رفتن به مطلب

فروش هارد 500 سیگیت 2.5 اینچ

DeM0N
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام !

یک عدد هارد دیسک 500 GB سیگیت : momentus که بعد از خرید ssd از روی لپتاپ باز شده موجود ! لپتاپ 4-5 ماه خریداری شده ! نمیدونم هارد روی لپتاپ گارانتی داره یا نه !

قیمت هم شما پیشنهاد بدید !

post-6706-0-02884700-1323442007_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

5400RPM هست !

قیمت خاصی مدنظرم نیست ! ولی مطمئنا 50 هم ارزش فروش نداره !

سلامدوست عزیز قیمت هارد 2.5 ( 500 ) نو بر اساس قیمت همین سایت لیون 79 تومنه البته همراه باگارانتی با در نظر گرفتن این و با لحاظ کردن 30% کسر برای دست دو بودن و البته نداشتن گارانتی فکر کنم 50 تومن قیمت منصفانه ای باشه در هرصورت فروشنده شمایی و هر چی خودت صلاح بدونی ولی من 50 تومن هستم حالا یه 2 - 3 تومن اینور یا اونور . ویرایش شده توسط 16 bit
لینک به دیدگاه

فروخته شده؟؟

خیر اما دوستان قیتشون از 2 سال پیش هست(نو : !70) و بنده به این قیمت نمیفوشم !

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلامدوست عزیز قیمت هارد 2.5 ( 500 ) نو بر اساس قیمت همین سایت لیون 79 تومنه البته همراه باگارانتی با در نظر گرفتن این و با لحاظ کردن 30% کسر برای دست دو بودن و البته نداشتن گارانتی فکر کنم 50 تومن قیمت منصفانه ای باشه در هرصورت فروشنده شمایی و هر چی خودت صلاح بدونی ولی من 50 تومن هستم حالا یه 2 - 3 تومن اینور یا اونور .

درود دوست گلم

متاسفانه هاردهای نوت بوک بعد از گرون شدن اپدیت نشدن و در حال حاضر هارد نوت بوک 500 گیگ در بازار بین 100 تا 110 تومان می باشد

لینک به دیدگاه

ببخشید کسی میتونه به من کمک کنه

من یه نت بوک دارم که هاردش 160 ساتا هست و دقیقا شبیه هارد های لب تاب هست(بازش کردم)

میشه هارد نت بوک ام رو ارتقا بدم؟

میخوام اگه بشه یک 500 بزارم روش

با تشکر

لینک به دیدگاه

ببخشید کسی میتونه به من کمک کنه

من یه نت بوک دارم که هاردش 160 ساتا هست و دقیقا شبیه هارد های لب تاب هست(بازش کردم)

میشه هارد نت بوک ام رو ارتقا بدم؟

میخوام اگه بشه یک 500 بزارم روش

با تشکر

دوست عزیز

برای راهنمایی در اینگونه موارد لطفا ، یک تاپیک جدید در بخش مربوطه باز کنید و سوال را در آن قسمت مطرح تا سریعتر به شما پاسخ داده شود.

اما جهت اطلاع شما ، قاعدتا برای ارتقا نباید مشکلی داشته باشید. برای اطمینان.. مدل نوت بوک را مشخص کنید تا بهتر راهنماییتون کنم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...