رفتن به مطلب

نظرتون درمورد نصب کولر برای کارت گرافیک چیه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلامو دوستان. من یک کارت msi 1060 6gb oc دارم که جدیدا حین گیم یکم عملکردش عجیب شده (نمیدونم بخاطر گرمای هواست یا چیز دیگه ای) اونم اینکه سیستم خنک کننده یکم عجیب عمل میکنه دمای کارت حین یه بازی سنگین (با تنظیمات الترا) تا 75 درجه هم بصورت لحظه ای میره (حدودا تو حدود 66-73 کار میکنه) درحالی که فریم ریت کاملا پایداره، ولی خب قبلا اینطور نبود و معمولا دما از 65 بالاتر نمیرفت. بنظر شما خوبه که خنک کننده رو عوض کنم و یه کولر بهتر بزارم؟ اگر دمای کاریش حدود 60 تا 65 باشه مشکل خاصی پیش میاره نیاز به کولر هست یا نرماله؟

لینک به دیدگاه

اولا کولر دیگه به همین راحتی نمیتونین جایگزینش کنین

دومن : دماش عادی هست، با توجه به گرم شدن هوا و احتمال خاک گرفتن داخل سیستم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دمای کارتتون که عادیه کلا سری 10 انویدیا تا 81-82 درجه تنظیم شده که دماش بره بالا و بعد از اون دما دی کلاک میشه

هیچ مشکلی نیست خیالتون راحت باشه کمی سیستم رو تمیز کنید دما کمتر هم میشه

لینک به دیدگاه

سلام داداشی خیالت راحت عادیه

کلا ربط به بازی هم داره

گرافیک من 580 گیمینگ ایکس

من تو بازی دویل می کرای 5 دمای کارتم تا 75 هم میرفت و دور فن به 90 هم میرسید

ولی بازی های دیگه مثل فارک ای 5 مافیا3

گاست ریکون و... 

دما 72 و دور فن نهایت 45 تا 50

بعد از طرفی هوا همه گرم شده به خاطر اونه

فقط یه سوال از دوستان با تجربه دارم

کیس من یدونه فن جلوش داره هوا رو میده داخل

2تا سقف کیس هست هوا رو میده بیرون

یدونه هم معمولی عقب کیس هست هوا میده بیرون

به نظرتون الان در کیس باز باشه تهویه بهتره یا بسته؟ 

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

کیس من یدونه فن جلوش داره هوا رو میده داخل

2تا سقف کیس هست هوا رو میده بیرون

یدونه هم معمولی عقب کیس هست هوا میده بیرون

به نظرتون الان در کیس باز باشه تهویه بهتره یا بسته

الان 3تا فن هوای داخل رو خارج میکنن باعث میشه به فن اول که ورودی هست فشار بیاد تا فشار هوا ثابت بمونه حتی ممکنه 3تا فن خروجی هم بین پره ها ازش هوا وارد بشه 

به نظرم یکی از فن هارو off کنید یا اگه pwm هست دور 3تا فن خروجی رو به پایین ترین حالت برسونید چون دارید به فن ها فشار وارد میکنید 

در باز گذاشتن کیس گردش هوارو بهم میزنه و عملا فن الکیه

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

ما همیشه عادت کردیم تا دمای قطعه ای بالا میره میریم براش کولر میگیریم خمیر عوض میکنیم سرویس میکنیم و هزارتا کار دیگه.

ولی هیچ وقت به این فکر نمیکنیم ک شاید دمای محیطمون بالا رفته.

جز خنک کننده های نیتروژن مایع بقیه کولر ها چ ایر چ واتر چ گرون و چ ارزون همگی در تلاشند ک دمای قطعه رو در حد دمای محیط نگه دارن.

مهمترین پارامتر تو دمای قطعات کامپیوتر دمای محیطه. شما بهترین کولر رو هم بگیری ولی دمای محیطت بالا باشه مطمعنا دمای بالایی رو تجربه خاهی کرد.

توصیه میکنم دمای محیط رو کمتر کنید به جای هرگونه هزینه دیگه ای.

