رفتن به مطلب

الکامپ 2011 و فروش CD و زیرپوش و رکابی و عروسک از فردا شروع می شود

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

همانطور که میدونید هر سال در همین فصل نمایشگاه الکامپ که شامل الکترونیک و کامپیوتر هستش و جدیدا تجارت الکترونیک هم بهش اضافه شده شروع به کار میکنه و بین 3 تا 6 روز به طول می انجامه .

این نمایشگاه رو چند ساله داریم دنبال می کنیم ولی نظر سنجیها نشون میده که هر سال از سال گذشته بدتر اجرا شده و شرکتهای کمتری در این نمایشگاه شرکت کردن و هر ساله یه سری از این شرکتهای معتبر ایرانی از لیست نمایشگها حذف میشن و بیشترین عرفه های این نمایشگاه رو شرکتهای کوچک و فروشگاهها پر کردن که ادمو یاد نمایشگاهای خوراک و پوشاک دم سال تحویل میندازه .

ما طی این چند سال ثمره ای از این نمایشگها ندیدیم و اکثر کالاهایی که در این نمایشگاه معرفی میشن رو میتونید به راحتی در پاساژهای کامپیوتری ببینید و البته مطمئنم که در پاساژها کالاهای جدیدتر و بیشتری ور خواهید دید .

شرکت گرین که هر سال در این نمایشگاه شرکت می کرد و تا حدودی میشه گفت یکی از شرکتهای پیشرو بود ولی امسال به دلیل عد م ساپورت خوب و نارضایتی از نحوه اجرای نمایشگاه و زمان بسیار بدش امسال انصراف خودش رو اعلام کرده که واقعا جای تعصف داره چون هر سال به خاطر همین شرکت بود که بنده به نمایشگاه میرفتم و متاسفانه امسال دل و دماغش نیستش که به این نمایشگاه بریم .

در ضمن برای اولین بار در دنیا این نمایشگاه یک روز بعد از شروعش افتتاح میشه =)) خدااااااااااااااااااااااااا =))

ولی .........

کسانیکه نیاز به رکابی و عروسک و تیله دارن و .... میتونن به دم در نمایشگاه مراجعه بکنن و این ادوات رو تهیه کنن چون هر ساله فکر میکنم بیشترین سود رو این دست فروشان عزیز از افتتاح این نمایشگاه ببرن . البته کسانیکه رکابی میخرن باید اعلام کنم که اونجا اتاق پروفی وجود نداره

واقعا دم درب این نمایشگاه جای دیدنی هستش و ادمو به یاد بازار سید اسماعیل میندازه .

تازه سال گذشته بود که ورودی میگرفتن و واقعا بسیار خجالت اور بود

البته عزیزانی که نیاز به مشما و ساک دستی دارن هم میتونن به نمایشگاه تشریف ببرن و این نیازشون رو برآورده کنن :D

یادمون نره که هوا سرده و باقالی و لبو هم میچسبه و فکر میکنم اگر خدا بخواد چند تا از دوستان دست به چنین کاری بزنن . ساندویچ داخل نمایشگاه هم فکر میکنم یکی از شلوغترین غرفه های هر سال باشه که از اخرین تکنولوژیهای دنیا برای پخت و پز استفاده میکنن و از پر سرعت ترین کارگرهای عزیز بهره میبرن که فکر میکنم حافظه داخلیشون با اورکلاکی که روشون انجام شده بالای 8000 مگاهرتز رو بزنه و سریعا میتونید ساندویچ خودتون رو تحویل بگیرید . ;)

ایرانسل و همراه اول عزیز که حرفی برای زدن نگذاشتن ............. وخودتون برید ببینید .

اون بنده خدا هم که توی بلند گو شرکتها رو معرفی میکنه از نحوه گفتن آنتی ویروس کاسپراسکی ش خیلی خوشم میاد چون منو یاد توچال و برف و اسکی و زمین خوردن میندازه ......

نمی دونم که بازار رضایی های عزیز اونجا چی کار میکنن ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! اخه این همه اجاره به حاطر 15 متر جا توی بازار رضا میدید کم نیستش ؟؟؟؟

مجله های عزیزمون هم که کالای داخلی محسوب میشن همه ساله با تخفیفی که براشون در نظر گرفته میشه در نمایشگاه حضور فعال دارن .

دم در هم سال گذشته یه سری کارت به ادم میچسبوندن که امار ادمو داشته باشن که خدای نکرده جاهای بدبد نریم !!!!!

در کل به تمام عزیزانیکه به نمایشگاه الکامپ 2011 تشریف می برن از همینجا بهشون با این حسن انتخابشون برای انتخاب یک مکان زیارتی و تفریحی و سیاحتی تبریک میگم و امیدوارم که ساعاتی که اونجا تشریف دارن از گشت و گذارشون لذت کامل ببرن :D

با تشکر از تمام کسانیکه وقت گذاشتید ;)

لینک به دیدگاه

smile2.jpg

آقای حسینی

این مطلبتون خیلی خیلی با حال بود.

البته من شنیدم دست فروش های دم درورودی، امسال تمهیداتی رو در نظر گرفتن که مشتری هایی که رکابی می خرند تا 48 ساعت فرصت تعویض دارند. برای همین مشکل خریداران اینجور چیزها و نبودن اتاق پرو هم حل میشه.

خود نمایشگاه هم اصلا مهم نیست

.

.

. کاشکی اونایی که برگذار کننده هستند از این دست فروش ها یاد می گرفتند.

