رفتن به مطلب

[نظرسنجی] آیا با پاور مجهز به نورپزدازی RGB موافقید؟

آیا با پاور مجهز به نورپزدازی RGB موافقید؟  

104 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا با پاور مجهز به نورپزدازی RGB موافقید؟

• بله
      53
    • خیر
      51

Recommended Posts

به نظرم دوستان نکته ای رو که اشتباه میگیرن اینه که میگن به جای این فلان چیز رو بزارین و مشابه همین موضوع رو متاسفانه تو مسایل سیاسی هم داریم

نکته قابل توجه اینه که rgb شدن شدن هیچ منافاتی با سایر نکاتی که دوستان عرض میکنن نداره و قطعا وجود یه قابلیت هر چند کمتر دیده بشه وقتی باعث افزایش قیمت خاصی نمیشه بی شک خوب هست و بد نیست و حالا تمام پیشنهاد های بی نظیر دوستان هم جای خود که اگر بشه عملی بشه 

در کل به نظرم اینکه بگیم نه این قابلیت نه به جاش اونو بزارین به کل غلط هست و تمام موارد خوب باید لیست بشه و هرکدوم که در حد توان فنی شرکت گرین هست به محصولاتش اضافه کنه نه اینکه یکی رو حذف کنه به خاطر یکی دیگه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

من به شخصه با rgb شدن فن پاور مخالفم ! چون دیده نمیشه ! کیس هایی که بتونه ال ای دی های پاور رو نشون بدن خیلی محدودن و به نظرم چیز خاصی نیس

به نظر من بجای فن rgb یه مانیتور کوچیک بذارین تا مصرف برق سیستم رو نشون بده ! حالا پاور کمی گرونتر شد اشکال نداره اینجوری :)

آقا این واقعا پیشنهاد جالب توجهی هست. فکر کنم زیاد هم خرجی برای تولید کننده نداشته باشه...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

یه مانیتور کوچیک بذارین تا مصرف برق سیستم رو نشون بده ! حالا پاور کمی گرونتر شد اشکال نداره اینجوری :)

اتفاقا به مورد خوبی اشاره کردید.البته خب بنظرم تعبیه مانیتور شایدمنطقی نباشه برای این کار.اگه دوستان گرین بتونن راهکاری مثل corsair linkواستفاده ازا ون کابل وسوکت مخصوص  ونمایش توان لجظه ای سیستم ودما ودور فن و... پیدا کنن خیلی خوب میشه و واقعا محصولاتشون چند پله بروز تر میشن چونکه خیلی هم کاربردی ومناسبه دونستن این موارد برا کاربرای حرفه ای.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام من موافقم . چون به نظر من زیبا بودن پاور باعث میشه که قسمت پایینی کیس زیباتر بشه . اما به نظرم اگر روشن شدن rgb نیاز به هدر مادربرد نداشته باشه بهتره. چون تعداد هدر rgb معمولا محدوده و اونم به فن ها اختصاص پیدا میکنه.

دلیلی برای مخالفت نمیتونم داشته باشم بودنش خوب بهتر از نبودنش هست حالا اگر کیس طوری باشه که نورپردازی پاور دیده بشه که چه بهتر اگر هم دیده نشه خوب ایرادی نیست

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام 

با توجه به این که دنیای اطراف ما پر شده از نورپردازی RGB حرکت خوبیه 

خلاقیت و افزودن آپشن های ظاهری جدید و بهتر باعث رشد هر شرکتی میشه این موارد رو هم در برنامه خودتون داشته باشید عالی میشه:

طراحی و عرضه کیس ماژولار 

ایجاد سایتی برای فروش مستقیم محصولات و کاربران حق سفارشی سازی هر قسمت از محصولی که سفارش میده رو داشته باشه 

و ....