موفق باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، memex گفته است :

الان 3تا فن هوای داخل رو خارج میکنن باعث میشه به فن اول که ورودی هست فشار بیاد تا فشار هوا ثابت بمونه حتی ممکنه 3تا فن خروجی هم بین پره ها ازش هوا وارد بشه 

به نظرم یکی از فن هارو off کنید یا اگه pwm هست دور 3تا فن خروجی رو به پایین ترین حالت برسونید چون دارید به فن ها فشار وارد میکنید 

در باز گذاشتن کیس گردش هوارو بهم میزنه و عملا فن الکیه

مرسی

پس به نظرت اون فن که عقب کیس نصب کردم(فن معمولیه) اون رو خاموش کنم

و یدونه فن جلوی کیس که هوا میده داخل

و اون دوتا روی سقف که هوا میده بیرون بزارم باشه

و درب کیس رو هم ببندم درسته؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

کار بسیار بیهوده ای است 😊

حساس شدن روی دمای قطعات کامپیوتر بسیار کار بیهوده و بیمار گونه ای است. یه کارت در دمای 60 درجه کار کنه با 75 درجه فرقی نداره.

اینکه عده ای میان میگن نه رو فریم تاثیر داره و من کاملاً متوجه میشم و...=دلیل تراشیه  یا میان محاسبات بی پایه و اساس میکنن که روی عمر تاثیر داره=خودتون رو سرکار گذاشتید

یا بعضی کیسا رو میبنی در اصل فنه روش قطعات بستن=این کار بیمار گونه است- این همه نویز به خاطر هیچی.

از قطعات عین .... کار بکشید. خریدین استفاده کنین نه یه نرم افزار مانیتور دما لبه راست صفحه باشه دائما حواستون به دما باشه

سازنده ها میخوان شما رو 1 درجه سلیوس هم حساس بشی و کلی مطلب شبه علمی به خوردتون میدن مثلا طول عمر، فرکانس بوست و....=بی اهمیته.

پول قطعات دادین، حالشو ببرید.

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

کار بسیار بیهوده ای است 1f60a.png

حساس شدن روی دمای قطعات کامپیوتر بسیار کار بیهوده و بیمار گونه ای است. یه کارت در دمای 60 درجه کار کنه با 75 درجه فرقی نداره.

اینکه عده ای میان میگن نه رو فریم تاثیر داره و من کاملاً متوجه میشم و...=دلیل تراشیه  یا میان محاسبات بی پایه و اساس میکنن که روی عمر تاثیر داره=خودتون رو سرکار گذاشتید

یا بعضی کیسا رو میبنی در اصل فنه روش قطعات بستن=این کار بیمار گونه است- این همه نویز به خاطر هیچی.

از قطعات عین .... کار بکشید. خریدین استفاده کنین نه یه نرم افزار مانیتور دما لبه راست صفحه باشه دائما حواستون به دما باشه

سازنده ها میخوان شما رو 1 درجه سلیوس هم حساس بشی و کلی مطلب شبه علمی به خوردتون میدن مثلا طول عمر، فرکانس بوست و....=بی اهمیته.

اینایی که میگین واسه اون خارجیاست که با حقوق 1روزشون یه گرافیک 2080 rtx میتونن بخرن و عین خیالشون نیست...

ما که یه سال کار کنیم شاید بتونیم یه قطعه ی کوچیک سیستمو ارتقا بدیم خیلی عمر بیشتر و خراب نشدن مهمه....

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

اینایی که میگین واسه اون خارجیاست که با حقوق 1روزشون یه گرافیک 2080 rtx میتونن بخرن و عین خیالشون نیست...

ما که یه سال کار کنیم شاید بتونیم یه قطعه ی کوچیک سیستمو ارتقا بدیم خیلی عمر بیشتر و خراب نشدن مهمه....

