رفتن به مطلب

محدودیت در اتصال دیوایس های usb به مادربورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان و اساتید گرامی سلام

مشکلی برام پیش اومده که لازم دیدم اول این سوال رو بپرسم :
آیا مادربورد در درگاه usb خود دارای محدودیت هست؟؟؟ منظور تعداد دیوایس هایی هست که متصل شدن.

لینک به دیدگاه

منظورت خود پورت USBروی مادربورد هست؟ هر مادربورد تعداد مشخصی USBداره

اما اگه منظورت اینکه همزان چندتا دستگاه متصل شده به پورت USBمادربورد کار میکنن باید گفت محدودیتی نیست همشون همزمان با هم باید کار کنن اگر اختلال داره مشکل از برق رسانی ، پاور یا خود اون وسیله مثل FLashباید باشه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

همزان چندتا دستگاه 

بله منظورم همین هست

الان دیوایس های متصل من شامل این موارد هست :

۱.موس سیمی ۲.موس بیسیم ۳.کیبورد ۴.دانگل هدست ۵.دانگل دسته ۶.هارد اکسترنال ۷.کابل شارژ هدست ۸.کابل اتصال گوشی

امشب مشکل پیش اومد، اینکه وقتی هارو اکسترنال رو روشن میکنم توی کارکرد موس بیسیم اختلال ایجاد میشه و به شدت لگ میزنه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rahmanshahi گفته است :

بله منظورم همین هست

۱.موس سیمی ۲.موس بیسیم ۳.کیبورد ۴.دانگل هدست ۵.دانگل دسته ۶.هارد اکسترنال ۷.کابل شارژ هدست ۸.کابل اتصال گوشی

امشب مشکل پیش اومد، اینکه وقتی هارو اکسترنال رو روشن میکنم توی کارکرد موس بیسیم اختلال ایجاد میشه و به شدت لگ میزنه 

شاید مشکل چیز دیگه ای هست موقع لود هارد یا همچین چیز لگ ایجاد میشه قاعدتا نباید مشکلی باشه

من وقتی USBموبایل رو میزنم حدودا یه سال طول میکشه یه پوشه باز کنم ،فقط با گوشی خودم اینجوریه حتی سیستمم هنگ هم میکنه😁کابلش رو میکنم همه چی درست میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من وقتی USBموبایل رو میزنم حدودا یه سال طول میکشه یه پوشه باز کنم ،فقط با گوشی خودم اینجوریه حتی سیستمم هنگ هم میکنه1f601.pngکابلش رو میکنم همه چی درست میشه

من یه همچین مشکلی با گیرنده وایراس دارم، از این نانو های دی لینک هست، وقتی وصل میکنم کلا سیستم میره توی کما تا حدود ۳یا۴ دقیقه بعد درست میشه.

مادربورد شما چی هست؟

ولی من احساس میکنم توی تعداد دستگاه ها یه محدودیتی هست روی مادربورد

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

بله منظورم همین هست

بله، اگر تجهیزات پر مصرف مثل شارژر، هارد اکسترنال و بقیه مواردی که فرمودین رو همزمان با هم بزنید احتمالا برق کم بیاره برای Run کردن همه اش. اولین نشونه ای که برق کم میاد، قطع شدن USB وایرلس، پریدن و ریست شدن فلش مموری، فریز شدن موس و کیبرده.

شارژر که اصن بدفرم فشار میاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

بله، اگر تجهیزات پر مصرف مثل شارژر، هارد اکسترنال و بقیه مواردی که فرمودین رو همزمان با هم بزنید احتمالا برق کم بیاره برای Run کردن همه اش. اولین نشونه ای که برق کم میاد، قطع شدن USB وایرلس، پریدن و ریست شدن فلش مموری، فریز شدن موس و کیبرده.

شارژر که اصن بدفرم فشار میاره.

