رفتن به مطلب

راهنمایی برای نصب کولر

Recommended Posts

من یه سوال درمورد کولر نوتوس 400 دارم. من نصبش کردم سوالم اینه که پیچ های نصب هست سینک به پایه ها چقدر لازمه محکم بشن؟ تو سایت شهر سخت افزار نوشته بود که اصلا نباید پیچ ها رو تا انتها محکم کرد. من درحدی بستم که یه مقدار کمی اگه پیچ ها رو برگردونیم شل میشن. هیت سینک درحد خیلی کمی ازاده، شل نیست ولی با دست میشه سرجاش به چپ و راست تکونش داد (درحدی که سوراخ پیچ های پایه و هیت سینک اجازه بدن شاید کمتر از یک میلیمتر درواقع). مشکل نداره تو این حالت یا باید محکم تر باشن؟ من محکم نکردم چون ترسیدم به cpu و مادربرد فشار وارد بشه

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

دوست عزیزم اتفاقا بنده هم مطلب شهر سخت افزار رو خوندم و باعث شد این سوال برای بنده هم پیش بیاد برای همین از جناب پوریا شعبانی پرسیدم ایشون این پاسخ رو به بنده دادن:

«هیچ اتفاقی نمی افته تا جایی که می شه سفتش کن»

ویرایش شده توسط Mohammad.J
لینک به دیدگاه

سلام 

اتفاقا دو روز پیش روی سوکت 775 نصب کردم نیازی نیست تا آخرین درجه سفت بشه فقط طوری باشه که هم محکم باشن و همینطور هیت سینک محکم باشه که لق نزنه و چپ و راست نشه!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ary_aryyy گفته است :

من یه سوال درمورد کولر نوتوس 400 دارم. من نصبش کردم سوالم اینه که پیچ های نصب هست سینک به پایه ها چقدر لازمه محکم بشن؟ تو سایت شهر سخت افزار نوشته بود که اصلا نباید پیچ ها رو تا انتها محکم کرد. من درحدی بستم که یه مقدار کمی اگه پیچ ها رو برگردونیم شل میشن. هیت سینک درحد خیلی کمی ازاده، شل نیست ولی با دست میشه سرجاش به چپ و راست تکونش داد (درحدی که سوراخ پیچ های پایه و هیت سینک اجازه بدن شاید کمتر از یک میلیمتر درواقع). مشکل نداره تو این حالت یا باید محکم تر باشن؟ من محکم نکردم چون ترسیدم به cpu و مادربرد فشار وارد بشه

درود دوست عزیز

اینکه احساس میکنین هیت سینک درحد خیلی کمی ازاده / بخاطره اینه که خمیر سیلیکون زیرش تازه اس !

و کافیه یه مدت بگذاره و به مرور زمان سفت میشه و میبینین که محکم شده !

من محکم نکردم چون ترسیدم به cpu و مادربرد فشار وارد بشه / فشارش به اون شکل نیستش که بخواد اسیب بزنه درکل به حد و اندازه ای سفت کنین که نیازه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...