ما که نفهمیدم کدوم خارجی درامد روزانه 800 دلار داره ولی جدا از این موضوع

حرف ایشون درباره همه صدق  میکنه در واقع تمام قطعات به روز همیشه خودشون رو در وضعیت ایمن نگه میدارند و یه شرکت وقتی میاد یه تراشه میسازه و یه کولری براش میزاره شاید دما هر چه قدر بالا باشه ولی حداثل برای برند های مطرح این اطمینان وجود داره حتی اگر مدت بسیار طولانی روی فول لود هم باشن مشکل خاصی متوجهشون نخواهد بود چون همه چیز محاسبه شده اینکه اینقدر رو دما حساسیم به نظرم چون کمتر کردن لذت استفاده از سیستم هیچ چیز دیگه ای نداره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

مرسی

پس به نظرت اون فن که عقب کیس نصب کردم(فن معمولیه) اون رو خاموش کنم

و یدونه فن جلوی کیس که هوا میده داخل

و اون دوتا روی سقف که هوا میده بیرون بزارم باشه

و درب کیس رو هم ببندم درسته؟ 

اره ولی 2تا ورودی بود گردش هوا بهتر میشد یکی از درب یکی از جلوی کیس

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AORUS گفته است :

بیمار گونه نیست فرق داره

بستگی به کیفیت مواد داره

چون ما نمیدونیم کیفیت مواد چجوریه و نمیتونیم استانه تحمل گرماییش رو اندازه بگیریم ترجیح میدیم که در دمای پایین تری کارکنه چون هرچی دما پایینتر باشه بهتره... این یه اصله

دما روی طول عمر قطعه اثر میزاره این تبلیغات نیست

اثرش کم یا زیاد مفیده بد نیست

اینکه از پس چالش حل کردن مشکل برنیایم بیمارگونست 

دما حاصل مقاومته خوب تو قطعات الکترونیکی مخصوصا قسمت cpu و خود gpu که از ترانزیستور تشکیل شده وقتی شما زیر لود میری ولتاژ ثابته ولی جریان بیشتر میشه پس گرما بیشتر میشه این ترازیستور اگه گرماشو دفع نکنی قطعاً تو پیوند گاهش مشکل بوجود میاد و به اصطلاح میسوزه( گرما باعث واکنش شیمیایی در ترازیستور میشه) 

درسته داخل cpu و gpu یه خط قرمزی تعریف میشه که وقتی دما به اون محدوده برسه برای اینکه اسیبی وارد نشه اندرکلاک میشن و برای سیپیو خاموش شدن اتفاق میوفته ولی این شیوه امنیتی به معنی این هست که تهویه شما مشکل داره شاید چندماه بدون مشکل در دمای مرزی کار کنه ولی عمر قطعاتی که تحمل گرمایی کمی دارن پایین میاد و ب تدریج باعث تغیرات در ساختار خودش میشه

به طور کل بهتره شرایط مناسب فراهم کنیم بعد مث... کار بکشیم لذت ببریم

علت بیشتر نویز ایجاد شده حالت توری (وجود سوراخ های کوچیک و متعدد) بودن قسمت های تعبیه شده برای فن هست که به دلیل جریان هوایی که اتفاق میوفته باعث ایجاد صدا میشه

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، AORUS گفته است :

سلام

ببخشید داداش ولی این حرف و نظر شما کلا هر چی جنس دست دوم و آکبند رو تو افق محو میکنه

یعنی اگه همه قرار باشه مثل شما رفتار کنن پس قطعات دست دومشون موقع فروش لاشه ایی بیش نیست 

میخوام همین نمونه پست بالام رو واست شرح بدم که کاملا متوجه اشتباهت بشی

من وقتی با وجود 4 تا فن بزرگ و اورجینال دیپکول درب کیسم رو بستم دمای کارت گرافیکم همون 72 درجه بود نهایتا اما فن هاش 99درصد کار میکردن!!!!!!! 

وقتی همون موقع درب کیس دوباره بازش کردم 

دما هنگام بازی همون 72 درجه بود اما فن هاش شدن 48درصد!!!!!!

حالا شما حساب کن حداقل 2 سال اون فن 99 درصد کار کنه چه بلایی سرش میاد

لق میشه. نویز میفته و... 

حالا اون بدبختی که قراره کارت من بخره با هزار ذوق نهایتا بعد چند وقت باید دمای غیر استاندارد و صدای هواپیما تحمل کنه

چرا؟ 

چون من هنگام استفاده گفتم فلان لقه قطعه!!!!!!!!!! 

