رفتن به مطلب

راهنمای خرید دسته اصلی مایکروسافت برای کامپیوتر

Recommended Posts

سلام

راهنمایی میخواستم برای خرید دسته x box 360اصلی که مخصوص کامپیوتر هست(سیم دار میخام ) چند سایت گشتم اما نتونستن اطلاعاتی بگیرم

از دوستان اگه کسی قیمت داره یا سایت معتبر معرفی کنه

یه سوال دیگه دسته x boxوان مخصوص ویندوز هست؟؟اگه هست قیمتش چنده؟؟

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

درکل جدیدترین دسته ای که از مایکروسافت مخصوص کامپیوتر اومده چیه؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

درکل جدیدترین دسته ای که از مایکروسافت مخصوص کامپیوتر اومده چیه؟؟

درود

دسته های جدید xbox one هم به طور کامل توسط ویندوز 10 ساپورت میشه، و میتونید با سیم یا با بلوتوث استفاده کنید!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alien87 گفته است :

درود

دسته های جدید xbox one هم به طور کامل توسط ویندوز 10 ساپورت میشه، و میتونید با سیم یا با بلوتوث استفاده کنید!

قیمتش چجوریه؟؟

داداش ویندوزم 10 هست ولی کرکیه از این نظر مشکلی پیش نمیاد؟؟
سوال دیگه شارژیه یا باتری میخوره؟؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

قیمتش چجوریه؟؟

داداش ویندوزم 10 هست ولی کرکیه از این نظر مشکلی پیش نمیاد؟؟
سوال دیگه شارژیه یا باتری میخوره؟؟

نه از لحاظ کرکی مشکلی نداره! باطری شارژی که همراش نداره میتونید جدا  تهیه کنید!

https://www.digikala.com/search/category-gaming-console-accessories/?q=xbox one controller&key=xbox one con&pos=1

لینک به دیدگاه

دسته بیسیم ایکس باکس وان و 360 هر دو رو داشتم ..دسته ایکس باکس وان بردش نسبت به 360 کمتره ..کیس رو به تلویزیون وصل کرده بودم با یه کابل hdmi ده متری دسته ایکس باکس وان هر از گاهی ارتباطش با دانگلش قطع میشد ولی 360 همچین مشکلی نداشت ...من به شما پیشنهاد میکنم دسته Logitech Gamepad F310 رو بگیرید از دسته ایکس باکس 360 بهتر و روانتر هست و سبک تر ...این دسته رو هم دارم و خیلی راضیم ازش

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان من دسته ps4 رو به کیس وصل کردم و تو محیط ویندوز دکمه های جهت نماش کارمیکرد ولی چندتا بازی اجرا کردم تو بازیها کار نمیکنه ...

کار خاصی باید انجام داد؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

سلام

راهنمایی میخواستم برای خرید دسته x box 360اصلی که مخصوص کامپیوتر هست(سیم دار میخام ) چند سایت گشتم اما نتونستن اطلاعاتی بگیرم

از دوستان اگه کسی قیمت داره یا سایت معتبر معرفی کنه

یه سوال دیگه دسته x boxوان مخصوص ویندوز هست؟؟اگه هست قیمتش چنده؟؟

دسته های سیمدار ایکس باکس 360برای کامپیوتر همشون فیک هستن ! خودم از دیجیکالا گرفتم پس دادم،انواع و اقسام هم داره !ولی اصل وایرلسش هست که 600تومنه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

دسته بیسیم ایکس باکس وان و 360 هر دو رو داشتم ..دسته ایکس باکس وان بردش نسبت به 360 کمتره ..کیس رو به تلویزیون وصل کرده بودم با یه کابل hdmi ده متری دسته ایکس باکس وان هر از گاهی ارتباطش با دانگلش قطع میشد ولی 360 همچین مشکلی نداشت ...من به شما پیشنهاد میکنم دسته Logitech Gamepad F310 رو بگیرید از دسته ایکس باکس 360 بهتر و روانتر هست و سبک تر ...این دسته رو هم دارم و خیلی راضیم ازش

Logitech Gamepad F310این دسته ای که گفتین مثل دسته اصلی ایکس باکس  باهمه  بازیها سازگاره؟؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SHAKIB گفته است :

دوستان من دسته ps4 رو به کیس وصل کردم و تو محیط ویندوز دکمه های جهت نماش کارمیکرد ولی چندتا بازی اجرا کردم تو بازیها کار نمیکنه ...

