سابقه در این صنف و این کار یکم ادعا یه به جایی نیست ، فروشنده اگه فروشنده باشه این حرفا رو به مشتری مقابلش نمی گه 

من یک قیمت پیشنهاد دادم نهایت می گفتین مقدور نیست تمام 

خوبه همشهری هم هستیم و من شما رو از نزدیک ملاقات کردم ، هم شما و مغازتون رو عزیز دل

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

بنده تو پیام شخصی فرستادم جواب ندادین ، اینجا پیام دادم 

دوما بنده ۱۶ ساله تو کاره خرید و فروش کامپیوتر به صورت چه عمده و خرده هستم و در پاساژ سهند تبریز مغازه دارم و ادعا کردن درباره سابقه در این صنف و این کار یکم ادعا یه به جایی نیست ، فروشنده اگه فروشنده باشه این حرفا رو به مشتری مقابلش نمی گه 

من یک قیمت پیشنهاد دادم نهایت می گفتین مقدور نیست تمام 

خوبه همشهری هم هستیم و من شما رو از نزدیک ملاقات کردم ، هم شما و مغازتون رو عزیز دل

پیغام خصوصی هاتونو خوب نگاه کنین متوجه میشین که کلی هم باهم سر قیمت بحث کردیم و بنده هم گفتم که به این قیمت نمیدم. حالا خوبه تو پیغام خصوصی 800 قیمت دادین . به این میگن قیمت انداختن. فروم لیون با پاساژ سهند زمین آسمان فرق داره. ادمای اینجا 90 درصدشون کوه شخصیت و با معلومات هستن. شما تو هر تاپیکی وارد شدین و یه قیمتی انداختین. خب ینفر باید بهتون تذکر میداد که جو لیون اینجوری نیست. لطفا مراعات کنین .

لینک به دیدگاه

بر منکر شخصیت اعضای لیون لعنت ، من خواستم فقط یک تلنگر کوچیک به شما درباره صحبت با مشتری رو به شما بزنم ، که فکر کنم این کار انجام شد ، من باز در خدمت شما هستم دوست عزیز ، چه در لیون چه در بیرون از اینجا 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Mahmoudfeli گفته است :

دوستان پاور خریداری شد.

و  آ قا رامین عزیز زحمت ارسالو کشیدن

تایید میشه مبارکتون باشه

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...