هواسمون باشه هیچوقت جنس دست دوم ازت نخریم😂😂😂😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 33 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

هواسمون باشه هیچوقت جنس دست دوم ازت نخریم1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

کافیه یه ماینر قطعاشو 5 هزار تومن ارزوتر بزاره، سرش دعوا میشه 😉

از بس ملت قیمت بالاتر میدن بهش، ماینره منصرف میشه بعد یه روز با قیمت بالاتر آگهی میکنه....

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

در در 28 اردیبهشت 1398 در 11:07، AlirezaBaghi گفته است :

عجب!با حقوق ۱ روزشون کارت ۲۰۸۰ میخرن!!اینا بیشتر داستانای علمی تخیلی که ما برای خودمون ساختیم!!

حتما سازندگان فن و کولر و خنک کننده و کارتای رده پایینتر هم فقط ایرانو هدف قرار دادن!!چون خارجیا که با حقوق ۱ روزشون کارت ۲۰۸۰ میخرن!!!!براشونم مهم نیست چه اتفاقی قراره برای کارت ۲۰۸۰ شون بیفته

لینک به دیدگاه

به نظر من دماش مناسبه باتوجه به گرم شدن هوا، من خودم RX 580سافایر دارم دماش تا 75 میره بالا 

ولی بهتره کارت تو دربیاری، تمیزش کنی شاید گرد و غبار گرفته باشه که همینم باعث افزایش دما میشه

لینک به دیدگاه

خب ممنون دوستان. حالا بحث کیس شد درمورد کیس هم یه سوال پیش اومد واسم. کیس من Deepcool Kendomen هست دو تا فن جلو داره دو تا هم بالا یکی هم پشت. مشکل اینه که همه فن ها دارن هوا رو بیرون میدن درحالی که دو تا فن جلویی باید هوا رو بدن به سمت داخل کیس بر اساس عکس هایی که تو سایت دیپ کول هست... چطور باید جهتشونو عوض کرد؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ary_aryyy گفته است :

خب ممنون دوستان. حالا بحث کیس شد درمورد کیس هم یه سوال پیش اومد واسم. کیس من Deepcool Kendomen هست دو تا فن جلو داره دو تا هم بالا یکی هم پشت. مشکل اینه که همه فن ها دارن هوا رو بیرون میدن درحالی که دو تا فن جلویی باید هوا رو بدن به سمت داخل کیس بر اساس عکس هایی که تو سایت دیپ کول هست... چطور باید جهتشونو عوض کرد؟

با سلام و درود

ببینید فن یه سمتش آزاد هست و پل یا گیره ای نیست یه طرفشم معمولا چهارتا نگهدارنده هست که مرکز پره ی فن رو به بدنه ی کناری وصل میکنه همیشه دمش هوا به سمتی هست که نگهدارنده ها هستن حالا شما با نگاه کردن به نحوه ی قرار گیری فن متوجه میشید داره دمش میکنه یا مکش ، البته بعید می دونم همه ی فن هاتون مکش کنن !!! 🤨

به هر حال اگه اشتباه بود بازشون کنید و برعکس ببندید.

لینک به دیدگاه

در در 28 اردیبهشت 1398 در 21:51، AORUS گفته است :

دادداش همه که ندارن خداد تومن پول کارت یا sli بدن ،  فکر کنم تا حالا مجبور نشدید واسه گرفتن فقط 4.5 فریم ناقابل اونم واسه لگ نزدن بازی کارتتون رو آور کنید که به خاطر دما کارت حتی فرکانس معمولشم نده اون موقع هم میگید دما و کولینگ= کشک !!!

اینجوری اورکلاک = سابدین به الک 😂

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

من وقتی با وجود 4 تا فن بزرگ و اورجینال دیپکول درب کیسم رو بستم دمای کارت گرافیکم همون 72 درجه بود نهایتا اما فن هاش 99درصد کار میکردن!!!!!!! 

وقتی همون موقع درب کیس دوباره بازش کردم 

دما هنگام بازی همون 72 درجه بود اما فن هاش شدن 48درصد!!!!

احتمالا  حجم هوا برای فن گرافیک کم بوده 

جلوی گرافیک فن ورودیه؟ 

عجیبه... 

