رفتن به مطلب

راهنمای خرید مانیتور های master tech

Recommended Posts

وقت همگی بخیر

ببخشید دوستان کسی از این مارک(مستر تک) خرید داشته؟

میشه ی توضیح بدین چجور برندیه؟

مانیتور هاش در حد الجی و سامسونگ بن کیو یا  ایسوز هستن؟

ارزش خرید دارن؟

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

وقت همگی بخیر

ببخشید دوستان کسی از این مارک(مستر تک) خرید داشته؟

میشه ی توضیح بدین چجور برندیه؟

مانیتور هاش در حد الجی و سامسونگ بن کیو یا  ایسوز هستن؟

ارزش خرید دارن؟

معرفی برند مستر تک

برند «مسترتک» (Master Tech) در سال 1395 فعالیت خود در زمینه محصولات جانبی شروع کرد. تمامی محصولات مستر تک با کیفیت مرغوب و با قیمت مناسب توسط متخصصین ایرانی تولید و از طریق شرکت توسعه تجارت رایانه آپادانا توزیع می‌شوند. لازم به ذکر است این برند با استاندارهای بین الملی در این مدت کوتاه توانسته سهم قابل توجهی از بازار رقبا و محصولات خارجی گرفته و جای خود را در سبد مصرف کنندگان کالای با کیفیت ایرانی باز کند

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

معرفی برند مستر تک

برند «مسترتک» (Master Tech) در سال 1395 فعالیت خود در زمینه محصولات جانبی شروع کرد. تمامی محصولات مستر تک با کیفیت مرغوب و با قیمت مناسب توسط متخصصین ایرانی تولید و از طریق شرکت توسعه تجارت رایانه آپادانا توزیع می‌شوند. لازم به ذکر است این برند با استاندارهای بین الملی در این مدت کوتاه توانسته سهم قابل توجهی از بازار رقبا و محصولات خارجی گرفته و جای خود را در سبد مصرف کنندگان کالای با کیفیت ایرانی باز کند

ممنون

لینک به دیدگاه

برای خارجی ها ایسوس خوبه برای ایرانی ها مستر تک  واقعا جنس خوبیه کیفیت تصویر در حد 8 کی دارن لامصب

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 13 اردیبهشت 1398 در 23:02، hosein5 گفته است :

برای خارجی ها ایسوس خوبه برای ایرانی ها مستر تک  واقعا جنس خوبیه کیفیت تصویر در حد 8 کی دارن لامصب

وا دفاز داداش

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان عزیزم من قصد خرید مانیتور ۲۷ یا ۳۲ این برند رو دارم کسایی که تجربه دارن لطف کنید بگید ارزش داره واسه این برند هزینه کرد؟با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

بنده 32 اینچشو  دارم

-کیفیت تصویر(شامل:نور-کنتراست-رنگ-شارپ زاویه دید)همه چی سر جای خودشه و کلا کیفیت تصویر خوبی داره و از لحاظ راضی نگه داشتن کاربر به لحاظ کیفیت تصویر دغدغه ای نداشته باشید.تنها ایرادی ک میشه برای تصویر گرفت اینه ک نمیشه ریز به ریز تصویر رو کاستمایز کرد و تنظیماتش کلی هست(گیم-پی سی - فیلم)ولی بازم نگران نباشید!!!

-کیفیت ساخت بدنه:من بشخصه چیز تو ذوق و نا متقارنی ندیدم و همه چی سرجاشه

- سایز 32!!!   از سایزش نترسید به چند دلیل:اول اینکه چون کرو هستش در حد 29-30 اینچ دیده میشه ولی چون کرو هست تو بازی و فیلم تصویر احاطه میکنه ادمو ک برای من جذابه به شخصه

-سایز 32!!!  از اینکه شاید پیکسل پیکسل باشه به لطف 2k بودن رزولوشن بد به دلتون راه ندین(توصیه میکنم 2k بازی کنید تا از تصویر لذت ببرید