برخلاف پشتیبانی و کیفیت بالای محصولات گرین که همیشه عالی عمل کرده مارکتینگ شرکت گرین فقط در حد رپرتاژ آگهی  در سایت های سخت افزار بوده

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در شرایط کنونی کیفیت حرف اول رو باید بزنه بعد rgb

شما بهتر هست به فکر محصولات با طول عمر بیشتر و کیفیت بهتر و قیمت پایین تر باشید

• لایک 2
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مهندسین عزیز شرکت گرین

عرض شود که، برای RGB روی پاور من موافقم ولی خوب مشروط،

اولا مخالف هرگونه Integrate شدن اتصالات RGB با مدارهای خود پاور هستم، یعنی دوست دارم RGB پاور کاملا 100 در 100 مستقل از خود پاور باشه، فقط LED تزیینی کنار پاور باشه که با کابل 4 پین به RGB مادربرد متصل بشه. اینطوری حداکثر Compatibility رو با انواع سیستم ها داریدو حتی برای دوستانی که مادربرد مجهز به خروجی RGB ندارند می توانید یک کنترلر مجزا و ساده ای همراهش عرضه کنید که مثلا از Molex تغذیه کنه.

اینطوری، در صورت خرابی کنترلر، کاربر مجبور نیست کل پاور رو برداره بیاره گارانتی، فقط کنترلرش خراب میشه اونو عوض می کنه و اینطوری می توانید گارانتی پاور را مطمئن تر طولانی در نظر بگیرید مثلا 5 سال و برای کنترلر RGB مثلا یک سال گارانتی بگذارید. خودتون رو تو دردسر تعمییر RGB نندازید، کاربر هم فقط واسه تعمییر RGB پاورش "تعمییری" نشه.

طراحی نورپردازی می تواند عدد های نوشته شده، مثلا واتیج کنار پاور را روشن کند یا نقش و نگار خاصی داشته باشه ، این بخشش سلیقه اییه، اما خیلی موافق فن RGB نیستم چون دیده نمیشه.

موفق باشید.

• لایک 8
لینک به دیدگاه

سلام

برای پاور های میان رده نیازی احساس نمیشه چون معمولا کاربرانی که این پاور هارو تهیه میکنند کیس هایی که دارند دارای کاور پاور هست و اصلا تفاوتی براشون نمیکنه یا اصلا اهمیت نمیدن، کاربرانی هم که سیستم هایی به مراتب پیشرفته تر دارند معمولا پاور های گرین جزو انتخاب های اون ها نیستند بزرگترین دلیلشون هم نبود Review معتبر، حرفه ای و کامل از این پاور ها هستش.

اگر قرار بر اضافه کردن نورپردازی شد قابلیتی برای نمایش میزان لود پاور میتونه کاربردی باشه مثلا تا حدود 30% رنگ ابی تا 75% هم نارنجی و به بالا قرمز یا مثلا استفاده از نمایشگر همونطور که علی جان اشاره کردند.

در آخر ممنون از بچه های گرین که همیشه به نظر کاربران اهمیت میدن :x

ویرایش شده توسط ASTS
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

سلام به نظر بنده هم لازم نیست اما اگر بتونین رو بدنه پاور rgb کار کنین احتمال دیده شدن بیشتری هست 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

به نظر من ایده خوبیه. اگه بتونید شبیه نورپردازی پاورهای شرکت thermaltake  به صورت حلقه RGB در اطراف فن  ایجاد کنید خیلی عالی می شه چون برای پاور که روی اون محافظ قرار گرفته روشن شدن تیغه های فن خیلی جالب نیست چون کمتر دیده می شن.

توی خیلی از کیس های پرطرفدار گرین مثل x3 viper پاور دیده می شه و این باعث جذاب تر شدن کیس می شه. اگه بتونید مثلا در کیس striker هم این قابلیت رو ایجاد کنید که محافظ بخش پاور قابل جدا شدن باشه، توی اون هم می شه استفاده کرد.

این یه عکس از پاور RGB ترمالتیک در کیس x3 viper 

s2p7_eee.jpg

ضمنا لطفا این آرم گرین رو هم یکم کوچیک تر کنید واقعا ظاهر کیس رو خراب کرده!

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به شخصه موافق این چنین حرکتی نیستم . چون پاور جدای قطعات دیگه هست

شما میتونید برای زیبایی پاور بخشیش رو شیشه برش خورده استفاده کنید و به صورت نوار یه قسمت بدنه بشه

contemporary-staircase.jpg.d51fc27e30278ac91e145d1b4dd4306d.jpg

یا با نوع برش و برچسب های روی بدنه زیبایی براش خلق کنید

اما فقط یک نوع رو می پسندم برای کیس های معمولی هم خیلی خوبه یه دونه یا دو تا نوار بالای پاور باشه اونم با سویچ خاموش رو روشن بشه