😂من که کیسو اوردیم زیر میز 5درجه بهتر شد فکر نمیکردم 1متر 5درجه تاثیر بزاره 

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
جلوگیری از تغییر بحث تاپیک...
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، memex گفته است :

احتمالا  حجم هوا برای فن گرافیک کم بوده 

جلوی گرافیک فن ورودیه؟ 

عجیبه... 

1f602.pngمن که کیسو اوردیم زیر میز 5درجه بهتر شد فکر نمیکردم 1متر 5درجه تاثیر بزاره 

آره فن جلوی گرافیک یکم فاصله داره 

این کار کاملا منطقی و اثبات شده هست 

همیشه هوای گرم میره سمت بالا در نتیجه کیس زیر میز خیلی خنک تر از روی میز هست

منتهی من اگه همش قطعات جلوی چشمم نباشن دلم براشون تنگ میشه😂

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

دوباره صحبت دما شد منم اومدم یکم براتون نگارش کنم!

در مورد دما همونطور که دوستان فرمودند اولین عامل همون دمای محیطه که شما هرچی خنک کننده هاتون زور بزنن نمیتونن دمای قطعات رو از اون پایین تر بیارن ، چرا ؟ چون به فرض مثال وقتی دمای هوای محیط 25 درجه باشه فن های سیستم های خنک کننده هوای با دمای 25 درجه رو به روی قطعات و رادیاتور ها و ... میدمند پس مسلما دما از این مقدار پایین تر نخواهد بود و چون قطعات در حال تولید گرما هستن خب اون گرما هم مقداریش با همین هوای مکیده شده دفع میشه و پایین میاد ولی خب به طبع چون دمای قطعات بالاتر از دمای هوای مکیده شده هست دمای نهایی برای قطعه ای که در حال خنک شدنه بالاتر خواهد بود و این رابطه مستقیم داره هرچی دما محیط بالا بره دمای سیستم بالاتر و هرچه پایین تر بیاد دما پایین تر میاد. من خودم این موضوع رو روی چند تا سیستم ( در حالت استفاده معمولی و نرمال ) تست کردم و تقریبا یکسان بوده بدین صورت که دمای هوای داخل کیس از دمای محیط بیرون 10 درجه بالاتر و دمای سی پی یو هم 10 درجه بالاتر از دمای داخل کیس که میشه 20 درجه بالاتر از دمای محیط و در مورد گرافیک هم تقریبا مثل سی پی یو بوده ولی یکی دو درجه پایین تر! خب همونطور که گفتم در حالت استفاده نرمال ، همراه با ایرکولر ، خمیر سیلیکون مرغوب ( البته نه ترمال گریزلی) ، سی پی یو دیلید نشده، فشار هوای درون کیس مثبت و  تغییر در هر کدوم از این گزینه ها خودش باعث تغییرات در دما میشه که میتونه موجب بالا رفتن یا پایین رفتن دمای قطعات بشه!

د رمورد فشار هوای داخل کیس هم شما میتونید فشار هوای مثبت یا منفی داشته باشید بدین صورت که اگه تعدا فن های دمنده که هوا رو به داخل کیس می دمند از تعداد فن هایی که هوای داخل کیس رو به بیرون می مکند بیشتر باشه فشار هوای کیس مثبت خواهد بود که این مورد بیشتر توصیه میشه و اگه برعکس این قضیه باشه فشار هوا منفی میشه. حالا اگه تعداد فن ها یکسان باشه یا مثلا دمنده ها از مکنده ها کمتر باشه برای مثبت کردن فشار هوا میشه چند تا کار انجام دادکه یکیش همین تنظیم دور فن هاست ( برای فن های PWM ) که سرعت چرخش دمنده ها رو بیشتر و مکنده ها رو کمتر میکنیم یا در صورت امکان برای دمنده ها  از فن های دور بالا و با کیفیت که حجم جابجایی هوای بیشتری هم دارند استفاده می کنیم تا بتونیم فشار هوای مثبت رو ایجاد کنیم.

معمولا روی فریم فن ها دو تا فلش  از جنس خود فریم قرار داره که یکی جهت چرخش و دیگری جهت خروج هوا رو نشون میده و راه ساده دیگش همونیه که دوستان اشاره کردن.

تو بعضی کیس ها طبق تجربه دیده شده که فن های کیس به صورت کارخانه ای اشتباه بسته شده و این مورد رو دوستان هنگام خرید کیس جدید و اسمبلینگ حتما چک کنند؟!!

