رفتن به مطلب

مشکل با دسته ps4 برای کامپیوتر

Recommended Posts

سلام دوستان من یه دسته ps4 برای pc گرفتم وبا بلوتوث نسخه ۴ دسته رو بهسیستم‌وصل کردم ولی موقع بازی کردن فیفا ۱۹ تاخیرداره با کابلم وصل کردم بازم تاخیر داره قبلا دسته xbox one داشتم این مشکلو نداشتم ممنون میشم راهنمایی کنین 

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Vahid777 گفته است :

سلام دوستان...

سلام دوست من.

میشه بگید دانگلی ک خریداری کردید چی هست و چ مارکیه؟

احتمالا دانگل جنس خوب نخریدید بنده و برادرم دانگل برند اوریکو خریدیم و هیچ کدوم لگ نداریم تا برد تقریبا 5 متر راحت بازی میکنیم.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

احتمالا دانگل جنس خوب نخریدید بنده و برادرم دانگل برند اوریکو خریدیم و هیچ کدوم لگ نداریم تا برد تقریبا 5 متر راحت بازی میکنیم.

این موضوع هیچ ربطی به دانگل بلوتوث نداره و من با بلوتوث 3 هم تست کردم و به راحتی جوابه 

مشکل اینه که جدیدا یه سری دسته ps4 تقلبی وارد بازار شده که خیلی کیفیت پایینی داره و برای شناختنش هم میشه از همین روش استفاده کرد که به کامپیوتر اگر وصل کنید یکم دیلی خواهد داشت 

من تا حالا 2 بار همینطور دسته ای به پستم خورده و تنها شکلی میشه فهمید که تقلبیه از طریق کامپیوتره و یا اینکه دسته رو باز کنید و بردش رو چک کنید !

لینک به دیدگاه

با ps4 تست کنم اونجا تاخیرشو‌نشون میده یا نه ؟؟یعنی‌هیچ راه دیگه ایی واسه فهمیدنش نیست که بشه تشخیص داد که دسته اصله یا تقلبی ؟؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

Csr ورژن ۴ 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Vahid777 گفته است :

سلام دوستان من یه دسته ps4 برای pc گرفتم وبا بلوتوث نسخه ۴ دسته رو بهسیستم‌وصل کردم ولی موقع بازی کردن فیفا ۱۹ تاخیرداره با کابلم وصل کردم بازم تاخیر داره قبلا دسته xbox one داشتم این مشکلو نداشتم ممنون میشم راهنمایی کنین 

تجربه شخصی

سلام .

یه کابل افزایش دهنده usb بگیر ، حدود 1.5 باشه کم کم ، دانگل رو وصل کن بهش ، از کیس فاصله بده چک کن .

من با هندفری بلوتوث این مشکل رو داشتم موقع بازی بیشتر از یک متر قطع و صل می شد ، با این کار رفع شد حدود 8 متر راحت حواب می ده ، دسته ایکس باکس وان اس هم قبلا تیت کردم به نظر کند می یودم یه نیم ثانیه ، البته بعد افزایش کابل ، چک نکردم ، کلا با سیم دارم استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

البته دسته پلستیشن چها رو جدیدا تست نکردم و کند بودنش به چشم میومد قبلا ، به ترم افزار هم داره واسه وصل شدن به کامپیوتر , یادم نیست تنظیم خاصی داشت یا نه ، اللن دسترسی ندارم سر کارم

لینک به دیدگاه

دیشب فریم ریتو از رو ۶۰ برداشتم  vsyns هم off کردم خیلی بهتر شد تاخیر نداشت دیگه ولی مشکل اینجاست بازی افت فریم شدید پیدا میکنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...