رفتن به مطلب

فروش 1050TI و 1060 / به قیمت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

-----------

Giga 1050Ti 4G G1 Gaming

یادش بخیر ... خیلی وقت پیش این کارت رو بنده از دوست عزیزم @saman.kevin خریداری کردم ! یکی از بهترین کارت های که داشتم و یکی از بدترین اشتباهی که کردم

فروختمش که خیر سرم  1060 خریدم ... ولی غافل از اینکه ... داشتم عروس رو میدادم که جاش ... 

( کسانی که این کارت و دارن میدونن دارم چی میگم ...) درکل با اینکه کلا من جز دوتا 2 چیزی بازی نمیکردم ... کارت الانمم MSI 1060 3G V2 هستش که عینه یه تیکه سنگ میمونه :|

MSI 1060 6G Gaming X

..........................................

توضیحات :  کارت 1050 کارتن و همه چیز تکمیل / کارت 1060 فقط خوده کارت کارتن هرچی گشتن پیدا نکردن ...

هردو کارت مال شخصی هستش که بنده اون زمان کارت 1050 رو بهش فروختم و الان قصد داره کارت رده بالاتر تهیه کنه ...

کارت 1050 تا 2020 گرانتی داره همونطور که تو عکس مشخصه / ولی کارت 1060 چندی پیش گارانتیش به اتمام رسیده ...

هردو کارت صحیح و سالم و کاملا تمیز / از کاربرد دقیق کارت ها اطلاعی ندارم ولی چیزی که هست همیشه دوست داشتم تجربه ای که دارم رو بگم ( اون زمان که من 1060 خودم رو تهیه کردم به اسم 6 ماه ماین شده خریدارم ! از لحاظ ظاهری تمیز بودش ولی از همون اوایلی که رو سیستمم بود و باهاش دوتا 2 میزدم احساس میکردم دماش بالاست !!! در کل یه ضربالمثل هست که میگه هیچ کی نمیگه ماست من ترشه ! یه چیزارو فقط باس تجربه کرد ! چشید تا فهمید ... چیزی طول نکشید که مجبور شدم کارت و باز کنم تا خمیر سیلیکونش عوض کنم ( خمیر سیلیکونش شده بود چسب ! ) ... درکل بخوام صادقانه بگم چه کارتی که باهاش ماین شده باشه و چه کارتی که حداقل 2 سال و خورده ای از زمان تولیدش گذشته باشه از دید من واجبه که خمیر سیلیکونش عوض بشه ! البته فقط نظره من نیس همه میدونن خمیر سیلیکون که عمر نوح نداره 😀 عمر مفیدش حداقل 2 تا 3 ساله حال چه باهاش ماین شده باشه که همون لحظه نیازه / حال چه نشده باشه کاربردش گیم باشه بازم نیازه  ... )

واقیعت امکانش نیست که بذارم رو سیستم خودم واسه  تست دما ( به هیچ اعنوان واسه خرید کارت این رو در نظر نگیرین چون کافیه کیس رو بذاری جلو کولر ... میشه جریان همون ماستی که مثال زدم 😀 وقتی میفهمی که چشیدیش ... )

کلام اخر: امیدوارم از صحبت های صادقانم  کسی ناراحت نشده باشه ... . خواهشا" درخصوص صحبت هام اصلا داخل تاپیک بحث نکنین !

قیمت 1050

1400 پایه /گام 25 / اتمام 12 ساعت بعد بالاترین پیشنهاد / ارسال از روز یکشنبه !

----------------------------------------------------------------------

قیمت 1060

2000 پایه / گام 25 / اتمام 12 ساعت بعد بالاترین پیشنهاد / ارسال از روز یکشنبه !

لطفا" هر سوالی و هر بحثی دارین فقط و فقط پ-خ ارسال کنین !

فروش در پرشین هم برقراره !

p3bo_1.jpg

xb48_2.jpg

c6jg_3.jpg

wn2k_0000.jpg

این عکس خرگوش هم قاطی عکس ها اپلود شده بود / گفتم شما هم ببینین لذت ببرین 😀

فروشی نیس ... چون قبلا فروختمش دیگه مال من نیس 🤣

2yyl_01.jpg

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

سلام 

لطفا عکس از پشت کارت ها بفرستید که مشخص شه که پلمپ هست یا نه ؟؟ 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

سلام 

لطفا عکس از پشت کارت ها بفرستید که مشخص شه که پلمپ هست یا نه ؟؟ 

دوست عزیز / اخر پست با فونت 20 به رنگ نارنجی ! کاملا خوانا نوشتم هر سوالی دارین پ-خ ارسال کنین ...

ولی ....             / کارت ها کاملا پلمپ هستن ... درصورت نیاز عکس اضافه پ-خ ارسال میشه ...

عذرخواهی میکنم ولی من تو قوانین ام شدیدا" سخت گیر ام ! چون واقعا یجاهای نیازه ...

در صورت پیشنهاد خرید( شما)

تا 12 ساعت اینده قابل قبول نیست !

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، invoker گفته است :

قیمت 1060

2000 پایه / گام 25 / اتمام 12 ساعت بعد بالاترین پیشنهاد / ارسال از روز یکشنبه !

پایه + 1

لینک به دیدگاه

12 ساعت از پیشنهاد دوست عزیزم AminmB گذشت (پرشین) و گرافیک 1050 به ایشون فروخته میشه ... !

----------------------------------------------------------------------------------

گرافیک 1060 به دلایلی ( فعلا")  فروشش کنسل شد !

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...