در مورد صحبت آقای کریمی عزیز هم که فرمودند باید عرض کنم ما همین سیستم هامون رو هم به سختی تونستیم بدست بیاریم و به قول دوستان خیلی لوتی باشیم بتونیم همین ها رو حفظ کنیم و ارتقاء و بقیه چیزا پیش کش!

در م,vد در آمد که دوستان میگن کی با درآمد یک روزش میتونه یک کارت RTX 2080 بخره ،  باید بگم خیلی ها میتونن هم داخلی و هم خارجی پس زیاد گیر ندید!

با این اوضاع بحرانی اقتصادی که دامن گیر همه شده ( به غیر از بچه های بالا و آ قا ز ا د ه ها ) ، اینکه بیایم و بیخیال خنک کردن و کولینگ سیستم ها بشیم دیوانگی محضه و من شخصا ترجیح میدم برای خنک کردن سیستمم از هر راهکاری استفاده کنم و کوتاهی نخواهم کرد و اگه کسی دوست داره قطعات سیستمش رو زجر بده خیلی راحت میتونه با یه استکان بنزین و یه کبریت آتیششون بزنه تا درگرمای بالاتری کار کنند ببینه چقدر دووم میارن؟:D ( البته اینو از روی فان گفتم یه موقع دوستان دلگیر نشن!)

زیاد نوشتم ، امیدوارم برای دوستان مفید بوده باشه.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 29 اردیبهشت 1398 در 03:20، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

بیمار گونه نیست فرق داره

بستگی به کیفیت مواد داره

چون ما نمیدونیم کیفیت مواد چجوریه و نمیتونیم استانه تحمل گرماییش رو اندازه بگیریم ترجیح میدیم که در دمای پایین تری کارکنه چون هرچی دما پایینتر باشه بهتره... این یه اصله

دما روی طول عمر قطعه اثر میزاره این تبلیغات نیست

اثرش کم یا زیاد مفیده بد نیست

اینکه از پس چالش حل کردن مشکل برنیایم بیمارگونست 

دما حاصل مقاومته خوب تو قطعات الکترونیکی مخصوصا قسمت cpu و خود gpu که از ترانزیستور تشکیل شده وقتی شما زیر لود میری ولتاژ ثابته ولی جریان بیشتر میشه پس گرما بیشتر میشه این ترازیستور اگه گرماشو دفع نکنی قطعاً تو پیوند گاهش مشکل بوجود میاد و به اصطلاح میسوزه( گرما باعث واکنش شیمیایی در ترازیستور میشه) 

درسته داخل cpu و gpu یه خط قرمزی تعریف میشه که وقتی دما به اون محدوده برسه برای اینکه اسیبی وارد نشه اندرکلاک میشن و برای سیپیو خاموش شدن اتفاق میوفته ولی این شیوه امنیتی به معنی این هست که تهویه شما مشکل داره شاید چندماه بدون مشکل در دمای مرزی کار کنه ولی عمر قطعاتی که تحمل گرمایی کمی دارن پایین میاد و ب تدریج باعث تغیرات در ساختار خودش میشه

به طور کل بهتره شرایط مناسب فراهم کنیم بعد مث... کار بکشیم لذت ببریم

علت بیشتر نویز ایجاد شده حالت توری (وجود سوراخ های کوچیک و متعدد) بودن قسمت های تعبیه شده برای فن هست که به دلیل جریان هوایی که اتفاق میوفته باعث ایجاد صدا میشه

من پارس اوو دارم یه فن پشت دو تا بالا دو تا سمت چپ طبق استاندارد اینتل تنظیم کردم جهت باد رو دمای خونه هم کولر داریم خیلی خنکه ولی بیرون پنجاه درجه است جواب میده چطوره

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

من پارس اوو دارم یه فن پشت دو تا بالا دو تا سمت چپ طبق استاندارد اینتل تنظیم کردم جهت باد رو دمای خونه هم کولر داریم خیلی خنکه ولی بیرون پنجاه درجه است جواب میده چطوره

دماتون زیر لود چقدر شده بعد از نصب فن و قبل نصب فن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...