رفتن به مطلب

کامپیوترم ریست میشه !

Ashkan.teh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یک کامپیوتر دارم که تازگی ها رست میشه یهو!

این دومین بار به فاصله ی یکی دو هفته.

وقتی رست میشه و بعد میام تو ویندوز میزنه (ببینین توعکس)

post-9224-0-05179300-1323355195_thumb.jpg

چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

ویندوزتون رو عوض کردین ببنید چه اتفاقی میفته ؟

اگر عوض نکردید پیشنهاد میکنم عوض کنید و بعد یک انتی ویروس نصب کنید و درایوهای دیگه رو ویروس کشی کنید بعد ببنید چی میشه

لینک به دیدگاه

ویندوزتون رو عوض کردین ببنید چه اتفاقی میفته ؟

اگر عوض نکردید پیشنهاد میکنم عوض کنید و بعد یک انتی ویروس نصب کنید و درایوهای دیگه رو ویروس کشی کنید بعد ببنید چی میشه

من هم اول احتمال میدادم ویروس باشه اما انگار Error Blue Screen داده!

صفحه آبی میشه بعد ری استارت؟

همونطور که جناب حسینی فرمودند ویندوزتون رو عوض کنید اگر مشکل سخت افزاری باشه در حین تعویض ویندوز هم صفحه آبی و بعد ری استارت میشه اما اگه نشد مشکل همون ویروسه!

لینک به دیدگاه

من هم اول احتمال میدادم ویروس باشه اما انگار Error Blue Screen داده!

صفحه آبی میشه بعد ری استارت؟

همونطور که جناب حسینی فرمودند ویندوزتون رو عوض کنید اگر مشکل سخت افزاری باشه در حین تعویض ویندوز هم صفحه آبی و بعد ری استارت میشه اما اگه نشد مشکل همون ویروسه!

من از وقتی کامپیوتر رو گرفتم 3 بار وین عوض کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومده .

انتی ویروس کسپر 2012 update هم دارم دیروز اسکن کردم.دفعه ی اول که ریست شد صفحه سیاه شد و بعد ریست شد

ولی این دفعه صفحه سیاه شد و بعد ابی شد که توش با رنگ سفید یه نوشته هایی بود که سریع بعدش ریست شد و نتونستم بخونمش.

لینک به دیدگاه

چه موقعی ریست میشه ؟ چه کاری انجام میدید؟ بازی ؟ فیلم ؟ یا هیچی ؟

لینک به دیدگاه

چه موقعی ریست میشه ؟ چه کاری انجام میدید؟ بازی ؟ فیلم ؟ یا هیچی ؟

هم خواستم ادرس یه سایت رو وارد کنم ریست شد.

کلا کار خاصی انجام نمیدادم .

لینک به دیدگاه

از فایرفاکس استفاده میکنی؟

من ie9 firefox7 googlechrome14 دارم ولی بیشتر از ie و کروم استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

برای این گفتم فایرفاکس ، چون از کارت گرافیک خیلی کار میکشه . بیشتر از مرورگر های دیگه . شما احتمال داره مشکل سخت افزاری داشته باشی . اگر با عوض کردن ویندوز مشکل حل نشد ، باید قطعات رو تست کنی . رم ها رو یک بار در بیار و دوباره جا بزن . فن CPU رو چک کن که از جاش در نیومده باشه . اتصال کارت گرافیک رو چک کن . ببین چی میشه .

لینک به دیدگاه

برای این گفتم فایرفاکس ، چون از کارت گرافیک خیلی کار میکشه . بیشتر از مرورگر های دیگه . شما احتمال داره مشکل سخت افزاری داشته باشی . اگر با عوض کردن ویندوز مشکل حل نشد ، باید قطعات رو تست کنی . رم ها رو یک بار در بیار و دوباره جا بزن . فن CPU رو چک کن که از جاش در نیومده باشه . اتصال کارت گرافیک رو چک کن . ببین چی میشه .

باشه مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر کارت گرافیک ati داری به احتمال ورزن درایورت باگ داره من خودم همین طوری بود سیستمم یه هو هنگ میکرد و ارور بلو اسکرین میداد و ریست میشد درایور رو عوض کردم درست شد

اخرین ورزن amd catalyst version11.11c رو از سایت guru3d.com بگیر نصب کن انشاا.. درست میشه

لینک به دیدگاه

اگر کارت گرافیک ati داری به احتمال ورزن درایورت باگ داره من خودم همین طوری بود سیستمم یه هو هنگ میکرد و ارور بلو اسکرین میداد و ریست میشد درایور رو عوض کردم درست شد

اخرین ورزن amd catalyst version11.11c رو از سایت guru3d.com بگیر نصب کن انشاا.. درست میشه

کارتم 6970sapphire هست درایورش هم 11.10 هست باشه میرم دانلود میکنم مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز طبق گفته آقای حسینی اقدام به نصب مجدد ویندوز کنید و دقت کنید dvd ویندوز دیگری استفاده کنید .

با NU بوت سکتورهای هارد هم بررسی کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...