رفتن به مطلب

مشکل عجیب لرزش و پرش موس روی PC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

حدودی 2 ماهی هست که مشکل جدی ای پیش اومده و موس من شروع کرد به لرزش های الکی و دقتش کم شده بود

گذشت و گذشت روز به روز بدتر میشد

فکر میکردم موس خراب شده و بخواطر موسه که اینطوریه 

برای همین رفتم موس جدید بی سیم خریدم ، دیدم بازم همچین مشکلی هنوزم هست

بعد باز گفتم شاید پد موس ندارم دلیلش اینه ، ولی متاسافنه پد موس هم مشکل رو حل نکرد

پورت های مختلف یو اس بی رو تست کردم ، پورت های فرانت ، دانگل usb3 ، پورت های بک ، جای usb روی رم ریدر اینترنال  ... ولی بازم تاثیری نداشت

تا حالا 3 بار هم ویندوز عوض کردم و هیچ فایده ای نداشت ، توی تنظیمات bios هم که میرم این لرزشه هست !

یه ویدیو گرفتم جهت نمایش لرزش هاش

http://s8.picofile.com/file/8361122684/mouse.mp4.html

اول ویدیو سرعت موس رو روی کمــــترین حالت گذاشتم بعدش سرعت رو بردم بالا که مشاهده میکنید چقدر لرزش داره درحالی که دست به موس نزدم

جالبه دو روزه گهگاه که کلیک میکنم ، کلیک راستم ، صفحه رو بک میکنه ، مثلا روی مرورگر میاد صفحه رو برمیگردونه به قبلی

آیا توی مادربورد مشکلی پیش اومده یا مثلا جریان های برقش مشکل دارند ؟ برام واقعا جای سوال شده

لینک به دیدگاه

سلام.

راستش برای ما هم سوال شده 😅

مشخصات سیستم و مدل موس رو میگی؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، RiCaRoS گفته است :

آیا توی مادربورد مشکلی پیش اومده یا مثلا جریان های برقش مشکل دارند ؟ برام واقعا جای سوال شده

موقع لرزش کلا موس رو از سطح زمین جدا کنیدبعد اگه لرزش داشت یا موس ایراد داره یا نسخه ویندوز شما باگ خاصی داره

وگرنه اگه مشکل سخت افزاری باشه کلا شناسایی نمیشه یا قطعی وصلی داره

باسیستم های دیگه هم تست کنید اگه براتون مقدوره

ولی من میگم سیستم شما مشکل نداره بعید میدونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...