برای پاورهای زیر 750 وات. پاور های با توان بالا تو بخش جدی تری استفاده میشه یا کیس ها به خاطر زیبایی کابل کاور پاور دارن

Box.thumb.jpg.f25d888370a0aee8702f5d405c96d65c.jpg

• لایک 2
لینک به دیدگاه

اگه می خوایید خیلی Highend برخورد کنید باهاش، خود پاور رو نه بلکه کابل های پاور رو RGB کنید مثل کابل های Lian-li . اگر نه که تهویه درست پاور، کشیدن هوا از کف کیس و خروجش از پشت پاورهستش. پس RGB بودن فن چندان دیده نمی شه و ارزشش رو نداره. در صورتی که نمی خوایید باهاش Highend برخورد کنید خیر به نظر بنده کلا  ارزشش رو نداره.

چون ظاهرا با Lian-Li یه همکاری هایی هم دارید نیازی شاید حتی به تولید پاور جدید نباشه. می تونید این کابل ها رو وارد کنید ازشون و به هر کسی با هر پاوری بفروشید تا اینکه یه پاور RGB از نو  برای ساخت سفارش بدید.
http://www.lian-li.com/strimer-24pin/
http://www.lian-li.com/strimer-8pin/

ویرایش شده توسط HK888
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

بنظر من حتی کوچکترین تغییر مثبتی رو همیشه باید استقبال کرد... همین که بجای تک رنگی از rgb می خواین استفاده کنین خودش خیلی خوبه.

اما خب مشکلتی در سر راهتون هست و یکی از جالبترین مسائل این هست که بعضی از کیس ها از جمله کیس خودم جوری هست که اصلا پاور پیدا نیست و فقط  پشت کیس رو برای خودنمایی  پاور میشه استفاده کرد. پس خواهشا اگه برنامه ای دارید این جور کیس هارو هم در نظر بگیرید.

در واقع دوستان میگن پاور رو خودش رو تغییر بدید اما این رو در نظر نگرفتن اگه اصلا پاور و کابلاش تو دید نباشه چی ؟؟؟ اون شخص چجوری راضی میشه، پس بنظر من یجوری نور افشانی کنید که از پشت پاور که دکمه ی و ورودی پاور هست هم بشه این تغییر رو احساس کرد... الان این پاور هایی که دوستان معرفی کردن اصلا بدرد من نمی خورند مگر اینکه در طراحی های آتی باز مجددا پاور به نمای دید کاربر برگرده که زمان بر هست... اینا تازه اومدن زور زدن که قطعه به این کت و کلفتی رو مخفیش کنند تا کابل منیجمنت کلا به پنل راستی کیس منتقل بشه بعد بیان دوباره بخوان به داخل کیس برگردونند فکر نکنم... البته چون خودتون هم تولید کیس دارید میدونم با این مسائل رو برو هستید!

ویرایش شده توسط Nima2007
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

سلام

خیلی خوبه اگه با خود مادربرد کنترل بشه و  حتی یه نرم افزار کوچیک مانیتور سلامت پاور و مصرف برق اضافه بشه عالیه 

جدا از مبحث تاپیک اگه لطف کنید پیگیر مشکل کنترل پمپ خنک کندده هاتون با مادربرد x370 carbon ام اس آی بشید چون بایوس نمیشناسه پمپ رو (البته کار میکنه بدون مشکل)

ممنون

• لایک 3
لینک به دیدگاه

سلام 

635  LED قرمز داشتم . خیلی هم باهاش حال میکردم .

شما بزارین  دو حالت  داره

اول ...  ازش لذت میبرم ...RGB-ON

دوم ...  چرته و ازش متنفرم ... RGB-OFF

خیلی ام راحت . تمام

ویرایش شده توسط rahman1700
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان بخش طراحی و توسعه شرکت گرین

و با احترام به نظر بقیه دوستان خودم به شخصه مخالفم با این طرح

چون اکثر کیس های خود گرین و دیگر برندها دیدی به قسمت پاور نیست

دید من به شخصه به پاور در رایانه همان دیدی هست که به باطری خودرو دارم برای خودو

مهم برام راندمان و عمر بالا و قیمت هست

حالا اینکه قرار هست برام رقص نور بده یا هر کاری بکنه اصلا" برام مهم نیست چون اصلا" نمیبینمش

به نظر من شرکت گرین بیشتر به جلوه های بصری قطعاتی که در دید هست تمرکز کنه بهتر هست

