رفتن به مطلب

خرید موس گیمینگ؟(بودجه محدود)

Recommended Posts

من logitech g300s دارم، خوبه ولی یکم اگر سایزش بزرگتر بود بهتر بود. غیر از این همه چیزش عالیه.

البته واسه این مشکل من دو تا فوم چسبوندم تو طرف موس تا یکم بزرگ بشه. 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

20190826_204423.thumb.jpg.3044b94738a9382b7a92935901a22367.jpg

موس واسه من گجت جانبیه، واسه شما کالای مصرفی |:

لینک به دیدگاه

آقا من دوشنبه سفارش دادم هنو ارسال هم نشده موندم کجا باید پیگیری کنم شماره تلگرامی از لیون ندارم ظهر هم تماس گرفتم واحد پیگیری سفارش گفت براتون امروز ارسال میکنیم و  اس ام اس میاد که نیومده🙄

-------------

تا پست گذاشتم مسیجش اومد🤐

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

برد رو فعلا ندادم درستش کنم بصورت تک کاناله سیستم بالا میاد چون بهش احتیاج دارم باید یه زمانی پیش بیاد که بتونم بدون سیستم سر کنم

موس بلادی رو چندین ساله دارم بلاخره خراب میشه دیگه روشم پوسیده شده در این حد! انگار کنده شده یکسالی فقط تو کشو بود

gm10هم که بصورت comboهمراه با کیبوردی بود که خریدم یه موس فوق العاده cheapبی کیفیت مزخرف از اول اسکرولش مشکل داشت امروز کلا از کار افتاد برای هیچ کاری این موس رو پیشنهاد نمیکنم چون دیدم دیجیکالا این موس رو جدا میفروشه !

بودجه ام تا 600بود ولی همین g402رو گرفتم مدل بالاتر فقط وایرلسش موجود بود که نمی خوام مدل اهی دیگه MSIبود که Gm10هم MSIهست ترجیح دادم طبق گفته ی کاربرا همون لاجیتک رو بگیرم

منم از این موس دارم . اسکرول منم مشکل داره. گارانتی هم فرستادم ظاهرا درستش کردن دوباره اومد یه مدت کار کرد بعد هی گیر می کنه و باید توش فوت کنم تا درست بشه. لعنت به msi

لینک به دیدگاه

در در 2 خرداد 1398 در 03:13، Nsm1000 گفته است :

چقدر خوشگله این

یه سوال

اینا مثل سری های ارزون که بی سیم هستن یکم تاخیر دارن یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

منم از این موس دارم . اسکرول منم مشکل داره. گارانتی هم فرستادم ظاهرا درستش کردن دوباره اومد یه مدت کار کرد بعد هی گیر می کنه و باید توش فوت کنم تا درست بشه. لعنت به msi

من از MSIشانس نداشتم دیگه هم MSIنمیگیرم سر مادربرد و از کار افتادن ethenetو موس و کیبوردش ،کیبوردش از روز اول خراب بود دادم گارانتی تو پست های قبل نوشتم،.

اما موس های بی کیفیت همشون همینن اولین جایی که خراب میشه اسکرولش هست، مثلا میاریش پایین یه خورده میره بالا دوباره میاد پایین یه مدت بعد هم غلطکش در میره این GM10از آشغال ترین موس هایی بود که داشتم

این G402هم موس قدیمیه تولید2014هست ولی فیدبک های خوبی داره یوتیوب هم دیدم همه راضین چند نفری هم کامنت گذاشته بودن که تو سال2019ازش سفارش دادن و خوبه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من از MSIشانس نداشتم دیگه هم MSIنمیگیرم سر مادربرد و از کار افتادن ethenetو موس و کیبوردش ،کیبوردش از روز اول خراب بود دادم گارانتی تو پست های قبل نوشتم،.

اما موس های بی کیفیت همشون همینن اولین جایی که خراب میشه اسکرولش هست، مثلا میاریش پایین یه خورده میره بالا دوباره میاد پایین یه مدت بعد هم غلطکش در میره این GM10از آشغال ترین موس هایی بود که داشتم

این G402هم موس قدیمیه تولید2014هست ولی فیدبک های خوبی داره یوتیوب هم دیدم همه راضین چند نفری هم کامنت گذاشته بودن که تو سال2019ازش سفارش دادن و خوبه

کیبورد Vigor خراب بود؟ دادای گارانتی درستش کرد یا چی؟ به نظرت منم دوباره بدم گارانتی تعویض کنن با یه مدل دیگه؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

کیبورد Vigor خراب بود؟ دادای گارانتی درستش کرد یا چی؟ به نظرت منم دوباره بدم گارانتی تعویض کنن با یه مدل دیگه؟

بله خراب بود تاپیکم براش زدم فرستادم گرین چند روز بعد یکی نو بهم داد،اگه خراب باشه تعویض میکنن اگه نباشه که تعویض نمیکنن داشته باشن همونو تحویل میدن نداشته باشن مدل مشابه یا بالاتر بقیه پولو ازت میگیرن روال اکثر گارانتی کننده ها اینطوریه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بله خراب بود تاپیکم براش زدم فرستادم گرین چند روز بعد یکی نو بهم داد،اگه خراب باشه تعویض میکنن اگه نباشه که تعویض نمیکنن داشته باشن همونو تحویل میدن نداشته باشن مدل مشابه یا بالاتر بقیه پولو ازت میگیرن روال اکثر گارانتی کننده ها اینطوریه

برای خودمو یه بار فرستادم تعمیر کردن مثلا اسکرولشو. ولی دوباره خراب شده. بازم بفرستم چی میگن؟

الان کیبوردت سالمه همون که نو گرفتی؟

لینک به دیدگاه

من یه Logitech g pro gaming دارم دکمه کناریش تو بازی مشکلی نداره ولی مثلا تو پوشه ها میخوام یکی برم عقب بعضی وقتا به جا یکی ۲ بارمیره عقب

ارزش داره گارانتی بفرستم حدود یه سالی هست دارمش

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

برای خودمو یه بار فرستادم تعمیر کردن مثلا اسکرولشو. ولی دوباره خراب شده. بازم بفرستم چی میگن؟

الان کیبوردت سالمه همون که نو گرفتی؟

موس رو بهتره دیگه نفرستی یه چیز بهتر بگیر،حداقل بلادی V5که من داشتم مشکل اسکرول نداشت

کیبوردی که فرستادن مشکلی نداره سالم

لینک به دیدگاه

خب الان  سه روزه این موس G402دستمه بیشتر از 20ساعت تو این سه روز بازی کردم xd

موس اندازش متوسط مثل سری بلادی کوچولو موچولو نیست

نور LEDفقط کم زیاد میشه یا آبی پر رنگ یا کم رنگ که رفته رفته به سمت خاموشی میره حالت Breathing داره

نه سنگین هست نه سبک برعکس موس GM10 MSIکه خیلی سبک بود جنس بدنش نمیدونم چیه فقط مثل GM10نیست که انگار روش رو رنگ زده باشن که بعد از مدتی  وقتی دستت عرق کنه باعث بشه پوست موس کنده بشه ! عکسش هم تو تصویر قرار دادم

کلید های موس خیلی به کارم اومد تو آپکس با تنظیم همین سه کلید راحتر گیم میزنم

در کل از خریدم راضیم

G402.thumb.jpg.3085df28dbfc5a2d1366145e67302874.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...