کار خاصی باید انجام داد؟

درود

به شبیه سازی نیاز دارید که دسته رو به بازی ها به عنوان دسته xbox بشناسونه 

پیشنهاد من این نرم افزاره:

Input Mapper

نحوه کار باهاش بسیار سادست

فقط کافیه نصبش کنی و نرم افزار رو، باز بزاری و چند لحظه صبر کنی، اونوقت خودش دسته رو به بازی میشناسونه، اما هنگام بازی نباید نرم افزار رو ببندی. 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

Logitech Gamepad F310این دسته ای که گفتین مثل دسته اصلی ایکس باکس  باهمه  بازیها سازگاره؟؟

سلام

اینو بگیر سازگاره 

همه باز یها هم ساپورت می کنه

https://fafait.net/product/gamepad/tsco-tg-115

خودم وان اس دارم عالیه

ولی الان گرونه حدود 600

همین تسکو رو بگیر بهتره

نیاز به نرم افزار هم نداره

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام

اینو بگیر سازگاره 

همه باز یها هم ساپورت می کنه

https://fafait.net/product/gamepad/tsco-tg-115

خودم وان اس دارم عالیه

ولی الان گرونه حدود 600

همین تسکو رو بگیر بهتره

نیاز به نرم افزار هم نداره

با سلام و درود

واقعیتش بنده از همین مدل دارم ، اصلا به درد نمیخوره. کلید های جهتش خیلی سفتن و اصلا به درد بازیهای سرعتی مثل مورتال نمیخوره . در ضمن ویبره خیلی قوی ای داره که وقتی یه مدت ویبره میزنه دیگه دستتون بی حس میشه . دکمه های L1 و R1 هم خوب طراحی نشدن و بعضاً با فشار دادن داخل گیر میکنن . همچنین سیمش روکش بسیار بی کیفیتی داره که برا من بعد از یک ماه استفاده  به صورت طولی باز شد و همه سیما ریختن بیرون. 

در کل ارزش هزینه  نداره . همون F310 واقعاً عالیه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

با سلام و درود

واقعیتش بنده از همین مدل دارم ، اصلا به درد نمیخوره. کلید های جهتش خیلی سفتن و اصلا به درد بازیهای سرعتی مثل مورتال نمیخوره . در ضمن ویبره خیلی قوی ای داره که وقتی یه مدت ویبره میزنه دیگه دستتون بی حس میشه . دکمه های L1 و R1 هم خوب طراحی نشدن و بعضاً با فشار دادن داخل گیر میکنن . همچنین سیمش روکش بسیار بی کیفیتی داره که برا من بعد از یک ماه استفاده  به صورت طولی باز شد و همه سیما ریختن بیرون. 

در سایت دیجی کالا خوندم نظرات رو بعضیا همچین مشکلی داشتن

دسته اف ۳۱۰ مثل دسته ایکس باکس کامل شناخته میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

با سلام و درود

بسوزه پدر تجربه

من تسلیم

دو سری گرفتیم جوابگو بود نسبت به قیمت

وگر نه دگه تریگر سمت چپ دسته وان  اس بنده هم  سه ثانیه بیشتر نگه داشته بشه یه نیم ثانیه گیر می کنه جدا بشه .

با این قیمت ها دیگه دسته  رو باز نکردم بیخیال شدم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

من تقریبا همه نو ع دسته ایی رو دارم و برای هر بازی از یه نوع دسته استفاده میکنم!

f310 دقیقا مثل دسته اکس باکس در بازیها به راحتی شناخته میشه و مشکلی نداره فقط وصلش کن به سیستم و تمام .ولی ویبره نداره اینو مد نظر داشته باش اما دسته با کیفیتیه کلا راحت بدون دردسره

دسته ۳۶۰ سیم دار به درد نمیخوره از ااون طرف بخوای مخصوص ویندوزشو بگیری یه قیمت الکی!۶۰۰ تومنی روش گذاشتند!!!شما یه دسته اکس باکش ۳۶۰ دسته دو بیسیم بخر  نهایت ۲۰۰ تومنه یه دانگل هم جداگونه بخر که زیر صدتومنه تو پرشین پره که به نظرم بهترین دسته برای رایانه هست فقط دقت داشته باش فعال کردن دانگلش در ویندوز ۱۰ قلق داره