آقا آرمین راه حل این مشکل خرید کارت های جانبی usb هست درسته؟کارت هایی که روی اسلات pci نصب میشن

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا آرمین راه حل این مشکل خرید کارت های جانبی usb هست درسته؟کارت هایی که روی اسلات pci نصب میشن

کارت USB 3رو من دارم چند ماه پیش خریدم نصبش کردم رو مادربورد فایده ای نداره همونطوریه

در 49 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

من یه همچین مشکلی با گیرنده وایراس دارم، از این نانو های دی لینک هست، وقتی وصل میکنم کلا سیستم میره توی کما تا حدود ۳یا۴ دقیقه بعد درست میشه.

مادربورد شما چی هست؟

ولی من احساس میکنم توی تعداد دستگاه ها یه محدودیتی هست روی مادربورد

MSI B250 GAMING PRO
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

کارت USB 3رو من دارم چند ماه پیش خریدم نصبش کردم رو مادربورد فایده ای نداره همونطوریه

MSI B250 GAMING PRO

ای بابا 😑

مال منم msi z270 gaming m5

لینک به دیدگاه

درود

معمولا مادربورهای متوسط به پایین این محدودیت را دارند. مهمترین عامل مدار تغذیه ی مادربورد و سپس منبع تغذیه و داشتن اتصال زمین در پریز است. من مادربورد z97 deluxe داشتم، در منزل که زمین نداشتم، گاهی چاپگر یا هارد دیسک قطع می شدند، ولی در محل کار چنین نبود. به ویژه هارددیسکها و شارژ از طریق پیسی سبب محدودیت استفاده از پیسی می شوند. راهش به ترتیب هزینه استفاده از پنلهای usb است که به usb مادربورد وصل می شوند(حدود ۱۰ هزار تومان، دو تا usb2در پشت کیس) و پس از آن کارتهای توسعه ای که منبع تغذیه از پاور دارند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

MSI B250 GAMING PRO

کارت USB3 شما چه مدلیه؟ از ایناست که بهش برق مولکس میخوره؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

کارت USB3 شما چه مدلیه؟ از ایناست که بهش برق مولکس میخوره؟

این مدل

https://www.digikala.com/product/dkp-762386/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-usb-%D9%BE%DB%8C-%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-d720200af

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

حاجی این که اصلا فایده نداره اتصال برق نداره.

یه همچین چیزی باید میگرفتین که برق اضافی رو از مولکس پاور بگیره:

هاب اینترنال 2 پورت اوریکو PA31-2P

یا

هاب اینترنال 5 پورت اوریکو PVU3-5O2I

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

حاجی این که اصلا فایده نداره اتصال برق نداره.

آقا آرمین این هاب ها چطورن؟من یدونه دارم.

5bb5ebdbdbdf0f56334face6.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا آرمین این هاب ها چطورن؟من یدونه دارم.

5bb5ebdbdbdf0f56334face6.jpg

این هاب نیست، مبدل اینترنال به اکسترنال USB هست که میتونه از اتصالات اینترنال مادربرد استفاده کنه.

چیزی اضافه نمی کنه به مادربرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

این هاب نیست، مبدل اینترنال به اکسترنال USB هست که میتونه از اتصالات اینترنال مادربرد استفاده کنه.

چیزی اضافه نمی کنه به مادربرد.

یعنی فشار یا مشکلی که نمیاره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

یعنی فشار یا مشکلی که نمیاره؟

نه اصلا فشار نمیاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 17 اردیبهشت 1398 در 01:52، Coffee Addicted گفته است :

MSI B250 GAMING PRO

برادر من الان سر کار هستم ولی یک دفعه یاد برنامه msi که برای usb هست افتادم، اسم برنامش هست Super Charger گفتم شاید این بتونه کاری انجام بده، اگه تونستی یه تست بکن شما منم شب رسیدم خونه تست میکنم .

یه مشکل دیگه هم که با usb دارم من اینه که وقتی میخوام به سیستم از طریق usb نت بدم حدود ۳ دقیقه هیچ کاری انجام نمیشه و بعد از ۳دقیقه تمام کارایی که انجام دادی یکدفعه همه با هم اجرا میشن، این اتفاق زمانی میوفته که با دانگل usb گیرنده wifi به گوشی یا مودم وصل بشم، یا اینکه با گوشی از طریق کابل نت رو اشتراک بزارم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...