مثلا" فنهای رینگ تولید کنه یا واتر کولر هاشو جلوه های جالب تری بهش بده نه اینکه فقط قرمز

یا محض رضای خداوند کیت کابل های اسلیو با رنگ ها متنوع تر تولید کنه (همچنان رنگ قرمز در همون یک مدل کابل اسلیو تولیدی نقش پررنگی داره)

برای پاور هم در پاورهای بالا رده اگر از کابل اسلیو استفاده کنه جای دوری نمیره باعث خوشحالی خریدار میشه

در آخر اینکه شرکت به غیر از بحث ارتقاء فنی  و بالا بردن راندمان در بخش بصری بهتر هست بیشتر به فن ها و  سیستم خنک کننده مایع و کابل های اسلیو توجه کند

و مهمترین قسمت کنترل بازار با عرضه مناسب محصولات

• لایک 2
لینک به دیدگاه

بنده هم موافقم منتها به صورت حرفه ای و جذاب باید کار بشه به این صورت که فقط فن پاور RGB نشه بلکه شیارهای کناری بروی پاور به صورت شیشه ای طراحی بشه و البته نازک و اگر امکان داشته باشه که البته یکم رویایی هستش خوده کابل ها هم نوعی روکش RGB طراحی بشه که واقعا فوق العاده میشه.و البته خوده فن پاور هم باید ال ای دیش نازک باشه مثل فن های جدید سی پی یو های  رایزن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام و عرض ارادت خدمت تمامی کاربران محترم  انجمن های لیون کامپیوتر. ابتدا از تمامی دوستانی که لطف کردند و در این نظرسنجی شرکت کردند صمیمانه تشکر می کنیم.

طبق قولی که داده بودیم  به پاس قدردانی از شما کاربران محترم پس از  پایان این نظرسنجی یک عدد فن GF120-RGB به قید قرعه به یکی از شرکت کنندگان محترم در این نظرسنجی  تقدیم می گردد.

قرعه به نام کاربر @alimogharehabed افتاد. 

لطف کنید آدرس کامل، کد پستی و شماره تلفن ثابت و همراه تون رو جهت ارسال هدیه به صورت خصوصی  برای بنده ارسال کنید.

مجدداً از همکاری تمامی دوستان در این نظرسنجی تشکر می کنیم.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

اول از همه ی فروشگاه آنلاین بزنین تا بشه بعضی آپشن های پاور رو شخصی سازی کرد مثلا کابل rgb یا کابل های گرد و فلت (البته تو سری های بالارده فول ماژلار منظورمه  چون میشه کابل ها رو تو بسته بندی  جدا گذاشت ک ربطی ب خود پاور نداره اینجوری  همه خریدارا مجبور نیستن هزینه اضافی بدهن)

lian-li-rgb-led-power-connector.jpg?itok

thumb_109274_default_td_480x480.jpeg

البته ب شرطی جذابه ک فقط استاتیک نباشه ی چیزی تو مایه  rgb مادربرد های ایسوس ک افکت های مث   music   ,beathing و starry night داره😍

bd7aa8d7-4db1-4a27-b8f8-4d049ee28948.png

rgb فن پاور هزینه ای نداره پس اونو اضافه کنید

rgb کردن لوگو. گرین یا ی زیر برند میتونه جذاب باشه مثل Strix تو مین های ایسوس

ویرایش شده توسط arian97
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

سلام و عرض ارادت خدمت تمامی کاربران محترم  انجمن های لیون کامپیوتر. ابتدا از تمامی دوستانی که لطف کردند و در این نظرسنجی شرکت کردند صمیمانه تشکر می کنیم.

طبق قولی که داده بودیم  به پاس قدردانی از شما کاربران محترم پس از  پایان این نظرسنجی یک عدد فن GF120-RGB به قید قرعه به یکی از شرکت کنندگان محترم در این نظرسنجی  تقدیم می گردد.

لطف کنید آدرس کامل، کد پستی و شماره تلفن ثابت و همراه تون رو جهت ارسال هدیه به صورت خصوصی  برای بنده ارسال کنید.