لینک به دیدگاه

:D خیلی درسته :D نمی دونم خبر دارید یا نه ، تو رشت هم هر سال نمایشگاه کامپیوتر برگذار میشه . امسال این تعاریفی که آقای حسینی کردن من اینجا هم دیدم . چند تا از غرفه ها رو نام میبرم تا به عمق فاجعه پی ببرید :

مرغ سبز ، بیمه خدمات درمانی ، بیمه عشایری ، آموزش و پرورش ، نیروی انتظامی ، بانک توسعه تعاون ، جهاد کشاورزی و ....

چند تا شرکت دربهای الکترونیک هم بودن . کلا 6 تا غرفه شرکت های کامپیوتری بودن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته. پارسال هم شیرینی نان برنجی کرمانشاهی آورده بودن.Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

جان ما زیر پوش رکابی میفروشن؟؟ :دی

این یه قلم نبود . ولی ذرت بخار پز داشتن :D

لینک به دیدگاه

حامد جان او شزکت مرغ سبز ، از این جوجه رنگی ها تولید میکرد؟؟ ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تنها خاطره خوش من این بود که آخرین سی دی کال اف رو پارسال من خریدم!!!rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

نه . مرغ سبز به مرغی میگن که بدون مصرف آنتی بیوتیک رشد کرده باشه . اوایل کارشون من کارهای تبلیغاتیشون رو انجام میدادم . وقتی کمی رو دور افتادن ترجیح دادن که با یکی که معروفتره کار کنن . الان تو رشت کلی هزینه میکنن برای تبلیغات . محصولشون رو تهران هم میفرستن .

لینک به دیدگاه

فکر کنم تنها شباهت و نقطه مشتر ک این شرکت مرغ سبز با نمایشگاه کامپیوتر این لوگو باشه که روی قطعات الکترونیک هستش.

احتمالا اونها هم رو مرغاشون از این می چسبونن

4.jpg

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

دوستان صنف انفورماتیک خیلی وقته این نمایشگاه را تحریم کرده و الانم دولتی ها دارن برگزار کنم ( چه شود یاد نمایشگاه رسانه دیجیتال افتادم :p )

امیدوارم گند بزنن شاید آدم شوند بهر حال من مجبورم برم امیدوارم دوستان را اونجا ببینم :unsure:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم شاید فردا برم

ولی صحبتهای آقای حسینی خیلی باحال بود مردم از خنده

:D :lol:

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

پس خوش به حال ما که به نمایشگاه الکامپ 2011 نمیریم! :)

یه نگرانی داشتم چی رو از دست میدم اگه نرم اونم برطرف شد.

لینک به دیدگاه

مطمئن باشید که چیزی رو از دست نمیدید عزیز ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همونطور که آقای حسینی فرمودند چیزی رو از دست نمیدید

ولی برای کسایی که بدون ماشین و از نفاط دورتر میان فقط سر درد و خرج اضافی و ... هست که رو دستشون میمونه

کاشکی حداقل مکان نمایشگاه رو عوض کنن هر سال یه قول هایی میدن ولی بازم مثل سال های قبلی هست

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لعنتی ها واقعا نمیدونم مسئول این داستان ها کی هست که دستفروش ها جمع میشن آدم یه مهمون خارجی داشته باشه یا یه ایرونی مهمونش باشه که خیلی وقت باشه ایران نیومده ، از بیرون در شروع میکنه به عرق شرم ریختن تا خود داخل سالنها .متاسفانه این وضعیت به نظر من اصلا هم خنده دار نیست .

مثل این میمونه که به آشغالهایی که سر کوچتون ریختن و دوره گردی که با صدای بلند با بلنگوش داره تبلیغ میکنه بخندیدن.

آدم یسری کشور های دیگه رو میبینه که از نظر تاریخی و اجتماعی در مقابل ایران اصلا حرفی برای گفتن نداشتن و ندارن بزنن اونوقت بهترین نمایشگاه ها رو تو عالیترین سطح فرهنگی برگزار میکنن.

مثلا مالزی اصلا از نظر اجتماعی و تاریخی قابل مقایسه نیست با ایران برید ببینید نمایشگاه هاشون تو چه سطحی هست اما نمیدونم داستان ما جی هست واقعا ، تو مالزی هم 4 سال پیش یه ایرانی داشت بیرون نمایشگاه کامپیوتر تبلیغ دی جی الیگیتور رو میکرد.

لینک به دیدگاه

اقایون امروز شروع میشه این نمایشگاه بچه های تهران امار بدین که مابیایم تهران یا اصلا نیایم چون ارسال که امار دادن دیم ارزشش رو نداره هزینه کنم بیام تهران

لینک به دیدگاه

اقایون امروز شروع میشه این نمایشگاه بچه های تهران امار بدین که مابیایم تهران یا اصلا نیایم چون ارسال که امار دادن دیم ارزشش رو نداره هزینه کنم بیام تهران

نه نمایشگاه از فردا یعنی شنبه 19 اذر شروع میشه

لینک به دیدگاه

دوستان تهرانی نرفتید نمایشگاه

چه خبری بود اطلاع بدید ببینیم ارزش داره بیایم یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا یکی بیاد بگه چه خبر بود ؟؟؟؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

چه جالب

دقیقا پنج شنبه بود که همکارم میخاست بره ارومیه و میگفت دوشنبه میره نمایشگاه تو تهران

من بهش گفتم الکامپ رو میگی گفت نمیدونم(خوبه تو کار کامپیوتره 8-X )

منم بهش گفتم ایکاش با هم میرفتیم الان دارم کلی میخندم :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم همه منتظر همن که یکی بیاد بگه چه خبر بودش!!! rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...