دسته xone عالیه ولی گرون من شخصا هر دو رو دارم دسته ۳۶۰ رو ترجیح میدم نمیدونم چرا با دسته ۳۶۰ تو دستم راحتترم با دسته xone فقط forza 7بازی می کردم که دی پدش همون مشکل معروفو پیدا کرد یعنی گیر میکرد یه بار میزدی نمیزد یه بار میزدی دوبار میزد! درجا تو پرشن فروختم رو اعصابم بود

یه پیشنهاد دیگه هم دارم من در تمام بازیهای مبارزه ایی و فوتبال فقط از دسته PS3 (البته این مورد فیکاش خیلی زیاده و باید دقت کنی ارجینال بخری)استفاده میکنم با  نرم افزار ScpToolkit  و یه دانگل بولتوث مثل اب خوردن سیستم دسته رو مثل دسته اکس باکس میشناسه و میتونی بی سیم ازش استفاده کنی دسته های PS3 بسیار سبک و خوش دستند فقط کافیه دکمه هوم وسط دسته رو فشار بدی سیستم در ۲ ثانیه دسته رو میشناسه

ویرایش شده توسط WAR
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

درود

به شبیه سازی نیاز دارید که دسته رو به بازی ها به عنوان دسته xbox بشناسونه 

پیشنهاد من این نرم افزاره:

Input Mapper

نحوه کار باهاش بسیار سادست

فقط کافیه نصبش کنی و نرم افزار رو، باز بزاری و چند لحظه صبر کنی، اونوقت خودش دسته رو به بازی میشناسونه، اما هنگام بازی نباید نرم افزار رو ببندی. 

موفق باشید 

برنامه DS4Windows  بهترین نرم افزار در این زمینه هست

http://ds4windows.com

در 8 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

دسته F310 خیلی خوب هست و سازگاری 100% با دسته xbox داره

یک دکمه هم داره که میتونید انتخاب کنید دسته توی حالت xinput یعنی مثل ایکسباکس یا در مد dinput مثل دسته های قدیمی کار کنه که مد دوم برای بازیهای و شبیه سازهای قدیمی خوبه.

دسته لاجیتک F510 سیم دار و شک دار هست ولی چند وقتیه موجود نیست

دسته لاجیتک F710  هم بی سیم دار و شک دار هست ولی خب قیمتش بالا هست (حدود 400)

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

این دسته فوق العادست ...مثل دسته ایکس باکس با تمام بازی ها سازگاره ..سبکتر هست دسته ایکس باکس سنگینه بعد یه مدت دست آدم خسته میشه به خصوص نسخه بی سیمش ولی این دسته از هر جهت عالی هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

این دسته فوق العادست ...مثل دسته ایکس باکس با تمام بازی ها سازگاره ..سبکتر هست دسته ایکس باکس سنگینه بعد یه مدت دست آدم خسته میشه به خصوص نسخه بی سیمش ولی این دسته از هر جهت عالی هست

اختلاف قیمت این دسته در سایتها از 150 هزار تومن هست تا 285 تومن!!

در خود لیون هم 162 هست اگه این سایت معتبره از این بگیرم
https://www.taksystem.ir/product/دسته-بازی-لاجیتک-مدل-logitech-gamepad-f310/

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

برنامه DS4Windows  بهترین نرم افزار در این زمینه هست

http://ds4windows.com

دسته F310 خیلی خوب هست و سازگاری 100% با دسته xbox داره

یک دکمه هم داره که میتونید انتخاب کنید دسته توی حالت xinput یعنی مثل ایکسباکس یا در مد dinput مثل دسته های قدیمی کار کنه که مد دوم برای بازیهای و شبیه سازهای قدیمی خوبه.

دسته لاجیتک F510 سیم دار و شک دار هست ولی چند وقتیه موجود نیست

دسته لاجیتک F710  هم بی سیم دار و شک دار هست ولی خب قیمتش بالا هست (حدود 400)

لینک به دیدگاه

دو عدد لاجیتک اف710 دارم مشابه آکبند و بسیار بسیار کم کار ، دلیل فروش خرید کنسوله ، خریدار بودید تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، OmidArash گفته است :

دو عدد لاجیتک اف710 دارم مشابه آکبند و بسیار بسیار کم کار ، دلیل فروش خرید کنسوله ، خریدار بودید تماس بگیرید

ممنون فقط سیم دار میخوام با دسته بیسیم کنار نمیام

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

لیون کاملا سایت معتبری هست

دسته خوبی هم هست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...