-پایه فلز هستش یه جوری شبیه چدن !ولی  راضی کنندس و از پلاستیک به نظرم صد در صد بهتره

مشخصات

32 اینچ

2k

144hz

پنل VA میباشد و Ips نیست(که برای گیم مزیت هست)و بنده دوستدار پنل va هستم☺☺☺

کرو

جمع بندی نهایی:

به قیمتش بدون شک میارزه تو خریدش شک نکنید

☺☺☺نظر من صرفا به عنوان یه مصرف کننده هست☺☺☺

لینک به دیدگاه

نکته

به نظر من به بنکیو و  ایسوس نمیرسه ولی از سامسونگ و ال جی چیزی کم نداره

کلا اعتقادی به برند ال جی و سامسونگ ندارم تو همه زمینه ها صوتی و تصویری(با احترام به همه عزیزان)

صوتی و تصویری سونی

مانیتور بنکیو

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، i-Gamer گفته است :

سلام

بنده 32 اینچشو  دارم

-کیفیت تصویر(شامل:نور-کنتراست-رنگ-شارپ زاویه دید)همه چی سر جای خودشه و کلا کیفیت تصویر خوبی داره و از لحاظ راضی نگه داشتن کاربر به لحاظ کیفیت تصویر دغدغه ای نداشته باشید.تنها ایرادی ک میشه برای تصویر گرفت اینه ک نمیشه ریز به ریز تصویر رو کاستمایز کرد و تنظیماتش کلی هست(گیم-پی سی - فیلم)ولی بازم نگران نباشید!!!

- سایز 32!!!   از سایزش نترسید به چند دلیل:اول اینکه چون کرو هستش در حد 29-30 اینچ دیده میشه ولی چون کرو هست تو بازی و فیلم تصویر احاطه میکنه ادمو ک برای من جذابه به شخصه

-سایز 32!!!  از اینکه شاید پیکسل پیکسل باشه به لطف 2k بودن رزولوشن بد به دلتون راه ندین(توصیه میکنم 2k بازی کنید تا از تصویر لذت ببرید

-پایه فلز هستش یه جوری شبیه چدن !ولی  راضی کنندس و از پلاستیک به نظرم صد در صد بهتره

مشخصات

32 اینچ

2k

144hz

پنل VA میباشد و Ips نیست(که برای گیم مزیت هست)و بنده دوستدار پنل va هستم263a.png263a.png263a.png

کرو

جمع بندی نهایی:

263a.png263a.png263a.pngنظر من صرفا به عنوان یه مصرف کننده هست263a.png263a.png263a.png

یعنی شما الان mastertech gp325 رو دارید؟

میشه به سوالات بنده پاسخ بدید؟

۱۴۴هرتز هست؟زمان پاسخ دهیش چی؟ایرادی داره که خورده باشه تو ذوقتون؟

بعد جناب میشه چنتا تصویر ازش واسم بفرستید پ.خ یا شماره تماس بهتون بدم بفرستید واسم تل یا واتس؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، i-Gamer گفته است :

سلام

بنده 32 اینچشو  دارم

مشخصات

32 اینچ

2k

144hz

پنل VA میباشد و Ips نیست(که برای گیم مزیت هست)و بنده دوستدار پنل va هستم263a.png263a.png263a.png

کرو

جمع بندی نهایی:

263a.png263a.png263a.pngنظر من صرفا به عنوان یه مصرف کننده هست263a.png263a.png263a.png

عزیز مانیتور گیمینگ ایسوس هم همین حالته مدل VG245Qروی هر حالت مثل racing,FPS,RGB,scenarioهر کدوم برای کاستوم شدن محدودیت دارن یکیش میزاره روشنایی رو تغییر بدی یه حالت دیگه این اجازه رو نمیده،یکی رنگ بندی خودش رو داره و نمیزاره تغییرش بدی

باز حالت racingدست و بالت باز تر هست فقط خواستم بگم مدل ایرانیش هم مثل مدل ایسوس هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...