بزرگوار نتیجه رو هم اعلام کنین خیلی عالی میشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

به نظرم جالب میشه . توی دوره ای که محصولات RGB جای خودشون رو باز کردن توی کیس ها اگر قیمتش زیاد گرون نباشه می ارزه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

درود بر شما و همه دوستان

اول تشکر از اینکه به نظر کاربران اهمیت میدید و از همفکریشون استفاده می کنید و دوم گله از اینکه چرا چنین  تاپیکی رو پین نمی کنید که در دید همه قرار بگیره و همه بتونن به موقع شرکت کنند چون اینجوری شما هم میتونید نظرات و ایده های خلاقانه بیشتری کسب کنید و هم کاربرانی  مثل بنده بی خبر نمیمونن که تازه بعد یک ماه از ایجاد تاپیک ، اونو ببینند و ضمنا فکر نمی کنم برای انجام این کار با بچه های لیون مشکلی داشته باشید؟!

نظر من اینه که برای انجام چنین پروژه هایی یکم حرفه ای تر عمل کنید و مثل بیاید یه مسابقه دیزاین برگزار کنید تا ایده های ناب تری دریافت کنید و برای جوایزش هم پیشنهاد های بهتری بدید و حتی اگه بتونید به جای اینکار از دوستانی که در این زمینه ها فعالیت دارند دعوت به همکاری کنید و  تیم های طراحی تشکیل بدید که به صورت خلاقانه روی این موارد کار کنند و صد البته حقوق و مزایا این افراد هم حفظ بشه؟!

در مورد مسابقه اگه یه روزی چنین مسابقاتی راه انداختید لطفا اول داورهاش رو هوشمندانه و آگاه و با علم لازم انتخاب کنید و بعد مسابقات رو راه بندازید که بر اثر داوری اشتباه حق یه سری افراد ضایع نشه؟! ( قبلا شاهدش بودیم...؟!! )

درمورد کاری که میخواید انجام بدید هم اون گزینه اول که مربوط به فنه و هزینه بردار نیست رو حتما در دستور کار قرار بدید و اجراییش کنید به هر حال از هیچی که بهتره!

در ادامه ایده های مختلفی علاوه بر ایده هایی که دوستان تا کنون ارائه دادن میشه اضافه کرد که متفاوت هم هست ولی خب دیگه ما دیر رسیدیم.

فقط یه نکته رو خوبه اضافه کنم که اگه احیانا در قسمت های دیگر پاور از RGB  استفاده کردید حتما قبلش فکر دماش رو هم بکنید چون همونطور که خودتون بهتر میدونید این قطعات هم گرما تولید میکنند و چون فضا هم کمه ، میتونن روی بالا رفتن دمای پاور تاثیر بذارن؟!!

یه سری ایده دارم اگه تایم داشتم یا تو این تاپیک یا از طریق دیگه ای براتون خواهم فرستاد.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در در 25 خرداد 1398 در 11:51، GREEN Support گفته است :

سلام وخسته نباشید خدمت جنابعالی وهمه همکاران .

بسیار متشکر وممنون از شما و شرکت گرین که با سیاست گزاری های این چنینی در راستای بهبود وارتقا محصولات تلاش مستمری روانجام میدید.

خداروشکر در طی این چندسال علاقه مندی واطمینان بنده ومطمعنا سایر فعالان و علاقه مندان حوزه سخت افزار به برند ارزشمند گرین بیش از پیش تقویت شده واین مهم, به دست امده 

از رعایت 2 اصل کلیدی در سیاست گزاری های این شرکت هست-1-خدمات پس از فروش بسیار عالی وپاسخگو2-ملاک قراردادن نظر مصرف کننده در تهیه وتولید محصولات

لازم میدونم مراتب تشکر وقدردانی خودم رو بابت هدیه تعلق گرفته به بنده خدمت شما اعلام کنم  

انشالله که همیشه موفق وپیروز باشید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

بزرگوار نتیجه رو هم اعلام کنین خیلی عالی میشه.

با تشکر

انشالله در آینده نزدیک شاهد محصولات متنوع مجهز به نورپردازی RGB در بخش کیس، پاور و خنک کننده خواهید بود. حتی در حال تست و بررسی اولیه محصولات سازگار با تکنیک جدید نورپردازی (ARGB (Addressable RGB هستیم و امیدواریم هر چه زودتر شاهد عرضه نهایی این محصولات باشیم.

لینک به دیدگاه

این کار هیچ تاثیری نداره

اکثر پاور ها پایین کیس هستند و دیده نمیشوند

بنظرمن اضافه کاریه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...